شما هم اکنون می توانید درخواست خود را 25 دلار آیفون 'batterygate' جبران

Engadget در آغاز ماه مارس اپل موافقت به پرداخت تا $500 میلیون به ما مصرف کنندگان به عنوان بخش

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399
iPhone 7
Engadget

در آغاز ماه مارس اپل موافقت به پرداخت تا $500 میلیون به ما مصرف کنندگان به عنوان بخشی از یک راه حل که بیرون آمد از آن آیفون batterygate حماسه. با تشکر از وب سایت خال خال توسط MacRumorsواجد شرایط صاحبان آیفون هم اکنون می توانید درخواست برای شرکت در حل و فصل.

برای واجد شرایط برای پرداخت شما یا باید در حال حاضر و یا قبلا متعلق به یک آیفون 6, آیفون 6 پلاس, آیفون 6S, آیفون 6S Plus و یا آی فون SE زد که iOS 10.2.1 و یا بعد از آن قبل از دسامبر 21st, 2017. همچنین شامل آیفون 7 و آیفون 7 پلاس مدل زد که iOS 11.2 و یا بعد از آن قبل از دسامبر 21st, 2017. شما باید همچنین تجربه "کاهش عملکرد" بر روی دستگاه شما.

با توجه به وب سایت پرسش و پاسخ "اپل ارائه خواهد شد پرداخت نقدی حدود 25 دلار در هر واجد شرایط دستگاه شما است." اما قبل از گرفتن بیش از حد هیجان زده در مورد گرفتن پول از این شرکت به خاطر داشته باشید که اپل موافقت کرده است به پرداخت حداکثر 500 میلیون دلار به عنوان بخشی از حل و فصل. بسته به اینکه چگونه بسیاری از مردم برای تقاضای فایل شما ممکن است کمتر از $25.

همچنین شایان ذکر است شما می توانید حذف خودتان از حل و فصل. به عنوان آستانه امتیاز تنها به دلیل انجام این کار این است که اگر شما برنامه ای برای شکایت اپل به طور مستقیم در مورد این موضوع. هر تصمیم شما را, شما باید تا اکتبر 6th به ارسال یک ادعا است. که در آن نقطه شما می توانید انتظار پرداخت در برخی از نقطه بعد از دسامبر 4th. که زمانی که یک قاضی خواهد شد ثبت نام در حل و فصل ارائه شده وجود ندارد هر گونه تجدید نظر.

آیفون throttling افتضاح قدمت آن به سال 2017 که اپل به آن اعتراف عمدا پایین دستگاه های قدیمی تر با پیری باتری برای جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی غیر منتظره. به عنوان عذرخواهی خود را برای عدم شفافیت در اطراف این موضوع شرکت به طور موقت کاهش قیمت در خارج از گارانتی تعویض باتری از 79 دلار به $29. حدود 11 میلیون صاحبان آیفون در زمان استفاده از تخفیف. قابل توجه سربازان ارتش در تعویض باتری در نهایت منجر به اپل تجدید نظر آن در سه ماهه اول سال 2019 درآمد.

در این مقاله: اپل, باتری, کسب و کار, آیفون 6, آیفون 7, آیفون, SE, دعوی, تلفن همراه, throttling, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب