بله پاتریوت اصلاحیه قانون به ما پیگیری آنلاین واقعی است

فقط قادر به آرامی خرید کاغذ توالت احساس می کند مانند دلیل کافی برای جشن گرفتن این روز است. اما یکی از چیزه

توسط DOSTEMANSALAM در 3 خرداد 1399

فقط قادر به آرامی خرید کاغذ توالت احساس می کند مانند دلیل کافی برای جشن گرفتن این روز است. اما یکی از چیزهایی که بسیاری از مردم نمی خواهد ترک خوردگی شامپاین بیش از این ماه تجدید Patriot Act/ایالات متحده آمریکا آزادی عمل — و آن وحشتناک گنجاندن یک ماده به دولت اجازه می دهد مجموعه ای از آمریکایی ها در حال دیدن سایت اینترنت و جستجو در تاریخ بدون حکم.

این است که اگر کنگره آن جمعی گه با هم و عبور از آن را به دفتر بیضی برای امضا. در حال حاضر این قانون در حال عبور از مجلس سنا است و قصد بازگشت به خانه با یک مبارزه بیش از اصلاحات در حال حاضر در حال جوش ،

در عین حال آن را یک اصلاح است که عبور نمی کند که طرفداران حفظ حریم خصوصی آماده به شکستن بطری شامپاین روی سنگ و استفاده از آنها به عنوان shivs. که متمم از سناتور Ron Wyden را به طور خاص حذف مرور اینترنت و تاریخچه جستجو از آنچه که دولت مجاز است برای جمع آوری.

Wyden را اصلاح خواهد باید در مقابله با سنای جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر اکثریت را متمم آن "را به صراحت اجازه FBI به warrantlessly جمع آوری سوابق در آمریکا در حال دیدن سایت وب و جستجو در تاریخ" گزارش روزانه وحش با حرکت شبیه چمچه زنی. خروجی افزود: "در یک متمم مک کانل همچنین پیشنهاد دادن دادستان کل دید به 'دقت و کامل بودن' از FBI نظارت ارسالی به راز نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) دادگاه."

برای روکش کردن: مک کانل افزود ضمانت نظارت آمریکایی ها مرور و جستجو Wyden مقابله آن با نسخه مجلس سنا از LOLNO و سپس Wyden را اصلاح نشد و تنها با یک رای. Engadget سردبیر ارشد ریچارد Lawler اشاره کرد که "واشنگتن سناتور پتی موری خواهد رای داده اند اما هنوز هم پرواز برگشت به سی زمانی که آرا ریخته شد."

"تحت مک کانل متمم Barr می شود به نگاه را از طریق تاریخچه مرور وب از هر آمریکایی—از جمله روزنامه نگاران و سیاستمداران و رقبای سیاسی—بدون حکم فقط با گفتن آن مربوط است به بررسی" Wyden گفت: روزانه وحش.

U.S. Senate Majority Leader Mitch McConnell (R-KY) speaks to reporters following a closed Senate Republican policy lunch meeting with U.S. President Donald Trump to discuss the response to the coronavirus disease (COVID-19) outbreak on Capitol Hill in Washington, U.S., May 19, 2020. REUTERS/Yuri Gripas
یوری Gripas / ایسنا

با استناد به Wyden-Daines متمم تشکر. Zoe Lofgren گفت که "آن را در حال حاضر در خانه مسئولیت برای جلوگیری از این تخلف از آمریکایی ها حقوق" سیاسی گزارش شده است. "من می دانم که آن را هنوز هم در چنگ ماست به عنوان قانونگذاران به فشار برای حریم خصوصی مهم اصلاحات نیاز داریم."

چرا که ما به اندازه کافی تجربه گذشته است که این نوع از نظارت خواهد بود مورد آزار قرار گرفته و مسئوليت مانند الویس سمت چپ ساختمان کاپیتول های پوش بک در سال 2020 نسخه NSA-منشور است که به اندازه کافی بزرگ تقریبا به ما اجازه می دهد یک منحط بریدن از امید. سازمان از آیتالله سیستانی و DuckDuckGo به HumanRightsWatch و NAACP خواسته نمایندگان مجلس (از جمله سخنران Pelosi) به فوریت اضافه کردن Wyden تغییرات.

همه از این است که چرا شما احتمالا شاهد یک دسته از histrionic عناوین پرواز گفت: دولت آمریکا که قرار بود به بازی جمع آوری-آنها-همه با ما جستجو برای "چگونه به این سیاره" و ما بازدیدکننده داشته است به وب سایت های در مورد چگونه برای تبدیل شدن به یک جاست و نه گرفتن COVID-19 در ده مرحله آسان. آنها اشتباه است. اما وجود دارد برخی از چیزهای جالب شما باید بدانید در مورد چگونه این نوع از مجموعه احتمالا انجام می شود.

شما تنها نیستید اگر شما فورا پیش بینی های غول پیکر NSA/FBI اطلاعات انبار در وسط برخی از عواقب شوم صحرا صحنه که در آن همه از کشور (و احتمالا جهان) تلفن تماس بودند که Hoovered و ذخیره می شود. بسیار داده است که آن را جستجو توسط عوامل و AI متاسفانه زدودن مورد علاقه هر کس شخصی مامور اف بی آی الگوی رفتاری.

این است که احتمالا همان فانتزی برخی از داده ها در اینترنت نظارت ghouls ترشح بزاق بیش از در حال حاضر — Facebook-سطح دسترسی به اینترنت ما زندگی (Facebook بودن فقط عطر و طعم های مختلف از slobbering ghouls). اما چرا (نظارت) کار هنگامی که دیگران انجام داده اند آن را برای شما ؟ من مطمئن هستم که مک کانل و شرکت به فکر آن بود که چگونه آنها را دیده ام انسان در تلویزیون به سادگی رفتن به فروشگاه برای هر آنچه در آن است که انسان در خوردن و نوشیدن. در این مورد فروشگاه خواهد بود, گوگل, اپل, مایکروسافت, و هر کس دیگری که به مقامات نشان دادن با, حکم برای جستجو در اینترنت و مرور داده است. فقط رفتن به مرورگر! آنها باید چی نیاز دارید.

کانال های آن در حال حاضر وجود دارد: آنها در میان همان جاسوسی دولت و داده های نظارت/مجموعه مشکلی برای مصرف کنندگان در گروه های در معرض خطر وجود داشت که قبل از. در حال حاضر وجود دارد یک مرحله که باید راضی باشد مگر اینکه آن دسته از مقامات می خواهید برای تبدیل و دور از مردم در آن شرکت که شغل آن است که در نگاه به یک حکم و می گویند: "بله این حکم قابل قبول است" و یا "خوب سعی کنید رفیق این است که آنچه به شما می گویند آن است." (که همه به پایان می رسد اساسا بازنویسی در شرکت شفافیت گزارش.)

به عنوان Patriot Act/ایالات متحده آمریکا آزادی می ایستد در حال حاضر این مرحله می تواند برداشته شود.

oxinoxi via Getty Images

جالب است که یکی بزرگ "مرورگر" شرکت دارای یک ویژگی است که یک ابزار مفید در این زمینه. مانند راه اپل نمی تواند "خواندن" آی فون خود را اطلاعات (به طور خاص اپل نمی تواند آن را رمز گشایی) گوگل تنها می توانید به اشتراک گذاری آنچه در آن می تواند "خوانده شده است." شما می توانید رمز عبور محافظت از اطلاعات Chrome توسط زیر دستورالعمل در اینجا.

به هر حال به اعتبار دغدغه های بسیاری از شما در مورد نظارت خود را حفظ حریم خصوصی و دفاع از آن مهم است که بدانید که این شرکت در حال اجرا در مرورگر خود می رود خود را Patriot Act 2020 "دشمن" لیست. حتی اگر در این مثال شرکت هایی مانند اپل و گوگل ( ، ) آنهایی که با داشتن تغییرات اجباری در آنها را -- قرار دادن آنها را در یک موقعیت است که مطمئن شوید که برای از بین بردن اعتماد کاربران در مقیاس. Engadget رسیده به اپل و گوگل برای اظهار نظر در این مورد و نه دریافت پاسخ توسط زمان انتشار است.

در حال حاضر من می دانم که برخی از شما در حال خواندن و گفتن که در آن من فقط می خواهم به استفاده از DuckDuckGo از در حال حاضر من می دانم که برای یک واقعیت آنها مخالفت با این و آنها رو پشت من. DuckDuckGo, VPN و کامل بدن, کاندوم باید آن را انجام دهد. به جز شما نیاز به یک VPN است که در حال حاضر نیست همکاری با FISA حکم. آن را ممکن است. جالب NordVPN را حکم قناری قوی زبان بیان آن هرگز تحویل داده های کاربر. اما به منظور آن بدن, کاندوم, شما هنوز هم نیاز به دسترسی به اینترنت.

همین دلیل است که ارائه دهنده سرویس اینترنت شما (ISP) باید احتمالا بالاتر رفتن خود را Patriot Act 2020 "دشمن" لیست بزرگ از مرورگر. سال گذشته کمیسیون تجارت فدرال تحقیقات به AT&T, Comcast, Google Fiber, T-Mobile و Verizon پس از "T-Mobile, Sprint و AT&T به فروش تلفن همراه خود را به مشتریان اطلاعات محل را به شخص ثالث داده کارگزاران با وجود وعده به انجام این کار" با توجه به Ars Technica. و در مورد شما نمی دانم پس زمینه که در آن EFF در دادگاه ثابت کرد که "Verizon Wireless, Sprint و AT&T [شرکت] در NSA توده سوابق تلفن مجموعه تحت Patriot Act."

(اگر شما می خواهید برای دریافت به جزئیات Isp ها DNS و محافظت از داده ها در این زمینه بررسی کنید که چه موزیلا در تلاش است تا در حقایق: Mozilla DNS بیش از HTTPs)

در infosec زبان ویژه هنگامی که آن را می آید به Patriot Act 2020 ISP است که یک مهاجم در یک موقعیت ممتاز. و در حال حاضر ما بستگی دارد بر روی اینترنت برای, خوب, تقریبا ما زندگی می کند. زندگی که نیاز به حفظ حریم خصوصی یک حق انسانی.

2020 است که بسیاری از چیزها و یکی از کسانی که همه چیز به نظر می رسد agonizingly نسخه ی بدنام "ترک بریتنی تنهایی" تصویری به جز این ما و ما در اشک آور-آرام شکستن نقطه بیش از سیاست حریم خصوصی ما. در حال حاضر که ما اساسا به دام افتاده آنلاین بسیاری از ما ساعات بیداری ما احساس می کنیم بیشتر استفاده می شود, تاکید, سبک سگی بکند ، extorted قهر فریب و بی اراده در معرض نقض در مورد اطلاعات ما از همیشه. آن را طاقت فرسا در زمانی که همه چیز به نظر می رسد طاقت فرسا است.

در حال حاضر ما می تواند تمرکز بر چگونه برای کنترل چیزهایی که ما می تواند مانند انجام حریم خصوصی خود چک و یا موجودی از تنظیمات برنامه. ما را وادار به می دانم که ابزارهایی مانند Vpn و شروع به استفاده از چیزهایی که در پایان به پایان رمزگذاری ارتباطات ما -- ما عمل انجام کارهایی که از ساحل تا دفاع ما کمی بیشتر از قبل.

در حالی که ما در انجام این کار ما باید به انعطاف پذیری یکی از محبوب کمتر مهارت های بقا-ما صبر کنید. این رنگ پریده تغییرات به قانون میهن پرستی چیزی است که در حال حاضر یک shambling فاجعه شکست خورده حمایت و نقض حقوق هنوز هم ممکن است به صورت یک چالش یا دو قبل از گرفتن یک دفتر بیضی امضا می کند. هر چند حتی اگر مک کانل را اصلاح نمی کند جیر جیر از طریق این زمان ما در حال حاضر می دانیم که قانونگذاران در بالا می خواهید یک بی سابقه Facebook-سطح جاسوسی و کنترل بر زندگی آنلاین ما.

ما فقط فکر می کردم که سیر شد مسائل محتمل بازی های ویدئویی و دور کردن فیلم -- که معلوم است بسیار کمتر سرگرم کننده به زندگی از طریق.

در این مقاله: بد رمز عبور badpassword, وطن پرست, قانون FISA, DuckDuckGo, ISP, اینترنت, میچ مک کانل جمهوری-منشور منشور Foreign Intelligence Surveillance Act, infosec, اخبار, فردا, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب