یانکی ها شرکت صاحب هنک Steinbrenner می میرد در 63

New York Yankees شریک مدیریت هنک Steinbrenner درگذشت در سن 63 پس از یک بیماری طولانی مدت. (ایسنا/اسکات Audette

توسط DOSTEMANSALAM در 26 فروردین 1399
New York Yankees managing partner Hank Steinbrenner has died at age 63 after a long illness. (REUTERS/Scott Audette)
New York Yankees شریک مدیریت هنک Steinbrenner درگذشت در سن 63 پس از یک بیماری طولانی مدت. (ایسنا/اسکات Audette)

هنک Steinbrenner, شرکت, صاحب, New York Yankees, درگذشت, در سن 63. با توجه به Joel شرمن از نیویورک پست Steinbrenner درگذشت و در خانه خود در فلوریدا پس از یک بیماری طولانی مدت که مربوط به COVID-19.

Steinbrenner است که پسر ارشد معروف یانکی ها مالک و رئیس جورج Steinbrenner که در سال 2010 به یانکی ها اصل مالک و شریک مدیریت هال Steinbrenner.

Steinbrenner شناخته شده بود به طور صریح و رنگارنگ شخصیت زمانی که او درگیر شد و با این تیم است. در سال 2008 او به نام Red Sox ملت "یک دسته از بول----."

"این بود که ایجاد Red Sox و ESPN است که پر از Red Sox طرفداران گفت:" نیویورک تایمز' بازی, مجله طریق ESPN. "رفتن در هر نقطه در امریکا و شما نمی بینم Red Sox کلاه و کت شما یانکی کلاه و کت. این یک یانکی کشور است. ما قصد داریم برای قرار دادن یانکی ها بازگشت به بالا و بازگرداندن جهان به سفارش."

او همچنین نوشت: فروزان انتقاد از MLB را بخشی از سیستم است که به نظر می رسد در اخبار ورزشی در سپتامبر 2008 در مدت کوتاهی پس از یانکی ها حذف شده بود از برگشتی.

"بزرگترین مشکل این است که بخشی از راه اندازی در لیگ اصلی بیس بال. من نمی خواهم آن را در دهه 1970 و من از آن متنفرم در حال حاضر" Steinbrenner نوشت, از طریق, New York Daily News. "بیس بال رفت و به یک multidivision راه اندازی برای ایجاد مسابقه رقابت و هیجان است. اما این عادلانه نیست. شما آن را ببینید در این فصل با مقدار زیادی از مردم در رسانه ها اشاره به این که جو تره و داجرز در حال رفتن به پلی آف در حالی که ما نه.

"این به هیچ وجه یک دست کشیدن بر روی توره - اجازه دهید من را که روشن-اما نگاهی به تقسیم بندی آنها هستیم. اگر L. A. بودند در شرق آل, آن را نمی خواهد در حذفی بحث و گفتگو. شرق آل است که هرگز ضعیف است."

هنک و هال هر دو به ارث برده این تیم که خود را از درگذشت پدر در سال 2010 اما هنک قبلا شروع به قدم به عقب از هر نقش او تا به حال با این تیم با توجه به مشکلات سلامتی. هال در زمان در طول روز-به-روز عملیات در حال اجرا این تیم تبدیل شد و چهره عمومی از حق رای دادن.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب