خرید رپورتاژ

Xpeng P7

Xpeng

تسلا در حال دیدن موفقیت در چین خودرو الکتریکی بازار اما بومی شرکت Xpeng ممکن است یک شانس مبارزه به رقابت بپردازند. Xpeng جدید P7 سدان این شرکت است دوم مدل تولید است و برخی از قابل توجه نتایج بنچمارک. برخی از تنظیمات از این خودرو می تواند سرعت بخشیدن به 100 کیلومتر (حدود 62 مایل) در ساعت را در 4.3 ثانیه و این سفر می تواند حدود 200 مایل دورتر در یک شارژ از یک تسلا مدل 3. (Xpeng است که با استفاده از های مختلف باتری معیار استاندارد از تسلا تا محدوده مقایسه ممکن است بازتاب کامل از واقعیت است.) Xpeng همچنین امیدوار است که آن وسایل نقلیه’ قیمت گذاری باعث می شود آنها را جذاب تر از تسلا ارائه name P7 شروع می شود در 229,900 یوان (در حدود $36,000) در حالی که مدل 3 شروع می شود در 344,050 یوان (در حدود $48,500).

Xpeng اتومبیل برای اولین بار به استفاده از کارت گرافیک Nvidia درایو AGX خاویر سیستم-روی-یک-چیپ برای اجرای P7 را مجموعه ای از سنسورها و دوربین های دیجیتال. هر P7 مجهز به 12 سنسور التراسونیک پنج میلیمتر موج رادار و 14 دوربین. به گفته این شرکت این مقدار تنها 360 درجه “چند ادراک” سیستم های الکتریکی خودرو.

تسلا و Xpeng نیست غریبه ها را به یک دیگر. در سال گذشته تسلا اظهار داشت که Xpeng کپی آن مستقل رانندگی, کد منبع, پس از یکی از کارکنان خود ذخیره اطلاعات شخصی خود حساب آیکلاد ترک شرکت و سپس پیوست Xpeng. تسلا امیدوار است یک ما قضاوت خواهد نیروی Xpeng به فاش کردن کد منبع آن و اثبات آن به سرقت رفته بود.

این P7 در دسترس است به منظور شروع امروز و این شرکت را تحویل اتومبیل شروع در ماه ژوئن. در حالی که این ماشین به احتمال زیاد برای آمدن به ما در هر زمان به زودی, خودکار, طرفداران ممکن است علاقه مند به دیدن چگونه اتومبیل را پشته تا در برابر تسلا مدل 3 در دنیای واقعی است.

در این مقاله: تسلا xpeng برقی خودرو و حمل و نقل و xpeng p7, Xiaopeng, خودرو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت