Adobe Flash است که در واقع رفتن به مرگ این بار به صورت واقعی

عکس: Adobeسه سال پیشطولانی پس از ظهور (و سقوط) از فلش ادوبی اعلام کرد که پس از آن-در همه جا چند رسانه ای پلت ف

توسط DOSTEMANSALAM در 28 خرداد 1399
Illustration for article titled Adobe Flash Is Actually Going to Die This Time, For Real
عکس: Adobe

سه سال پیشطولانی پس از ظهور (و سقوط) از فلش ادوبی اعلام کرد که پس از آن-در همه جا چند رسانه ای پلت فرم شد و در نهایت رفتن به دور. اما Adobe هرگز ارائه یک تاریخ خاص برای زمانی که فلش را در رسیدن به آن پایان زندگی. Nا ما می دانیم: Adobe Flash در حال رفتن به طور رسمی مرگ در 31 دسامبر 2020.

تبلیغات

در حالی که جوانتر مردمی باید ببخشند برای دانستن در مورد فلش در اواخر 90s, و به 2000s بزرگ عصری اینترنت متکی فلش برای اضافه کردن تعامل به وب سایت ها در قالب انیمیشن و بازی و حتی فیلم. در واقع در روز های اولیه آن یوتیوب با اتکا تقریبا به طور کامل در فلش برای خدمت به جریان فیلم ها به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است.

اما که تغییر در نیمه دوم 2000s با ظهور قدرتمند تر باز-منبع سیستم عامل مانند HTML 5 و CSS 3, و نیاز به یک بیشتر کارآمد و استاندارد طراحی شده برای اجرا در گوشی های تلفن همراه. ادوبی فلش (یا ماکرومدیا فلش آن را به عنوان شناخته شده بود قبل از Adobe خریداری شده آن را در سال 2005) به سرعت شروع به از دست دادن درخواست تجدید نظر خود را. و این است که قبل از رسیدن به متعدد مشکلات امنیتی اغلب ناشی از سوء استفاده در فلش.

تبلیغات

Tمرغ در سال 2010 استیو جابز نشانه آغاز پایان برای فلش زمانی که او با ارسال یک نامه توضیح داد که چرا اپل نمی خواهد حمایت از فلش بر روی iPad آیفون و یا هر گونه محصولات آینده. Ever پس از محصولات و سایت مانند Flash-متکی Newgrounds, کار کرده اند به جای فلش و یا پیاده سازی راه حل به طوری که برای ween خود را یک بار مفید است اما در حال حاضر منسوخ شده پلت فرم. که ما به ارمغان می آورد به امروز که در آن تلو تلو خوردن بر چیزی است که هنوز هم نیاز به فلش به اجرا احساس می کند مانند تماس با یک دوست با استفاده از یک تلفن روتاری.

در حالی که فلش نمی خواهد فقط به هوا نازک محو در دسامبر 31, ادوبی می گوید که آن را جلوگیری از توزیع و به روز رسانی فلش. انتقادی tکلاه همچنین به معنی فلش نمی گرفتن هر بیشتر امنیت و یا حفظ حریم خصوصی تکه.

برای یک پلت فرم نرم افزار است که به طول انجامید بیش از دو دهه و بازی های انجام شده در بخش Dot-com bubble از اواخر 90s در اوایل 2000s فلش به طول انجامید بسیار طولانی تر از اکثر مردم احتمالا تا به حال انتظار می رود. بنابراین پور یکی از این نرم افزار که به ارمغان آورد ما فوق العاده زمان wasters مانند YTMND و Homestar دونده. آن را واقعی بوده است اما این زمان برای رفتن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب