ایکس باکس سری X برای راه اندازی با هزاران نفر از عقب سازگار با بازی

ایکس باکس سری X, برنامه ریزی برای راه اندازی بعد از این سال وعده داده می شود "سازگار ترین کنسول تا کنون." سر

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399

ایکس باکس سری X, برنامه ریزی برای راه اندازی بعد از این سال وعده داده می شود "سازگار ترین کنسول تا کنون." سری X راه اندازی خواهد شد با هزاران بازی از هر سه نسل قبلی ایکس باکس.

"هزاران نفر از بازی ها در حال حاضر قابل پخش بر روی ایکس باکس سری X امروز" جیسون رونالد مدیر برنامه مدیریت گفت: در یک ایکس باکس سیم پست. "در زمانی که ما راه اندازی این تعطیلات تیم را به خوبی صرف بیش از 200 ، 000 ساعت تضمین این بازی خود را کتابخانه آماده است برای شما را به پرش بلافاصله."

بازی های موجود در راه اندازی خواهد شد عبارتند از فرانچایز محبوب و فن مورد علاقه های شما پوشا 20 سال گذشته اگر چه هیچ خاص عنوان نشده است نام برد. لوازم جانبی و لوازم جانبی از نسل های قبلی را نیز پشتیبانی می شود سری X.

مایکروسافت ایکس باکس سرعت معماری بهبود عملکرد میراث این بازی. آنها بهتر خواهد شد بار به سرعت بیشتر و بیشتر هموار اجرا بر روی سری X از در اصلی خود کنسول با توجه به رونالد. در بسیاری از موارد این بازی خواهد شد قابل پخش در رزولوشن بالاتر از همیشه قبل از خواهد خود را با نرخ فریم دو تا 120 فریم در ثانیه. ایکس باکس فن آوری های پیشرفته گروه توسعه جدید HDR بازسازی روش های است که به طور خودکار اضافه کردن پشتیبانی از HDR در بازی ها و سری X سخت افزار جدید اجازه می دهد تا برای سریع تر رندر با کیفیت بالا و بالاتر framerates های وارد. زمان بارگذاری نیز خواهد شد قابل ملاحظه ای سریعتر به لطف سفارشی جدید NVME SSD.

همه این پردازش اتفاق می افتد بر روی کنسول خود بدون نیاز به کمک از عنوان اصلی توسعه دهندگان. این حذف زمان مصرف پورت روند بنابراین بیشتر بازی خواهد شد قابل پخش در سری X سریع تر و قابل ملاحظه ای با تلاش کمتر است.

مایکروسافت تمرکز بر تجدید علاقه مندی ها همواره بخش مهمی از استراتژی خود را, اما سری X را بسیار عمیق تر به ایکس باکس کاتولوگ بازگشت از پیشینیان خود است. ایکس باکس 360 قادر به بازی یک تعداد محدود ایکس باکس عناوین در حالی که Xbox One ارائه شده قوی تر نشان دادن سازگاری با بیش از 500 ایکس باکس 360 بازی.

این ترکیب کامل به عقب سازگار با بازی هنوز نهایی شده است. سری X تیم هنوز هم با اضافه کردن عناوین جدید برای سازگاری برنامه بر اساس بازخورد جامعه با توجه به اعلام امروز.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن