ایکس باکس یک به روز رسانی ساده بازی خود را مدیریت کتابخانه

مایکروسافت خود ایکس باکس یکی از بازی های مجموعه می تواند از انواع خدمات است که می توانید آن ر

توسط DOSTEMANSALAM در 28 خرداد 1399
Xbox One June 2020 update library management
مایکروسافت

خود ایکس باکس یکی از بازی های مجموعه می تواند از انواع خدمات است که می توانید آن را یک درد به مدیریت کتابخانه خود را. که بازی شما می توانید بسیاری توانیم به حذف به آزاد کردن فضا ؟ شما نمی خواهد که به حدس زدن از هم اکنون در. مایکروسافت trotting به از ایکس باکس ژوئن 2020 به روز رسانی است که در میان چیزهای دیگر, شناسایی خود را که در آن بازی می آیند از — شما می خواهید بدانید که اگر یک عنوان از بازی پاس زنده طلا یا EA دسترسی داشته باشید. روشن نیست اگر دیگر خدمات در این خط لوله اما این را حداقل به شما کمک کند غربال کردن از طریق فروشگاه خود را با کمی تلاش است.

شما همچنین می خواهید یک بازی پاس و یا زندگی می کنند نشان طلا در کنار شما جنسیت خود را بر روی صفحه اصلی و در راهنمای خود بازی پاس محتوای شناور خواهد شد به بالای داشبورد خود را اگر شما یک مشترک جدید.

این هم لحظه ای مهم اگر شما می خواهم به شرکت در باشگاه است. مایکروسافت در حال حاضر نشان می دهد تأیید مارک ها و علامت بعدی به رسمی باشگاه آن را روشن است که شما در حال شرکت در توسعه این گروه به جای استفاده از یک فن-اجرای واحد. این خطرات جلوگیری علامت یو پی اس برای باشگاه های indie (آنها نمی خواهد که یک مهر تایید بعد از همه) اما آن را کاهش می دهد شانس کمتر از متفکرين باشگاه فریب مردم را به پیوستن به.

در این مقاله: Microsoft, Xbox One, ایکس باکس, بازی, بازی های ویدئویی, بازی های ایکس باکس تصویب EA Access, XBOX Live, کنسول, کنسول ها, اخبار بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن