کار و زندگی: پرداختن به مسائل نژادپرستی در دفتر

در این قسمت از کار/زندگی Ciara Pressler نویسنده و بنیانگذار Pregame مورد بحث اهمیت پرداختن و مبارزه با مسائل مربوط به نژادپرستی در محل کار. او به تشریح نحوه شروع این بحث و شروع روند مبارزه با ظریف و لطیف نژاد پرستی وجود دارد که در کسب و کار روزمره.

Pressler اشاره می کند که اولین گام برای درک و آشتی نژادپرستی در محل کار است و برای جلوگیری از “tokenism.”

“اگر شما یک همکار یا همکار عضو هیئت مدیره نیست نگاه به آنها به عنوان سخنگوی کل, سیاه, جمعیت” Pressler می گوید. “ما می توانیم نگاه به آنها برای چشم انداز, اما آیا آنها این بار صحبت از طرف همه مردم سیاه و سفید. و اگر شما فقط یک فرد از رنگ که tokenism نه تنوع است.”

یک گام مثبت است به نگاهی به نمایندگی در محل کار در نظر کارمند, آرایش و همچنین در همه چیز مانند کتاب یا تحقیق شما در حال خواندن و ارجاع.

“شما در حال ارسال سیگنال در همه زمان ها به عنوان به که خود را تحت تاثیر قرار هستند” Pressler گفت. این اعمال می شود به کتاب های شما را خوانده, توصیه های شما توجه و منابع پژوهشی شامل (یا نشده) در ساختمان کسب و کار و روابط. “شما می توانید به راحتی با قرار دادن تنوع به کار خود را که آیا آن را ارائه عرشه و یا یک کار هنری است.”

پایان دادن به نژاد پرستی و تبعیض آسان نیست بنابراین Pressler مشاوره در مورد چگونه به درمان آن مانند فرایند مداوم است که در آن است.
“هنگامی که شما خودتان را متعهد به تغییر و سپس شما نیاز به آموزش خود را,” او می گوید. “یک راه برای انجام این کار است با درخواست از شما دوستان برای آموزش شما. که کار خود را نه. منابع در حال حاضر در خارج وجود دارد و تمام طول می کشد یک جستجو در گوگل آنها را پیدا کنید.”

برخی از دیگر توصیه های Pressler را به gaslight.

“Gaslighting زمانی است که شما به مردم بگویید که واقعیت چیزی غیر از آنچه آنها را ببینید. مردم از رنگ به خصوص مردم سیاه و سفید — یک تجربه متفاوت از جهان است. فقط به خاطر مردم سفید دیده می شود قبل از آن معنا نیست که این درست نیست” Pressler می گوید. “[به عنوان یک وزیر زن] من که تمام وقت. افرادی که از نظر “آه که چگونه آن را … که نه آنچه که فرد قصد بود …” آیا راه های مختلف می تواند یکی از gaslight شخص دیگری.

“اگر من آن را تجربه کرده و سپس آن را برای من درست. و من شما نیاز به باور من و نگاهی که به حساب.آیا مسواک کردن کسی تجربه به دلیل آن باعث می شود شما ناراحت کننده باشد. رشد طول می کشد ناراحتی رشد می تواند درد اما به طور کلی این بیداری یک گام مثبت در کشور ما است.”

در نهایت او توصیه می کند “به عنوان یک فعال خود را با پول است.” این کشور است که بر اساس سرمایه داری و یکی از راه های اثر تغییر است که از طریق سیستم.

“پیدا کردن یک لیست سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در جامعه خود را که شما می خواهید برای حمایت از” Pressler توصیه می کند. مردم وجود دارد از رنگ در هر بخش و هر بخش از کسب و کار از جمله بازاریابی, تبلیغات, تکنولوژی, سرمایه گذاری, کارمند پیمانکاری و بیشتر و استفاده از آنها را در خود موفقیت کسب و کار است یک راه عالی بودن یک فعال خود را با پول او می گوید:.

برای بیشتر کار/زندگی بازدید www.digitaltrends.com/business/

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر