با 1st, انتخاب کنید, دلفین ها به احتمال زیاد به QB – اما کدام یک ؟

میامی (AP) – در سال 54 از پیش نویس میامی دلفین ها گرفته اند چهار quarterbacks در دور اول و دو در Pro Football Hall of Fame.

شاید آنها باید استفاده خود را انتخاب کنید در یک QB بیشتر ؟

دلفین ها را شروع کرده اند 21 quarterbacks از دن مارینو بازنشسته 20 سال پیش و در آن زمان آنها برنده یک بازی حذفی در سال 2000.

شاید آنها باید استفاده خود را انتخاب کنید در یک QB بیشتر.

هفته آینده آنها خواهد شد. احتمالا.

که QB?

حتی قبل از offseason آغاز شد تیم صاحب استفان راس گفت: اولویت بود برای به دست آوردن حق رای دادن کارفرمایی. دلفین ها به خوبی می چرخاند و آن را در پیش نویس با شماره 5 به طور کلی انتخاب کنید.

احتمال انتخاب خواهد شد یا آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa اگر آنها تمایل به قمار او را غلبه بر خود آسیب تاریخچه یا اورگان کارفرمایی جاستین هربرت اگر آنها باور دارند که آنها می تواند در رفع مسائل خود را با دقت.

تصمیم خواهد آمد پس از ماه ها حدس و گمان است که همچنان به ساخت.

“من می شنوم از مردم در فروشگاه مواد غذایی” مدیر کل کریس Grier گفت: پنج شنبه. “من تا به حال یک کنترل آفات پسر اسپری برای مورچه ها در خانه و او به من درخواست دلفین سوالات. همسر و بچه ها هر روز آنها را پاپ در دفتر من: “که ما در نظر گرفتن؟’ این یک بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز چیزی است.”

جدید QB تبدیل خواهد شد به احتمال زیاد جانشین 37 ساله رایان Fitzpatrick و محور در تلاش بازسازی زیر سال دوم مربی برایان فلرس.

دلفین ها استفاده نشده بالا خود را انتخاب کنید در یک کارفرمایی از سال 2012 زمانی که آنها پیش نویس Ryan Tannehill. دیگر QBs آنها انتخاب شده در دور اول: Hall of Famers مارینو و باب Griese و ریک نورتون زمانی که آنها یک AFL تیم توسعه در سال 1966.

متعاقب پیش نویس

دلفین ها متهم شدند از تانک در سال گذشته به عنوان آنها پاکسازی حقوق و دستمزد خود را در حالی که انباشت حقوق و دستمزد کلاه فضایی و پیش نویس میدارد. در حال حاضر می آید پاداش برای پایدار رکورد فهرستی از چرخش و یک 5-11 فصل است.

دلفین ها صرف $235 میلیون امضا از 10 نمایندگی رایگان و در پیش نویس آنها 14 میدارد از جمله پنج نفر از اول 56.

“این یک فرصت برای مربی فلورس به قالب تیم را به تصویر خود را” تازه به دست آورد و در حال اجرا به عقب اردن هوارد گفت.

قالب نیاز به مواد و ساخت یک پایه و اساس برای موفقیت تا حد زیادی بستگی به تصمیم گیری عاقلانه در هفته آینده توسط Grier که حرف آخر را بر میدارد و فلرس.

“این دو پیش نویس اگر انجام این کار انتظار داریم برای انجام این کار – و ما احساس می کنیم به طور کامل قادر و بسیار هیجان زده به آن را انجام دهد – ما احساس می کنیم ما می تواند ساخت یک تیم قوی در اینجا” Grier گفت. “با smart میدارد اگر ما آن را به راه راست ما یک فرصت به یک تیم خوب در اینجا برای مدت زمان طولانی است.”

نیاز به نمره

دلفین ها اجازه حق رای دادن-رکورد 494 امتیاز در سال گذشته بیشتر در NFL. آنها تا به حال بدترین, کیسه و کیسه و تسلیم ترین زمین نشستن کامل هواپیما عبور می کند.

و در عین حال در پیش نویس آنها به احتمال زیاد خواهید تمرکز بر جرم.

همراه با کارفرمایی آنها می خواهید برای اضافه کردن یک چپ مقابله با یک راست گارد یا مقابله با یک در حال اجرا پشت یک پایان و یک گیرنده. که تمام است.

دلفین ها تقویت دفاع خود را در رایگان آژانس اما هنوز هم نیاز به یک مقابله cornerback و ایمنی.

مغز اعتماد

Grier پیوست دلفین ها به عنوان یک دیده بانی در سال 2000 و به نوعی جان سالم به ثابت سازمانی تحول پس از.

این خواهد بود که سال چهارم خود را مسئول تصمیم گیری های پیش نویس و او با این نسخهها کار به خوبی با فلرس. آنها لذت بردم طولانی دوستی و هر یک خود را آغاز NFL حرفه ای به عنوان یک طلایه دار برای میهن پرستان جدید انگلستان.

به دنبال بیش از شانه خود را – از راه دور – خواهد بود راس که با صبر بی فایده پیش نویس ممکن است در نزدیکی پایان رسید. او تبدیل 80 ماه آینده است و هنوز هم در حال انتظار برای جشن حذفی پیروزی به عنوان مالک.

شطرنجی تاریخچه

میامی بالا-پنج انتخاب کنید فقط برای چهارمین بار پس از 1968 و امید به بهتر انجام دهید با استفاده از این فرصت است.

دلفین ها انتخاب شده در حال اجرا بازگشت رونی قهوه ای با شماره 2 به طور کلی انتخاب در سال 2005 زمانی که آنها می توانستند Aaron Rodgers. مقابله با جیک بلند شد کلی شماره 1 انتخاب در سال 2008 زمانی که آنها می تواند گرفته اند Matt Ryan. در سال 2013 به آنها داد و ستد و استفاده از شماره 3 به طور کلی انتخاب برای انتخاب پایان دفاعی Dion, اردن, شاید بزرگترین مجسمه نیم تنه در تاریخ حق رای دادن.

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

دنبال استیون شراب در توییتر http://twitter.com/Steve-Wine

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>