بهترین soundbars برای سال 2020

این مقاله آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال تحریریه نیک دارد در 5/15/2020. از امواج بی پایان از soundb

توسط DOSTEMANSALAM در 27 اردیبهشت 1399

این مقاله آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال تحریریه نیک دارد در 5/15/2020.

از امواج بی پایان از soundbars ما بررسی یاماها Yamaha YAS-209 بهترین است. چرا ؟ به دلیل آن را به خوبی گرد با فوق العاده, صدا, متنوع, مجموعه ای از ویژگی های است (از جمله آمازون الکسا) و یک برچسب قیمت است که نمی خواهد شما را مجبور به فروش کلیه در بازار سیاه — ساخت آن را ایده آل برای یک فایل صوتی بی منطق و مقرون به صرفه تلویزیون 4K.

است که می گویند این تنها soundbar وجود دارد ارزش خود را سخت به دست آورده پول نقد ، دور از آن در واقعیت است. ما نگردند این لیست با چند توصیه های دیگر برای شما به اتمام جدا شده توسط مناطق که در آن آنها بهترین اکسل بنابراین شما باید مقدار زیادی از گزینه های برای پیدا کردن حق soundbar برای راه اندازی خود را ترجیح داده و رسانه ها.

بهترین soundbars در یک نگاه

بهترین soundbar: Yamaha YAS-209

Yamaha YAS-209
دن بیکر/Digital Trends

چرا شما باید آن را خرید ؟ یاس-209 ارائه می دهد کیفیت صدای عالی و تن از ویژگی های باور نکردنی قیمت پایین.

که آن را برای ؟ کسانی که می خواهند بهترین صدا و ویژگی های متنوع از جمله صدای کمک برای یک قیمت بسیار مناسب.

چرا ما برداشت Yamaha YAS-209:

آن را سخت به ضرب و شتم یک بار به عنوان همه کاره و ویژگی های بسته بندی شده به عنوان یاماها را YAS-207 — واقعا کل بسته است. اما Yamaha افزود: برخی از ارتقاء چشمگیر خود را برای آخرین مدل 209 از جمله آمازون الکسا ساخته شده است در. این پیشرفت همراه با تمام ویژگی های دیگر ما را دوست داشت در مورد یاماها ارزش پیشرو soundbar آن را مکمل به یک با قیمت مناسب 4K تلویزیون. در واقع یکی از ویژگی های این نوار را ندارد که ما آرزوی آن است Dolby Vision HDR عبور از طریق آن اضافی ورودی HDMI. این پشتیبانی تنها HDR10 اما در این قیمت ها که دور از انتظار نیست.

وقتی که می آید به کیفیت صدای یاس-209 درست مثل 207: بسیار چشمگیر برای پول است. نوار روشن می بالد سه برابر و growling باس با گرم میانی به بوت. همچنین ویژگی های دو اختصاصی مجازی فراگیر حالت که تقلید بلندتر گسترده تر از صدای فراگیر تصاویر. که به معنی بزرگتر و جامع تر تجربه صدای فراگیر از ساده soundbar راه اندازی.

پرتاب در یک فیلم اکشن و جلوه های صوتی را پر کنید در اتاق نشیمن خود را و یا استفاده از Clear Voice حالت آهسته تر گفت و گو-سنگین صحنه — مهم نیست چرا که این soundbar ارائه خواهد شد عملکرد جامد بدون توجه به آنچه شما ارسال راه خود را. نوار پشتیبانی از دالبی دیجیتال و DTS مجازی:X (هر چند دومی تمایل به اضافه کردن یک یخی لمسی به صدا). همچنین می تواند به عنوان یک بلندگوی بلوتوث برای پخش موسیقی از گوشی های هوشمند خود و یا حتی بهتر صدا از طریق Wi-Fi با ویژگی هایی مانند Spotify اتصال.

یاس-209 بزرگ مشخصات صدا می آید از شگفت آور جمع و جور قطعات با soundbar خود را به راحتی ناپدید بر روی تلویزیون خود کنسول. در واقع بسیاری از افراد احتمالا نمی خواهد متوجه soundbar در همه. شامل ساب ووفر بی سیم است که به همان اندازه سنگین و اجازه می دهد شما را به آن پهلو دور در پشت صفحه نمایش خود را. یاماها را YAS-209 عالی ارتقاء ارائه ویژگی های بیشتر در یک شیک-و در عین حال ظریف است که ارائه یک دستی و خوش تیپ لهجه به راه اندازی خود را.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Yamaha YAS-209 نظر

بهترین soundbar برای Dolby Atmos: Vizio SB36514-G6 5.1.4-کانال soundbar

چرا شما باید آن را خرید ؟ شما دقیق و قدرتمند Dolby Atmos صدای فراگیر در معامله باور نکردنی.

که آن را برای ؟ کسانی که می خواهند هیجان واقعی دالبی Atmos بدون بازسازی اتاق نشیمن — یا تخلیه حساب بانکی خود را.

چرا ما برداشت Vizio SB36514-G6 soundbar

سامسونگ به مدت طولانی حکومت ما دسته برای بهترین Dolby Atmos soundbar و در حالی که با نام تجاری آخرین Q90R است که هنوز هم یک عملکرد استاد آن را نیز دستورات زیادی از سکه. برای یک قیمت است که می افتد به خوبی تحت $1,000, Vizio را 36 اینچ Atmos ایجاد, است, بار, برای خرید, برای بسیاری از کاربران به دنبال به Dolby Atmos صدا چه می شود که برای بازی و فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد.

این SB36514-F6 (شما باید عشق کسانی که شماره مدل) چرخش کامل 5.1.4-channel Dolby Atmos صدا با قابل توجه فرمان ساخت آن را یک راه عالی برای ارتقاء صدای خود را به آخرین فرمت در بودجه است. یکی دیگر از دلایل بزرگ برای دریافت این نوار این است که آن را اجازه می دهد تا شما را به طور کامل تجربه خود را در نيمکره صدای ایجاد شده توسط Dolby Atmos' height کانال بدون در نظر گرفتن یک تن از فضا در اتاق نشیمن خود را. باریک و موجز در تمام چهار تا از اجزای آن (نوار ساب ووفر و بلندگوهای ماهواره ای), Vizio 36-inch بار است که یکی از باریک ترین شما می توانید خرید.

جدا از Atmos به SB36514-G6 نیز ارائه می دهد مقدار زیادی از ویژگی های دیگر از جمله Wi-Fi جریان موسیقی بیش از Vizio را SmartCast سیستم و حتی multiroom اتصال به گوگل دیگر سخنرانان. این نیز ارائه می دهد بلوتوث جریان البته برای راه های متعدد برای بازی آهنگ خود را. یک چیز این نوار را ارائه نمی دهد که DTS:X رمزگشایی ارائه DTS Digital Surround و DTS-HD. که گفت: ما شاهد کمتری DTS:X مخلوط این روزها (به عنوان در تقریبا هیچ) و آن را نشانی از یک کار خوب معنی مجازی سازی DTS:X. چه بیشتر سیستم را از طریق هر دو Dolby Vision و HDR10 از آن HDMI 2.0 و یک ورودی به شما اجازه اتصال مورد نظر خود را پخش آنلاين جعبه یا Blu-ray player به طور مستقیم به صورت کامل HDR عملکرد.

با کالیبره دستی و سیم اتصال بلندگوهای ماهواره ای به زیر آن را کمی بیشتر کار به مجموعه ای از گرانتر میله با بی سیم و ماهواره. اما به لطف بی سیم ساب ووفر شما هنوز هم مقدار زیادی از آزادی وقتی که می آید به اتصال (و شما لازم نیست برای پیدا کردن یک پریز برق برای ماهواره یا). اگر شما به دنبال برای همه Atmos بدون صرف تمام پول این soundbar برای شما.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Vizio SB36514-G6 soundbar نقد و بررسی

بهترین soundbar برای virtual Dolby Atmos: Sennheiser Ambeo

Sennheiser Ambeo soundbar review
رایلی جوان/Digital Trends

چرا شما باید آن را خرید ؟ آن را ارائه قدرتمند Dolby Atmos صدای فراگیر و high-end های صوتی از یک واحد (عظیم) نوار.

که آن را برای ؟ کسانی که با مقدار زیادی به صرف که به دنبال مجازی Atmos آینده تصحیح و بالا پایان عملکرد صوتی.

چرا ما Sennheiser Ambeo:

نشستن در مقابل دقیق از طیف از Vizio را SB36514-G6 است Sennheiser را عظیم هیولایی از یک نوار ارائه می دهد که عملکرد باور نکردنی در قیمت برای مطابقت با. مطمئن شوید که آن را به یک دیوانه, برچسب قیمت, اما اگر شما رو به آخرین خانه تئاتر تکنولوژی — و شما می خواهید یک خطر ناک Atmos تجربه بدون همه سخنرانان و سیم ها — the Ambeo جدید خود را از انتخاب.

با استفاده از Sennheiser را بلوط-به-بلوط Ambeo تکنولوژی soundbar ایجاد یک پر جنب و جوش متورم از Atmos صدا (همراه با گزینه های متعدد دیگر 3D فرمت های صوتی) حق را از تلویزیون خود کنسول. این فقط یک بار آن را یک کل-صفحه اصلی صدا راه حل ارائه سه ورودی HDMI تحمل آخرین eARC فناوری و حمایت از تمام فرمت های HDR برای آینده ماکرو اس دی راه به در نظر گرفتن این خیمه تلویزیون با خیمه صدای واحد است. یک هشدار — این نوار را پوشش صفحه نمایش تلویزیون خود را, بنابراین شما می خواهید به کوه حداقل تلویزیون خود را.

وقتی که می آید به عملکرد Ambeo یک تجربه باور نکردنی برای, سینمایی, صوتی, تلویزیون و موسیقی در حالی که خودکار-کالیبراسیون و نرم و صاف و رابط بصری به شما کمک کند اجرای نمایش با چند hangups. سیستم شما بستگی دارد اتاق خود را برای آن را احاطه کرده غوطه وری تندرست صدا کردن دیوار به عنوان به خوبی به عنوان سقف و پس از آن دشوار است برای شنیدن صدا به طور کامل پشت سر شما در بسیاری از نصب setups. هنوز هم آنچه در این نوار می کند با صدای فراگیر مجازی نزدیک است-جادویی در حالی که آن بالا پایان سخنرانان و قابل توجه رابط (از جمله لود برنامه) را برای لوکس را تجربه کنند.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Sennheiser Ambeo soundbar نقد و بررسی

بهترین soundbar با الکسا/گوگل دستیار: Sonos پرتو

Sonos Beam sound bar deal

چرا شما باید آن را خرید ؟ این Sonos پرتو همه چیز هوشمند soundbar باید آن را برای تلفن های موبایل خیلی خوب بیش از حد.

که آن را برای ؟ کاربران که می خواهند صدای خوب, صدای کمک و کنترل دست آزاد پایه تلویزیون توابع در یک منحصر به فرد بسته است.

چرا ما برداشت Sonos پرتو:

این است که ما پیشرو انتخاب کنید در یک بخش فکر می کنم ما در حال رفتن به هیولا در سال های آینده. Sonos پرتو به راحتی برنده می شود به صورت هوشمند soundbars نه فقط به دلیل آن را یکی از اولین در کلاس خود بلکه به دلیل — که ما آمده ایم به انتظار از Sonos — آن را "هوشمند" راست راست از دروازه. کار به طور مستقیم با الکسا و گوگل دستیار — و به طور بالقوه دیگران در به روز رسانی های آینده — پرتو ترکیبی از مورد علاقه خود را دستیار صوتی با قوس HDMI و CEC کنترل اجازه می دهد شما را به کنترل خانه هوشمند دستگاه ها و پایه تلویزیون توابع با صدای خود را. اما این پرتو می کند خیلی بیشتر از فقط که.

به عنوان بخشی از Sonos خط پرتو کنترل از طریق Sonos' برنامه بصری است که شما اجازه می دهد به ادغام soundbar با هر جریان خدمات و همچنین به عنوان با هر گونه دیگر سخنرانان در Sonos صف و یا حتی جدید Sonos آمپر دستگاه برای ایجاد یک حسی multiroom صدا حل شده است. این بار به نظر می رسد بزرگ بر روی گوشته و حتی بدون یک همراه ساب ووفر آن را برای تلفن های موبایل خیلی خوب بیش از حد. صدا کمی boxier از ما می خواهم وقتی که می آید به موسیقی است, اما آن را هنوز هم هیچ دولا دولا راه رفتن وجود دارد و پرتو نشانی از یک کار خوب با سینما و تلویزیون, صدا ارائه باس قدرتمند برای اندازه آن به همراه کریستال-روشن گفت و گو است.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Sonos پرتو نقد و بررسی

بهترین بودجه soundbar: Vizio SB3621

Vizio SB3621n-GB review
رایلی جوان/Digital Trends

چرا شما باید آن را خرید ؟ این Vizio SB3621 فراهم می کند صدای خوب در یک دیوانه-قیمت پایین.

که آن را برای ؟ بودجه خانه تئاتر خریدار به دنبال عملکرد جامد و طراحی مینیمالیستی.

چرا ما برداشت Vizio SB3621:

ما همه برای پیدا کردن تعادل کامل بین امکانات و کارایی و قیمت در هنگام خرید برای soundbar. با وجود شور و شوق ما برای گرانتر از مدلهای ما همچنین می دانیم که آن را آسان برای پیدا کردن یک soundbar است که بانک شکستن نیست و برای ما وجود دارد هیچ کدام بهتر از Vizio SB3621 در این رده است.

Vizio را SB3621 soundbar دارای عملکرد و ویژگی های که رقیب — و در برخی موارد تجاوز — کسانی که از دیگر مدل های گران تر. اول آن را رمزگشایی می تواند پایه DTS و Dolby surround sound, فرمت, که بدان معنی است که شما قادر خواهید بود به بهترین شکل ممکن تجربه صوتی از یک نوار زیادی از رسانه ها. نیز وجود دارد یک ساب ووفر بی سیم شامل — چیزی است که شما اغلب نمی توانید با یک soundbar در این نقطه قیمت می باشد. این نیز ارائه می دهد آسان اتصالات برای قطعات شما از طریق بلوتوث 3.5 میلیمتری Aux-in, USB و ورودی دیجیتال نوری پس از فقط در مورد هر دستگاه شما خود را سازگار خواهد بود با Vizio SB3621. رک و پوست کنده به شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک لیست طولانی از فرمت های پشتیبانی شده و دستگاه های دیگر soundbars که هزینه بسیار بیشتر از Vizio SB3621.

نه همه چیز نا مشروع در اینجا البته. Vizio را پیچیده و دشوار نمایش در کنار متشکل از یک ردیف از چراغ که تغییر به نشان می دهد ... خوب چیزی, اما می توان آن را دشوار است به تشخیص آنچه که دقیقا. حتی اگر آن را گاهی اوقات می تواند احساس گیج کننده است به ویژه صفحه نمایش LED تاثیر نمی گذارد عملکرد صدا است و نه مسئله ای است که باید با کاستن از تجربه کلی. شما به سادگی نمی خواهد پیدا کردن یک بهتر انجام soundbar در این قیمت ،

ما به عنوان خوانده شده در عمق Vizio SB3621n-G8 بررسی

بهترین soundbar برای dialogue: ZVOX AV200

ZVOX's AccuVoice AV205
ZVOX صوتی

چرا شما باید آن را خرید ؟ این ZVOX AV200 است که به طور خاص طراحی شده برای ایجاد صدای واضح تر.

که آن را برای ؟ کسانی که به طور معمول به پیدا کردن آن را دشوار است به شنیدن صدای در تلویزیون به ویژه کسانی که با اختلالات شنوایی.

چرا ما برداشت ZVOX AV200:

این ZVOX AV200 طول می کشد این دسته به یک دلیل ساده: این طراحی شده است برای کمک به شما برای شنیدن گفت و گو بهتر است. برخی از soundbars جولان دادن خود گفت و گو حالت یا قابل تنظیم اشاره کرد که ظاهرا صدای آسان تر برای شنیدن اما ZVOX AV200 تنها ما در سراسر آمده است که به طور خاص هدف قرار شنوایی شنوندگان.

ZVOX انحصاری AccuVoice تکنولوژی می تواند سخن گفت و گو از یک صحنه شما در حال مشاهده, دستکاری سیگنال دیجیتال به منظور افزایش صدای, و آن را آسان تر به گوش همه بدون تاثیر صدای پس زمینه. که تفاوت کلیدی: دیگر soundbars باید گفت و گو-افزایش گزینه های, اما بسیاری از آنها این کار را با تغییر کل میکس صدا. این ZVOX AV200 نمی کند و این باعث می شود یک تفاوت بزرگ — حتی کسانی که بدون اختلالات شنوایی را متوجه بهبود در وضوح صدا. این خیلی موثر است که ZVOX ارائه می دهد حتی سمعک و هدفون مجهز به AccuVoice.

مسلما ZVOX AV200 بسیار ساده soundbar فراتر از گنجاندن AccuVoice حالت است. آن را در سمت کوچکتر فقط 17 اینچ در سراسر و 2.9 اینچ قد بلند و نمی کشتی با بلندگوهای اضافی و یا غول های خارجی ساب ووفر. شما نمی خواهد بزرگ صدا اما راه اندازی باید یک نسیم است. این AV200 نیز سبک تر در اتصال ورودی با تنها یک نوری ورودی صوتی و یک جک 3.5 mm جک Aux بنابراین گزینه های خود را بسیار محدود است. این محدودیت ها آن را سخت به توصیه AV200 فراتر از این دسته اما تا زمانی که AccuVoice یا مشابه تکنولوژی باعث می شود راه خود را بر روی بیشتر و کامل دستگاه آن را به بهترین شما می خواهید پیدا کنید.

بیشتر بخوانید درباره AccuVoice و ZVOX AV200

پژوهش و راهنمایی خرید

چرا soundbars بسیار محبوب است ؟

آنها ارائه یک رد پای کوچک آنها مقرون به صرفه و آسان به راه اندازی و صدای آنها بسیار بهتر از تلویزیون به تنهایی.

در حال soundbars هر گونه خوب است ؟

برخی از آنها برخی از آنها نیست. است که چرا ما توصیه می کنیم خواندن بررسی و بهترین لیست مثل این یکی.

چگونه soundbars کار می کند ؟

تقریبا تمام مدرن soundbars اتصال از طریق اتصال دیجیتال یا با یک کابل نوری یا HDMI ARC. دومی به طور کلی ترجیح داده برای تلویزیون با HDMI ARC آن را به عنوان اغلب اجازه می دهد تا برای صدای بهتر و کنترل قابلیت های اساسی خود را با کنترل از راه دور تلویزیون.

می soundbars توان توسط یک کنترل از راه دور تلویزیون?

برخی از آنها می تواند بله. نگاه کنید به بالا برای کسب اطلاعات در مورد HDMI ARC.

می soundbars نصب شده بر روی دیوار ؟

بله بیشتر با نصب و استقرار براکت.

می soundbars نصب شده در بالای تلویزیون ؟

از نظر فنی بله اما ما معمولا توصیه می کنیم به نصب آنها را در زیر تلویزیون. به طور کلی توصیه می کنیم شما می توانید آنها را به عنوان نزدیک به سطح گوش که ممکن است برای بهترین صدا.

در حال soundbars بی سیم?

برخی از آنها, اما آنها به طور کلی با نام تجاری محدودیت. اکثریت قریب به اتفاق اتصال از طریق HDMI و یا نوری ورودی.

آنچه در مورد Wi-Fi و بلوتوث ؟

جدید ترین soundbars باید انجام دهید این نوع بی سیم قابلیت. این به طور معمول اجازه می دهد تا شما را به جریان موسیقی را از گوشی های هوشمند خود و یا شبکه خانگی به طور مستقیم به soundbar. ببینید سوال فوق به صورت بی سیم قابلیت های خود را با تلویزیون یا گیرنده.

فراموش soundbars همیشه باید یک ساب ووفر?

نه همیشه. برخی از آنها ساخته شده است و بدون آنها به صورت هدفمند به صرفه جویی در فضا اما بیشتر تکیه بر روی یک ساب ووفر به صورت صوتی فرکانس پایین.

فراموش soundbars پشتیبانی الکسا? گوگل دستیار ؟ سیری?

هیچ پشتیبانی از سیری است که ما آگاه هستیم. این Sonos پرتو پشتیبانی گوگل دستیار و الکسا در حالی که مارک های دیگر/مدل های ارائه پشتیبانی به طور کلی از دومی دو دستیاران نکنید.

ما چگونه تست

پس از دادن یک soundbar کامل شکستن-در دوره ما قرار داده و آن را از طریق یک آزمایش دقیق فرایند است که شامل تمام منابع مربوط محتوا از جمله آخرین فیلم های Blu-rays با بالاترین وضوح کدک از امثال دالبی و DTS و همچنین صوتی را مستقیما از تلویزیون از طریق HDMI و/یا خروجی نوری از جمله جریان, خدمات, پخش, تلویزیون و برنامه های صوتی. وقتی مربوطه ما تست اتصالات بی سیم برای ثبات و کیفیت صدا. ما همچنین یک درجه بالایی از اهمیت بر روی آهنگی از هر سخنران بنابراین مقدار زیادی از موسیقی است که برای سنجش آن عملکرد بهتری جنبه. در نهایت مقایسه می کنیم هر soundbar با دیگران در بالا و پایین قیمت آن/ویژگی های کلاس و با همین قیمت جایگزین صدا راه حل.

اگر شما هنوز هم نیاز به هدایت پس از بررسی دقیق همه بالا میدارد اتمام متخصص ما راهنمای چیدن درست soundbar.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن