چشمک خانه هوشمند کاربران را یک هفته به اشتراک و یا خاموش

چشمک بسیاری از خانه های هوشمند سازندگان دستگاه تکیه بر اشتراک به نگه داشتن یک جریان ثابت از

توسط DOSTEMANSALAM در 18 اردیبهشت 1399
Wink Hub 2
چشمک

بسیاری از خانه های هوشمند سازندگان دستگاه تکیه بر اشتراک به نگه داشتن یک جریان ثابت از پول در آینده اما چشمک یادگیری است که چگونه است که استراتژی به راحتی می توانید به اشتباه. این شرکت اعلام کرد قصد دارد برای حرکت به 5 دلار در هر ماه اشتراک در مارس 13th (بله فقط یک هفته از هم اکنون) و آن الزامی است. کاهش به ثبت نام و شما از دست دادن دسترسی به دستگاه در نرم افزار و همچنین تمام دستگاه های دربازکن. "هزینه های طولانی مدت و اقتصادی اخیر حوادث" (دفعات بازدید: COVID-19) باعث حرکت با توجه به چشمک و شرکت نمی خواهم به فروش اطلاعات کاربر برای جبران هزینه های خدمات در حال اجرا به صورت رایگان.

اگر شما فکر می کنم که هر دو کوتاه اطلاع و تهدید سخت قطع خواهد خشم مشتریان... خوب شما درست است. ق کاربران و دیگران در حال خشم. آنها خواسته به پرداخت 5 دلار در هر ماه به نگه داشتن با استفاده از دستگاه های آنها در حال حاضر در خانه های خود و یک هفته به آنها زمان بسیار کمی برای هر وزن محاسن اشتراک و یا پیدا کردن جایگزین. "پرداخت باج و یا آنها را بکشند ما خانه هوشمند" یک کاربر گفت.

ما خواسته ایم چشمک نظر. اما پاسخ آن را تصمیم بر خطر از پایگاه خود را از سیستم خانه های هوشمند در سراسر خدمات رایگان و بدون نوعی از هسته قابلیت آنلاین. در حالی که این نوع سیستم می تواند بسیار کشنده تا زمانی که آن را طول می کشد شما نیز اعتماد است که شرکت می تواند به نگه داشتن آن دسته از خدمات رایگان در حال اجرا به طور نامحدود. اگر آن را نمی تواند خود را متصل خانواده ممکن است بی فایده ارائه شده با کمی هشدار دهنده است.

در این مقاله: چشمک هوشمند, صفحه اصلی, صفحه اصلی, خانگی, اشتراک, اینترنت, خدمات اینترنت, از همه چیز, Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب