چرا اکثر LED چراغ ارتقاء واقعا کار: یک کارشناس توضیح می دهد

رجعت به یک janky نور LED تست من در سال 2015 زمانی که من هنوز هم تا به حال بیشتر و ده انگشت.تصویر: Jalopnikپلاگ

توسط DOSTEMANSALAM در 21 تیر 1399
Throwback to a janky LED light test I did in 2015, when I still had more hair and ten fingers.
رجعت به یک janky نور LED تست من در سال 2015 زمانی که من هنوز هم تا به حال بیشتر و ده انگشت.
تصویر: Jalopnik

پلاگین و بازی های LED جایگزین هالوژن چراغ جلو لامپ های محبوب ماشین mod. Led ها اغلب روشن تر از لامپ های رشته ای چراغ اما "به نظر می رسد روشن تر" و "روشن بهتر" همان چیزی نیست. من استرن صحبت از واقعی روشنایی متخصص در مورد LED تعمیرات اساسی و علم می گوید: قرار دادن Led ها که در آن لامپ هالوژن ها قرار بود به طور کلی نه در واقع یک ارتقا دهید.

تبلیغات

پس از من وبلاگ در مورد اشکال مختلف LED "لامپ" ساخت برخی از بهتر از دیگران روشنایی متخصص Daniel Stern نوع به اندازه کافی برای باز کردن یک گفت و گو با من و پاسخ به برخی از سوالات مهم در مورد نورپردازی خودرو.

من او را معرفی نماید و فلفل عقل خود را به این تماس-و-پاسخ سبک مبین تخمگذاری چه معامله با چراغ LED تعمیرات اساسی در سال 2020 است.

تبلیغات

دقیقا منظورتون از چراغهای LED?

LED tech has advanced beyond this 2015 model shown, but in many cases the housings still look like this.
LED تکنولوژی پیشرفته فراتر از این 2015 مدل نشان داده شده است اما در بسیاری از موارد این بدنه هنوز هم شبیه به این.
تصویر: Jalopnik

در این وبلاگ ما در حال صحبت کردن در مورد نوع aftermarket LED (دیود ساطع نور) چراغ های مناسب که به طور مستقیم به یک انبار ماشین نور مسکن—بدنه آن است که در اصل طراحی شده برای کار با لامپ های رشته ای لامپ های هالوژن. این گاهی اوقات به نام "LED جایگزین" یا "لامپ های LED."

ما نمی صحبت کردن در مورد اتومبیل است که با Led از کارخانه و یا خود شامل چراغ های LED مانند آنچه که شما ممکن است استفاده به عنوان چراغ مه یا برای آفرود. HID (با شدت بالا تخلیه) چراغ نمی خواهد در اینجا مورد بحث است ،

تبلیغات

نه این فناوری آمده است یک راه طولانی?

چراغ روشنایی شده است در اطراف برای چند دهه و آن را رخنه کرد به aftermarket خودرو در امواج. حدود 2005 اولین بار است که من به خاطر LED "لامپ جایگزین" در فروشگاه های قطعات خودرو که در حال حاضر رایج نوع ساخته شده به تناسب در همان سوکت به عنوان استاندارد رشته لامپ برای چراغ ترمز و سیگنال به نوبه خود.

تبلیغات

آنها بدوی ، همه دیود اشاره کرد و در یک جهت و نور خروجی بود به سادگی ضعیف است. من به یاد داشته باشید خرید یک در مسیر 128 AutoZone که من خالی از سکنه در دبیرستان برای من 50cc هوندا بیان روروک مخصوص بچه ها را عقب نصب آن و بلافاصله فکر آن مکیده می شود.

سریع به جلو به 2015 که در آن نقطه دسترسی LED با تکنولوژی حال گسترش بیشتر است. سپس توسط چندین شرکت فروش شد رهبری چراغ لامپ جایگزین که شما می توانید مستقیم-مبادله از لامپ هالوژن در تعدادی از اندازه های استاندارد. من سعی کردم برخی در یک سوم نسل تویوتا 4Runner و به این نتیجه رسیدند که در حالی که رهبری می خواهم چراغ جلو روشن تر شد به نگاهی از بیرون به یک عملکرد بالا هالوژن لامپ هنوز هم انداخت بهتر نور پایین جاده. (با نگاهی به گذشته, من تشخیص آزمایش من روش بود ratchet اما من ایستاده غذای آماده.)

تبلیغات

در حال حاضر آن را در سال 2020 و بی شماری وجود دارد شرکت های فروش لامپ LED جایگزین. Bluechip نام برندها مانند فیلیپس و سیلوانیا در مخلوط. وجود دارد بوتیک high-end لباس مانند دیود پویایی و متخصص به طور انحصاری در aftermarket Led. و البته eBay و آمازون chockers با cheapo خاموش-نام تجاری گزینه های.

متاسفانه در اکثر موارد هیچ یک از آنها واقعا کار درستی با چند استثنا.

تبلیغات

چرا هر کسی که می خواهید چراغهای LED?

Led ها که قرار دارد و با هدف به درستی ترجمه می تواند حداقل قدرت ورودی به یک مقدار زیادی از نور است که چه چیزی باعث این تکنولوژی جذاب در عمومی.

تبلیغات

همه چیز مساوی به نظر می رسد مانند مبادله تشنه قدرت لامپ های رشته ای چراغ لامپ برای روشن تر پایین تر-قرعه کشی Led خواهد بود ارتقا در دو جبهه. به علاوه "instant-on" اثر بصری و ضخامت نور می آید که از Led های تیز و تازه است. Led ها می تواند اتومبیل های قدیمی تر, مدرن, یک ظاهر طراحی شده.

در ساده ترین شرایط: LED چراغهای جلو به آسانی نصب شده و به آسانی در دسترس چیزهایی است که می تواند اتومبیل نگاه کولر. پس مردم آنها را دریافت کنید.

تبلیغات

پس چه اشکالی داره ؟

اکثر ماشین چراغهای جلو خیلی بیشتر از فقط یک لامپ در یک سوکت. یک مهد منعکس کننده شکل و زاویه دار به طوری که نور ساطع شده از این رشته از یک لامپ رشته ای را انداخته بود پایین جاده در راه است که حداکثر دید راننده بدون خیره کننده ترافیک می دوزند.

تبلیغات

اکثر Led ها اصلا نور منتشر می کنند از همان فضا در مسکن به عنوان چراغ جلو لامپ های رشته ای و از آن نقطه آنها محکوم به حد وسط.

آنچه در مورد Led ها که فراموش منتشر می کنند از نقطه درست است ؟

چند بهتر شناخته شده شرکت های فروش و تست LED چراغ جلو و تعویض در سال 2020 را گرفته درد به تقلید موقعیت لامپ های رشته ای برای رسیدگی به این مشکل است اما این تنها یک بخش کوچک از نور معادله است.

تبلیغات

در واقع من یک وبلاگ در مورد ایناشاره کردن که چرا برخی از Led ها به نظر می رسید بهتر از دیگران استفاده می شود که به عنوان چراغ تعمیرات اساسی. و آن وبلاگ است و به همین دلیل روشنایی متخصص Daniel Stern احساس مجبور به رسیدن به من توضیح دهید که چگونه به شدت underinformed من بود.

که دانیل استرن و چرا باید از من مراقبت از آنچه او فکر می کند?

استرن یک نورپردازی حرفه ای مشاور قابل توجهی در کار و مقالات منتشر شده در موضوع زیر کمربند خود را. در کلمات خود را مستقیما از خود CV:

"من به طور فعال شرکت در استانداردهای فنی و توسعه نهادهای پژوهشی ارزیابی و نقد مربوطه نظارتی پیشنهادات و کمک مادی به خودرو روشنایی مقررات در بسیاری از کشورها و مناطق. من شرکت در―و گزارش―عمده بین المللی نورپردازی خودرو سمپوزیوم و کنفرانس و با حضور در جلسات سازمان ملل متحد بین المللی خودرو روشنایی و نور سیگنالینگ نظارتی توسعه کار گروه در دعوت از رئیس جمهور آن است."

تبلیغات

او همچنین انجام مطالعه گسترده در چراغ LED کیت و تعمیرات اساسی مانند آنهایی که ما بحث در این سایت چند بار. شما می توانید خود را بسیار دقیق دیدگاه در این موضوع از خود سایتاما از آنجا که او به طور خاص خطاب به برخی سوالات رایج در مورد LED تعمیرات اساسی در ایمیل های خود را برای من مودبانه من ممکن است اضافه کردن–من می شود بی مبالات اگر من به اشتراک گذاری آن با بینش شما.

(این چیزی است که شما در حال خواندن در این وبلاگ در مورد شما تا به حال کار کرده که از.)

چرا نه فقط با استفاده از LED است که دقیقا به همان اندازه و شکل به عنوان یک لامپ معمولی?

به عنوان استرن توضیح می دهد: "طولی موقعیت منبع نور (که در آن منبع نور شروع می شود و به پایان می رسد به عنوان اندازه گیری از پایه هواپیما از لامپ) تنها یکی از جنبه های انتقادی." اما این تنها چیزی است که مهم است. "دیگر شامل شکل و اندازه و جهت گیری و درخشندگی توزیع. گرفتن یکی از پنج حق بهتر است از صفر از پنج, اما آن را هنوز هم 20 درصد بد شکست درجه است."

تبلیغات

"اگر ما می تواند موج گرز سحر و جادو و آمد تا با یک استوانه چراغ امیتر از همان ابعاد به عنوان یک رشته با لازم درخشندگی و شار سپس ناسازگاری خواهد ناپدید می شوند. است که از لحاظ فنی ممکن است برای آینده قابل پیش بینی است, بنابراین ما اساسا دو بعدی مسطح Led در محل سه بعدی استوانه ای رشته."

"معناداری وجود دارد فضای بین دو پشت به پشت تخت Led (به وجود دارد در غیر این صورت هیچ مواد برای حمل و دور خود گرما) بنابراین در حال حاضر ما منبع نور کاملا متفاوت از یک رشته در شکل و اندازه و موقعیت و توزیع نور حتی اگر ما به مراقبت های بزرگ گرفته شده برای قرار دادن قطره چکان دقیقا در همان موقعیت طولی به عنوان اصلی رشته."

تبلیغات

و چرا که ماده دوباره ؟

مشکل این است که منعکس کننده نور طراحی شده برای لامپ هالوژن ذاتا ناسازگار با خروجی نور از Led.

تبلیغات

استرن نوشت: "...نزدیک و دور-زمینه توزیع نور کاملا متفاوت به آنچه لامپ اپتیک مهندسی شد ، و به عنوان یک نتیجه, چراغ پرتو الگوی نیست آنچه از آن تصور می شود نیست خط تا با راه این خودرو طراحی شده است و تمام اطراف کمتر از حد مطلوب.

چرا من چراغ باید برای حفظ کارخانه پرتو الگوی?

استرن قیاس: "من با پوشیدن عینک و بنابراین من همسایه درب بعدی. این امر می تواند مضر و زیانبار برای ما به مبادله زیرا حتی اگر آنها متناسب با چهره و نگاه عالی اپتیک مطابقت ندارد چشم من (حتی اگر من فکر می کنم من می توانید ببینید OK با آنها)."

تبلیغات

"و آن را نه به این دلیل که من برداشت همسایه به سمت چپ به جای همسایه به سمت راست. همان صادق است برای هر دو همسایه عینک حتی اگر یک جفت دارای لنزهای شیشه ای و پلاستیکی یکی از مجموعه دور لنز و دیگران مستطیل شکل یک مجموعه است photochromic و دیگر نیست یکی از همسایه دوربین بیشتر از من و دیگر بیشتر است آستيگمات و غیره."

"جزئیات متفاوت هستند اما مشکل اساسی این است که هنوز نوری ناسازگاری و مقیاس های مربوطه تفاوت بسیار کوچکتر از 'این لنز همان نگاه به من!'"

تبلیغات

به آن می گویند دوباره کمی بیشتر sciencey است: Led در بدنه طراحی شده برای هالوژن لامپ تعویض اشتباه قرار میزان نور در مکان اشتباه است.

اما من باید دیده مقايسه آزمون که Led ها مانند نگاه روشن ارتقاء.

"به دنبال در پرتو الگوهای نیست دقیق یا راه مناسب ارزیابی آنها. نگاه کردن به تصاویر یا ویدئوها از پرتو الگوهای است به طور قابل توجهی بدتر" استرن به من توضیح داد.

تبلیغات

من به او نشان داد دیود دینامیک goniophotometer آزمون و او موافقت کرد که در این کلیپ یک کار خوب توضیح داد که چرا این ابزار مهم در غلبه بر حقه های بصری به درک که چگونه به خوبی یک نور است که در واقع کار:

من هنوز هم درک نمی کنم که چگونه یک goniophotometer کار دقیقا اما اساسا آن را قورت داده ها از یک منبع نور در هر زاویه ممکن است به تجزیه و تحلیل عملکرد آن است. بدون چنین یک دستگاه از آن را غیر ممکن است بدانید که واقعا چه نوع از نور با کیفیت شما به دنبال در.

تبلیغات

"پرتو کم قطع حضور هشیاری و شکل هستند go/no-go گیری برای اینکه آیا یا نه یک پرتو الگوی خوب است و حتی اگر آنها آنها غیر ممکن است برای حتی مشروع متخصص به دقت ارزیابی با نگاه کردن به عکس و فیلم" اشترن نوشت من.

چرا نمی توانید تصاویر و یا فیلم ضبط چراغهای جلو با دقت ؟

استرن: "اگر ما در حال صحبت کردن در مورد pics and vids آنها بسیار گمراه کننده است حتی اگر عکاس بهترین از قصد. پیکسل و فیلم بسیار باریک محدوده دینامیکی از سیستم چشم انسان به طوری که حتی یک عکاس که با دقت نگه می دارد تمام دوربین تنظیمات یکسان هنگام عکاسی از پرتوهای مختلف نمی تواند در حال حاضر بیش از به طور گسترده به طور کلی مقایسه اطلاعات: واضح تر قطع در مقابل fuzzier یک مثال و یا گسترده تر در مقابل پرتو باریک تر است."

تبلیغات

اما حتی اگر شما را در مقایسه با چراغ در مقابل صورت خود را, شما ممکن است به دنبال در نور بهتر فقط به خاطر یک "به نظر می رسد روشن تر است."

بنابراین من حتی نمی تواند اعتماد من چشم ؟ چرا ؟

به عنوان استرن می گوید: "نور و دیدن کار در counterintuitive راه. برای مثال یک... حساسیت به نور و دیدن نور است 1:1. در آن طول می کشد یک کل خیلی بیشتر نور اضافی از شهود نشان می دهد برای شروع به بهبود در دیدن و در آن طول می کشد در کل خیلی کمتر نور اضافی از شهود نشان می دهد به علت افزایش قابل توجهی در تابش خیره کننده."

تبلیغات

"بنابراین اگر ما درخشش یک چراغ در یک دیوار و ما متوجه وجود دارد کمی نور بیشتر بالاتر از افقی به نظر می رسد فقط کمی نور بیشتر... اما در واقع ما می توانیم به راحتی باید دو برابر و سه برابر یا چهار برابر تابش خیره کننده و رو به بالا ولگرد نور است که باعث backdazzle در باران/مه/برف."

فراتر از خیره کننده خود را, افزایش حساسیت به نور نیز یک عامل در چرا برخی LED-ارتقا اتومبیل می تواند کور می دوزند رانندگان بیش از حد حتی اگر-به روز رسانی ماشین به نظر می رسید به چراغ های خود را با هدف به درستی.

تبلیغات

من آن را خریداری نیست. من می دانم آنچه که من می توانید ببینید.

من گیج شده بود توسط استرن ارزیابی است که انسان چشم بد قضاوت از آنچه که باعث می شود خوب چراغ جلو. اگر شما دنبال آن هستید بهتر است به دنبال نور نیست که... بهتر است نور ؟

تبلیغات

به عنوان استرن تصریح کرد: "یک مشکل بزرگ این است که آنچه که ما احساس می کنیم در حال دیدن آن چیزی است که ما در واقع شاهد. این سیستم چشم انسان است شپشو قاضی چگونه به خوبی آن را انجام می دهند. 'من می دانم آنچه که من می توانید ببینید,' معقول به نظر می رسد اما نمی مربع با واقعیت از آنجا که ما انسان ها نه تنها مجهز به دقت ارزیابی چگونه به خوبی و یا ضعیف می بینیم (یا چگونه به خوبی یا ضعیف چراغ پیشانی کار می کند). ما ذهنی برداشت تمایل به بسیار دور از خط با هدف واقعی اندازه گیری که چگونه به خوبی ما می تواند (یا نمی تواند) را ببینید."

پس چگونه می تواند من "دیدن" است که برخی از چراغ ها روشن تر از دیگران است ؟

"این عامل اصلی است که همواره ذهنی رتبه بندی از چراغ جلو که پیش زمینه نور است که نور بر روی سطح جاده نزدیک به وسیله نقلیه و... است که تقریبا بی ربط آن به سختی حتی باعث می شود آن را بر روی پایین لیستی از عوامل است که تعیین یک چراغ واقعی عملکرد ایمنی."

تبلیغات

"یک مقدار متوسط از نور پیش زمینه لازم است به طوری که ما می توانید استفاده از دید محیطی برای پیگیری از خط و خطوط و نگه داشتن تمرکز ما تا جاده که در آن باید بود اما بیش از حد پیش زمینه آثار نور در برابر ما به دو روش: این تساوی ما نگاه رو به پایین حتی اگر ما آگاهانه سعی کنید به نگه داشتن به مراتب جلوتر و روشن از نور باعث می شود دانش آموزان ما به constrict که به شدت تنزل ما فاصله دید. همه از این در حالی که ایجاد این احساس که ما رو خوب ' (یا 'بهتر') چراغ. این دلیل است که ما در حال دروغ گفتن به خودمان یا فریب خودمان و یا هر چیزی مانند آن را به دلیل بصری ما سیستم درست کار نمی کند از راه آن احساس می کند مانند آنها انجام دهد."

بنابراین فراموش لامپ LED جایگزین تا کنون کار می کند ؟

همه لامپ های رشته ای-نوع لامپ هالوژن با هم برابر هستند و همانطور که ما در لمس وجود دارد کاملا از انواع لامپ LED جایگزین در بازار در حال حاضر بیش از حد.

تبلیغات

مشکل اینجا استرن به من گفت: "یک کمبود قابل پیش بینی."

بیشتر به طور خاص: "...گاهی اوقات ممکن است آن را به اتفاق می افتد بر ترکیبی از یکی از این لامپ های LED و خاص چراغ جلو که کار قابل قبول." (برای مثال DiodeDynamics خاص 'چراغ H11' استرن به یاد می آورد موفق بودن در یک خاص فورد کامیون پیشانی مسکن.)

تبلیغات

"اما وجود دارد هیچ پیش بینی برای آن چیز در همه مانند "من به عنوان طولانی به عنوان شما پروژکتور شما خوب' یا 'منعکس کننده خوب هستند در صورتی که یک لامپ سپر'[a "لامپ سپر" قطعه ای است که بلوک های ناخواسته نور از زاویه خاصی از یک لامپ] یا چیزی شبیه به آن. و "من هیچ مشکل ما لامپ Led ها می تواند چرخش نسبی به پایگاه بنابراین شما می توانید تمرکز آنها" است که اگر هر چیزی بدتر و نه بهتر."

نقطه تمام از استاندارد لامپ انواع استرن توضیح می دهد که "پس هر چراغ پیشانی طراحی و ساخته شده است را [به عنوان مثال] یک H11 کار خواهد کرد با خیال راحت با هر لامپ طراحی و ساخته شده است به H11 مشخصات. این بدان معنا نیست که همه H11s یکسان هستند... اما این استاندارد تضمین حداقل ایمنی مناسب."

تبلیغات

"و این که واقعا در راه است, آن را به, چرا که فکر می کنم از یک لامپ است که متناسب با هر H11 چراغ جلو اما با این نسخهها کار با خیال راحت در تنها تعداد کمی از آنها." که می تواند بسیار تلخه.

پس واقعا چه چیزی باعث خوب چراغ جلو?

استرن: "چراغ پرتو عملکرد ایمنی شامل چندین وابسته متغیر است. برای مثال یک مقدار از پیش زمینه نور است که ممکن است فقط خوب با قوی به خوبی متمرکز نقطه داغ محدود خواهد شد و راننده با دیدن یک کاملا ناکافی 50 یا 60 پا اگر پرتو را نقطه داغ ضعیف است یا وجود ندارد. پس فقط گفت: 'بله قطع به نظر می رسد خوب" نیست حتی شروع می شود به اندازه کافی خوب است."

تبلیغات

"آنچه بسیار مهم تر است که مقدار و توزیع نور تحت برش و می شود که بسیار درهم (تصادفی) با بیشتر "لامپ های LED" در اکثر هالوژن چراغ جلو. به به فقط یکی از نمونه های بسیاری از چگونه از آن آسان است برای دریافت افتاد تا در این نقطه: گاهی اوقات شما می خواهید یک منطقی تیز قطع با یک "لامپ LED" اما نقطه داغ (با فرض آن هنوز هم وجود دارد) منتقل شده است."

"هر کمی رو به پایین و یا راست حرکت از نقطه داغ کاهش می یابد دیدن فاصله برای راننده اما پرتو بر روی دیوار به نظر می رسد مانند آن را تا به خوبی قطع و نقطه داغ."

تبلیغات

"مثال دیگر: می گویند ما در حال برخورد با یک چراغ است که هیچوقت شروع با یک کار بسیار تیز قطع. قرار دادن در یک لامپ LED' و نقطه حرکت رو به بالا/چپ. نمونه مشاوره: 'Re-هدف این لامپ برای روشن نگه داشتن بخشی از رانندگان دیگر'،' اما با انجام این کار ما منتقل کل پرتو الگوی بنابراین یک دسته از چیزهای دیگر دیگر مقدار مناسب از نور در آن است."

"چه مقیاس این اثرات در دیدن فاصله های مختلف موثر لامپ هدف (که آیا آن را با زور از چگونه چراغ را تنظیم و یا چگونه لامپ است که توزیع آن نور)? اگر شما با استفاده از درخشش-در-یک-دیوار روش با هدف کم پرتو فقط 2.3 سانتی متر (0.9 اینچ) کمتر از آن را باید کاهش 26 متر (85 فوت) خاموش خود را با دیدن فاصله در شب!"

تبلیغات

وجود دارد در هر نقطه من می توانید ببینید این برای خودم ؟

اگر شما را خوانده ام, این دور, شما ممکن است متوجه آنچه استرن املای به من: اکثر LED در بررسی بر روی اینترنت هستند و نه مفید و نه با معیارهای آنها اغلب استناد (تیز قطع دمای رنگ.)

تبلیغات

تا آنجا که تازه کار layperson زمینه تست از چراغهای LED استرن با اشاره به این موضوع در تاکوما جهان فروم خیلی خوب در دنیای واقعی توضیح که چرا "ملاحظه انتخاب" لامپ هالوژن ضرب و شتم و حتی با نام تجاری LED تعمیرات اساسی.

"این یک کار استفاده تست و راه اندازی به عنوان مناسب که ممکن است به لامپ LED... آن را به یک نام تجاری عمده محصول برخی از $20 بدون نام گول زنک و آن را سعی کردم در یک پروژکتور لامپ که اجرا تیز قطع با فقط در مورد هر منبع نور کهنه در" اشترن نوشت من.

تبلیغات

آنچه در مورد LED ارتقاء است که تغییر کل مسکن ؟

اتومبیل های قدیمی تر و جیپ با مهر و موم شده-پرتو چراغ ممکن است تا حدودی جالب اینجاست که در یک موقعیت بهتر زمانی که آن را می آید به چراغ LED تعمیرات اساسی در زمان فن آوری اکوسیستم.

تبلیغات

اگر شما جای لامپ و مسکن پرسیدم استرن شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن یک خوب LED مقاوم سازی با امروز tech? پاسخ او:

"مفهوم درست است—این است که راه درست برای انجام آن یک چراغ جلو مهندسی, طراحی, ساخته شده, تست شده و تایید شده/تایید عنوان چنین است. عالی وجود دارد آنهایی که در بازار و البته همچنین یک معامله بزرگ از آشغال. پادشاه, پدر, از همه آنها را [در زمان انتشار] است JW سخنران 8700 تکامل-J3 که به ارمغان می آورد تقریبا Star Trek-سطح تکنولوژی به هفت اینچ دور چراغ جلو با فرمت."

تبلیغات

استرن همچنین فریاد کردن "JWS 8700 Evo 2" به عنوان یک گزینه خوب یک قدم پایین و "دیگری یا دو گام را از وجود [است] پترسون تولید 701C (در پترسون یا سیلوانیا Zevo بسته بندی — همان لامپ) و کامیون-Lite واحدهای منطقی خوب با یا بدون گرم لنز."

JW سخنران ذکر شد انتخاب بهینه در حال حاضر به صورت مستطیل شکل مهر و موم شده-پرتو تعمیرات اساسی بیش از حد و "کامیون-Lite نیز محترم لامپ در این اندازه است."

تبلیغات

دیگر ویژگی های مهم آن چراغ ؟

استرن ساخته شده یک نقطه خوب من می خواهم قبل از شنیده: پس از Led ها نمی گرما چراغ جلو لنز راه لامپ هالوژن انجام, شما ممکن است بخواهید از یک نور با یک گرم لنز به ذوب شدن برف.

تبلیغات

"عاقلانه گرم, لنز, اگر چه بسیاری از رانندگی در زمستان سنگین برف مرطوب و دوغاب; بدون لنز بخاری های چراغ جلو لنز اجرای سرد پس از دوغاب پر می ساخت تا بر روی آنها و یخ/مسدود کردن لامپ به جای ذوب کردن آنها از یک گرم هالوژن یا BiXenon لامپ لنز. کوتاه از آن وجود دارد به دلیل کمی اخم در مورد آن کمتر شدید شرایط زمستان با کاهش حجم خشک برف نمی توان مشکلات را به عنوان سرد برف را فقط نگاه کردن سرد لنز."

"وضعیت با دور لامپ متفاوت است و بیشتر دشوار است. در اینجا دوباره, JW سخنران مطالب فوق العاده با یا بدون انتگرال چراغ پارکینگ نور در طول روز نور در حال اجرا و تبدیل سیگنال — همه توابع ایمنی تایید شده این است که نه چرب چیزهای بچه یکی می یابد بیش از همه به موتور سیکلت/hot rod/chrome فروشگاه سایت. گران هر چند اکثر چراغ پیشانی کوه فنجان نیاز خود را مرکزی سراخ ها, سینه های بزرگ برای روشن شدن نسبتا بزرگ عقب بدن از این لامپ. بدون ورود در این اندازه از هر یک از دیگر عمده سازندگان به دلیل نسبتا حداقل تقاضا است. اما من در حال حاضر تست برخی به جای آنهایی که امیدوار کننده بسیار خوبی ساخته شده در کره جنوبی. من امیدوارم که آنها را از تابه خارج; آنها می تواند آسان تر مناسب ترین کوه فنجان."

تبلیغات

"گاهی اوقات یک اجرا می شود به برق ناسازگار در تلاش برای نصب چراغ مهر و موم شده پرتوهای. تویوتا ساخته شده از وسایل نقلیه برای مثال بسیار غیر منتظره ای تنظیم شده چراغ جلو مدارات که برخی از آنها برنده بازی نمی کند و به سادگی با Led. وجود دارد راه حل این نیست که شامل نرم خودرو."

خواهد چراغهای LED تا کنون شایسته ارتقاء برای اتومبیل های بیشتر در آینده ؟

"وجود دارد ویژگی های گروه های کاری در سراسر جهان (SAE در امریکا GTB در اروپا/آسیا) به طور فعال در حال کار برای توسعه یک استاندارد فنی برای LED مقاوم سازی لامپ جایگزین لامپ های هالوژن در چراغ جلو, چراغ مه شکن و دیگر چنین" استرن گفت: من به عنوان یکی از اعضای این گروه خود را.

تبلیغات

همانطور که برای وضعیت فعلی فن آوری استرن می گوید: "بر خلاف" کیت " که در آن هیچ امکان نوری سازگاری است که امکان ندارد به لحاظ نظری وجود داشته باشد با Led. این محصولات در حال حاضر در بازار به قابل قبول; هنوز هم وجود دارد برخی از ویژگی های بسیار قابل توجهی از موانع برای غلبه بر... اما در نهایت وجود خواهد داشت مشروع محصولات از این نوع است."

"این سخت است برای صبر کنید (من می دانم!) اما آنهایی که در بازار در حال حاضر فقط آن را قطع نکنید مهم نیست که نام آن بر روی جعبه و چه وعده و ادعا می کند ساخته شده است."

تبلیغات

PSA: مهم نیست که چه لامپ شما برای اجرای هدف خود را چراغهای جلو!

آقای استرن به حال فراق فکر می کردم او از من خواست به تصویب همراه است. هنگامی که شما پیدا کردن یک مجموعه خوب از لامپ برای ماشین شما فراموش نکنید که به مطمئن شوید که آنها با هدف به درستی.

تبلیغات

"...چراغ جلو و چراغ مه شكن هدف این است که تا کنون اصلی ترین چیزی که
تعیین چگونه به خوبی شما می توانید (و یا نمی تواند) دیدن در شب با هر گونه مجموعه داده شده
لامپ بنابراین بدون توجه به آنچه لامپ در استفاده از آنها باید با هدف باشد
با دقت..." اگر شما مطمئن نیستید که چگونه به انجام این کار چک کردن استرن خود را راهنمای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن