چرا CFP گسترش ممکن است نزدیک تر از ما فکر می کنم

SEC تصاحب 2012 جام قهرمانی سری عنوان بازی – LSU در مقابل آلاباما – به طور مستقیم منجر به اجرای کالج فوتبال حذف

توسط DOSTEMANSALAM در 26 فروردین 1399

SEC تصاحب 2012 جام قهرمانی سری عنوان بازی – LSU در مقابل آلاباما – به طور مستقیم منجر به اجرای کالج فوتبال حذفی. امواج کنفرانس تجدید از 2010-14 گره خورده است به طور مستقیم به تمایل به شیرین آینده و یا موجود تلویزیون قرارداد. زمانی که کنگره موشکافی در بر داشت کاسه داد در اواخر 1990s BCS ایجاد شد برای فصل 1998.

هر لرزه اخیر تغییر در کالج دو و میدانی را می توان به آشکار ماشه.

پس از مصاحبه با یک دوجین مقامات در اطراف کالج, دو و میدانی, آن را بسیار به احتمال زیاد ما در میان دیگر محوری لحظه ای در ورزش است. اجتناب ناپذیر فشار مالی که به همراه خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر است و انتظار می رود برای کمک به ماشه گسترش فوتبال کالج حذفی.

در حالی که شتاب ایجاد شده بود به سمت گسترش – یک WatchStadium.com نظرسنجی نشان داد که 88 درصد از مدیران ورزشی به نفع – توانایی برای ایجاد یک قوی جدید درآمد بخار برای مدارس تحریم مالی بار این ورزش را زورمندان پیش بینی گسترش یافته حذفی به عنوان یک احتمال طنین از COVID-19.

"من فکر می کنم ما در حال حرکت بودند که در مسیر به هر حال" گفت: در یک کنفرانس کمیساریای. "می تواند از آن شتاب چیزی شبیه به این ؟ این یک نقطه خوب است. درآمد در حال رفتن به یک موضوع است. آن را در مقابل سوز و در عین حال اما یک سوال مشروع."

چند ورزش کالج مقامات ذکر شده در آنها شده ایم به طوری قفل شده است و در مراقبت از خود دانشگاه ها و لیگ ها از جمله برنامه ریزی مالی احتمالات – که هر گونه گفتگو در مورد CFP آینده به نظر می رسد ماه دور.

CFP مدیر اجرایی لایحه Hancock تاکید کرد هیچ تصمیم گیری قریب الوقوع اما آن را نیز قابل توجه است که او نمی شوت کردن مفهوم. "مردم می توانند حدس و گمان چیزی در مورد این اما هیچ کس نمی داند دقیقا چه اتفاق خواهد افتاد" هنکاک گفته ورزشی یاهو. "آن را سرگرم کننده برای مردم به حدس و گمان است اما هیچ کس نمی تواند آینده را برای اطمینان حاصل کنید."

Detailed view of the 2020 College Football Playoff National Championship logo at midfield at the Mercedes-Benz Superdome. (Kirby Lee-USAT Sports)
مشخصات دقیق از 2020 کالج, فوتبال, حذفی مسابقات قهرمانی ملی آرم در خط میانی در مرسدس بنز Superdome. (کربی لی-USAT ورزشی)

هنگامی که حذفی توسعه اتفاق می افتد ؟

ما در نیمه راه از طریق ESPN 12 سال تلویزیون برای مقابله با پخش CFP. آن را دشوار است برای پیدا کردن مقامات در اطراف این ورزش که با فرمت های باقی مانده برای نهایی شش فصل است.

که گفت: ما نمی دیدن مجدد حذفی برای حداقل دو فوتبال کالج فصل است. 2020 فصل — هر که می آید به مانند نگاه کنید — این است که قطعا رفتن به محل که در آن ما می بینیم متفاوت postseason فرمت. کسانی که آشنا با این سیستم می گویند که قرار دادن تغییرات در محل 2021 فصل تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

بنابراین اولین گسترش می تواند اتفاق می افتد خواهد بود پس 2022 در فصل, که بدان معنی است که لیگ و برنامه ها نمی توانید یک بزرگتر چک تا بهار 2023. امیدوارم در آن COVID-19 یک حافظه دور و برخی از حالت عادی بازگشته است به چشم انداز.

اما حتی خوش بینانه ترین پیش بینی های مالی آمده قابل توجه خرید اینترنتی به عنوان کمک های مالی, فروش بلیط و درآمد کلی حاصل خواهد شد و پروژه به کمتر از سال های اخیر است.

چقدر بیشتر می تواند آن را به ارزش ؟

این احتمال وجود دارد که thorniest سوال. وجود دارد بنابراین بسیاری از متغیرها است که به بازی در اینجا است که به طور گسترده طرح ریزی یک شماره می تواند چیزی بیش از حدس تحصیل در خارج بازگشت-از-این-دستمال ریاضی.

به عنوان حذفی با این نسخهها کار در حال حاضر وجود دارد و به طور متوسط حدود 470 میلیون پرداخت سالانه به کنفرانس در postseason کاسه بسته نرم افزاری. (واریانس وجود دارد در اینجا به دلیل چرخش جدید سال شش کاسه.)

برای قدرت پنج لیگ یک ورزشگاه پرداخت متوسط در هر فصل نزدیک به 70 میلیون دلار. اما با استفاده از 70 میلیون دلار به عنوان پایه این بدان معناست که هر برنامه در یک قدرت پنج لیگ می شود بیش از 5.5 میلیون دلار سالانه از CFP.

چقدر می تواند این اعداد را افزایش دهد ؟

پیش بینی مایع به دلیل بی شمار عواملی است که به بازی می آیند اینجا. با شش سال در سمت چپ بر روی ESPN معامله وجود دارد بعید به خارج از اهرم به باد معامله است. همچنین ESPN در حال رفتن به آن بیشترین سود سال از این معامله به عنوان شایع است در باطن از قرارداد. (که به لحاظ نظری کاهش انگیزه خود را به پاره کردن آن را پرداخت نمایی بیشتر.)

امیرحسین Maestas مدیر عامل شرکت حرکت تحقیق و جانباز در کالج دو و میدانی فضای رسانه ها, پروژه ها که هشت تیم حذفی — بعدی به احتمال زیاد تکرار — فرمان می تواند 80 تا 110 درصد بیشتر برای مدارس. قرار می دهد که یک low-end برآورد حدود 850 میلیون نفر در هر سال. (که می تواند با فشار در هر مدرسه پرداخت تا در محله 10 میلیون دلار برای قدرت پنج لیگ.)

(برای کسانی که به دنبال یک حذفی امور مالی سوراخ خرگوش حرکت مت Balvanz به تازگی در مورد آن نوشت. شامل خود بینی از $887 میلیون دلار در هر سال برای هشت تیم حذفی و $1.45 میلیارد دلار برای 16 تیم رویداد.)

چند مقامات در اطراف ورزش احتیاط آن پیش بینی می شود بیش از حد خوش بینانه با توجه به محیط فعلی است. فقط به این دلیل که مقدار حذفی, بازی بیش از دو برابر این به آن معنا نیست پرداخت خواهد شد.

وجود دارد بسیاری از ناشناختهها بلندی بیش از چشم انداز: چه نوع مالی شکل خواهد ESPN بود در چند سال آینده با از دست دادن درآمد حاصل از تبلیغات? همچنین با سه بازی حذفی تبدیل به هفت, آن مهم است به درک که CFP چهارم بازی نمی فرماندهی تقریبا به همان اندازه به عنوان نیمه نهایی و نهایی. (اگر NFL وحشی-کارت بازی برای 70 میلیون دلار آن را سخت به تصور کنید که CFP چهارم بازی رفتن برای بیش از 50 میلیون دلار است.)

Maestas است که هنوز هم به طور کلی صعودی در ناگزیر از گسترش است. او گفت: یاهو ورزشی این هفته: "من فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد به هر حال اما در حال حاضر من فکر می کنم آن را به [بود تصمیم گرفت] در این چرخه بعدی. این [مالی فعلی محیط زیست] توسط یک شتاب دهنده. مردم بیشتر خواهد بود باز به آن است. انگیزه افزایش یافته است."

می تواند حذفی گسترش به 16 تیم?

با توجه به مقدار بهت و حیرت است که با هر افزایشی رشد نسبت به یک حذفی این رادیکال خواهد بود. (چک کنید اگر فصل می شود لغو شد هر چند که ما می خواهم پس از آن باید به دنبال در مراتب مختلف مالی است.)

یکی از طراوت دیدگاه از صحبت با مقامات در اطراف این ورزش است که برخی از نسل بعدی رهبران اذیت هستند با postseason هنوز افسار به کاسه سیستم. اساسا کالج ورزشی هنوز برون سپاری خود را با ارزش ترین موجودی. که همواره گنگ است.

"من فکر می کنم ما باید انجام 16," قدرت پنج AD گفت. "اگر نه حداقل 12. که چه هر کس می خواهد. که در آن ارزش است. ورزشکاران می خواهید آن طرفداران آن را می خواهم و تلویزیون آن را می خواهد."

آگهی که در یک مدرسه که همیشه در top 20 قرار داده و آن را این راه: مشاهده اعمال و عادات از طرفداران و بازیکنان این دو مهم ترین حوزه. طرفداران مراقبت نمایی کمتر در مورد غیر حذفی کاسه های از آنها در کالج فوتبال بازی حذفی. بازیکنان نخبه در حال اوج خود دست و عاقلانه راه— با نشستن غیر حذفی های جام.

"وجود دو واقعا مهم گروه به چه کسی کاسه مهم نیست – بازیکنان و طرفداران" مدیر ورزشی گفت. "یک [سالم] بازیکن نشسته یک بازی حذفی هنوز ؟ خوب چرا ما بازی بیشتر از آن ؟ که فقط بازاریابی 101. چه می خواهند ؟ به آنها بیشتر است. آنچه آنها نمی خواهید ؟ به آنها کمتر است."

همیشه وجود خواهد داشت یک محل برای ردیف دوم کاسه بازی. آنها هنوز هم رای خوبی به شما شرط می بندم و به طرفداران نزدیکی-شبانه فوتبال ثابت در طول فصل تعطیلات. (بسکتبال مربیان همیشه زبانم بند آمده به شنیدن آمار مثل این: بلک کاسه ضرب و شتم همه اما یکی به طور منظم فصل کالج بسکتبال بازی در مخاطبان سال گذشته است.)

به عنوان قدیمی-گارد کمیسیون مانند جیم زدن از ده چرخه از نقش رهبری این مبارز دفاع از کاسه بودن سیستم به این حوادث است که انتظار می رود به افول است. چگونه به سرعت به این سوال است.

"ما شروع به 100 درصد در کاسه" مدیر ورزشی گفت. "ما نقل مکان کرد به 90 درصد و 10 درصد خارج [در سیستم فعلی]. ما نیاز به نگه دارید هل دادن که در صد. کاسه هستند ابتلای فوتبال کالج. ابتلای وجود دارد در بخشی به دلیل تلویزیون نیاز به چیزی برای نشان دادن در اواسط هفته در طول مسابقات NCAA. ما نیازی به قرار دادن ما بهتر تیم در آن سیستم است."

می تواند ما دیدن چهارم بازی در محوطه سالن?

پاسخ در اینجا در میان مردمی در سراسر این صنعت چشمگیر بله.

تصویر شماره 1, آلاباما, میزبانی وب شماره 8 سینسیناتی در تاسکالوسا. تصور کنید شماره 2 Clemson میزبانی شماره 7 گرجستان در دره مرگ. یا شاید شماره 3, اورگان, میزبانی وب, No. 6 اوکلاهما در Autzen ورزشگاه ها. آنچه در مورد شماره 4 پن استیت بازی شماره 5 LSU در استیت کالج? برای تلفن های موبایل خیلی بهتر از شرکت های بزرگ و استریل جو در این کاسه سایت. طرفداران در حال حاضر نازک کشیده مالی اگر آنها می خواهم برای پرواز به هر دو بازی نیمه نهایی و یک عنوان بازی. پاداش آنها را با یک بازی اصلی.

همچنین می تواند یک انگیزه بزرگ به پایان برساند و در چهار صفحه به عنوان صفحه اصلی بازی هم یک مزیت آشکار و اقتصاد محلی را افزایش دهد. "این می تواند یک $40 میلیون یا 50 میلیون دلار در آخر هفته برای اقتصاد محلی" گفت: یکی دیگر از قدرت پنج AD. "من می خواهم بگویم که تعداد محافظه کار."

(ما عامل این فرض که یک گروه پنج تیمی که دریافت یک پیشنهاد در هشت تیم حذفی به این امر جلوگیری از بهت و حیرت بیش از محرومیت. که ادویه تا مسابقه شماره 1 نیز هست.)

چه موانع به یک حذفی?

بازیکن ایمنی خواهد بود که مهم ترین مسئله است. و شاید اگر صفر قوانین عبور NCAA در ماه های آینده وجود دارد یک برش از این صدها میلیون دلار است که می خواهم به بازیکنان است. شاید که می تواند کمک به توجیه خطر است.

Maestas اشاره می کند که تنها چهار تیم را به بازی یک بازی فوق العاده. اساسا که به اندازه کافی کوچک شماره که در آن این بحث — در حالی که مهم نیست در نهایت به عنوان موانع برای متوقف کردن گسترش است.

برنامه از رز کاسه و کاسه شکر که جعبه خارج CFP برای نخست رتبه بندی اسلات زمان نیز برچسبها بزرگ است. خواهد ESPN نیاز به کسانی که در لیگ به توافق برسند به حرکت آن ها به منظور قرار دادن بازی حذفی در سال جدید روز ؟

حس مشترک و اساسی اقتصاد نشان می دهد که حس می کند. اما سنت به مدت طولانی مانع پیشرفت در فوتبال کالج, که در آن در مبارزه و نفس مغلوب ساختن پیشی جستن حس مشترک.

با هیچ یک از موانع غیر ممکن است برای غلبه بر انتظار فشارهای مالی به ماشه برای گسترش.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب