کاخ سفید می گوید در بیمارستان ها به جست و خیز CDC و ارسال Coronavirus داده ها مستقیما به HHS

عکس: تامی Chappell/AFP (گتی ایماژ) کاخ سفید با صدور بخشنامه به ملت بیمارستان برای دور زدن مراکز کنترل و پیشگیر

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399
Illustration for article titled White House Tells Hospitals to Skip CDC and Send Coronavirus Data Straight to HHS
عکس: تامی Chappell/AFP (گتی ایماژ)

کاخ سفید با صدور بخشنامه به ملت بیمارستان برای دور زدن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و "ارسال تمام coronavirus اطلاعات بیمار" مستقیما به غیر از بهداشت و خدمات انسانی پایگاه داده در سی این گزارش نیویورک تایمز در روز سه شنبه.

تبلیغات

این به نظر می رسد که به طور کلی احساس خطر بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی با توجه به کاخ سفید فاجعه بار دست زدن مداوم همه گیر به بیمارستان ها در حال حاضر خواهد شد گزارش خود را coronavirus داده ها به طور مستقیم به HHS به جای استفاده از CDC دانشمندان. اسناد فرستاده شده به بیمارستان های دولتی است که "از تاریخ 15 ژوئیه سال 2020 بیمارستان دیگر باید گزارش Covid-19 اطلاعات در این سند ملی ایمنی بهداشت و درمان شبکه سایت" اولیه CDC سیستم که در حال حاضر داده ها را از برخی از 25,000 ایالات متحده موسسات پزشکی با توجه به بار.

با توجه به زمان تغییر دهید به نظر می رسد نتیجه یک کنفرانس تلفنی هفته پیش که در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: مراقبت های بهداشتی که مدیران بیمارستان ها نیست به اندازه کافی گزارش اطلاعات. Association of American Medical Colleges ارشد مراقبت های بهداشتی افسر دکتر جنیس Orlowski مقاله گفت که Birx پس از آن مشغول به کار با یک گروه از دولت و مقامات صنعت در طرح جدید خواهد شد که مدیریت پیتسبورگ-بر اساس شرکت های خصوصی TeleTracking. اسناد همچنین نشان می دهد آن را شامل HHS محافظت بود که تا حدی ساخته شده توسط Palantirهای شوم cyberintelligence شرکت تاسیس شده توسط تهمت متحد Peter Thiel. (افشای: Thiel مخفیانه bankrolled طرح دعوی در دادگاه که ورشکست Gizmodo سابق شرکت مادر Gawker Media.)

تبلیغات

Orlowski گفت که کاخ سفید تا به حال قول داد که coronavirus اطلاعات فرستاده شده به سیستم ادامه خواهد داد به صورت عمومی منتشر شده و او مورد اعتماد است "تلاش صادقانه برای ساده کردن و بهبود جمع آوری داده ها." HHS سخنگوی Michael R. Caputo گفت: بار است که هیچ چیز می گذرد اما حسن نیت حرکت برای اطمینان از آژانس های فدرال باید به موقع دسترسی به داده ها. او افزود که CDC سیستم نبود که رها شده اما مرتبط به HHS پایگاه داده.

CDC "هنوز حداقل یک هفته تاخیر در گزارش بیمارستان داده ها" در حالی که ملت "نیاز به آن را در زمان واقعی" Caputo مقاله گفت. "جدید و سریع تر و کامل اطلاعات سیستم چیزی است که ملت ما نیاز به شکست coronavirus و CDC عامل تقسیم HHS قطعا شرکت در این کارآمد همه از دولت پاسخ. آنها را به سادگی دیگر آن را کنترل کنید."

درست است که وجود داشته است و مسائل را با CDC را گزارش داده. دولت پاسخگویی دفتر گزارش در ماه ژوئن در بر داشت که آن سیستم برای ضبط نتایج آزمون تلفیق شدهاست کسانی که مورد استفاده برای تعیین اینکه آیا یک فرد است در حال حاضر آلوده با آنتی بادی آزمایش که تنها اندازه گیری که آیا یک فرد است که تولید یک پاسخ ایمنی به قبل از قرار گرفتن در معرض ویروس و شناخته شده هستند و غیر قابل اعتماد. در این گزارش گفت که تصمیم متورم آمار چگونه بسیاری از آزمون ها تا به حال انجام شده; در هر NPRدانشمندان همچنین هشدار داد که مصنوعی می تواند جلوگیری از تورم تست مثبت رای یکی از نقاط داده ها استفاده می شود توسط دولت و مقامات محلی برای تعیین سلامت عمومی پاسخ.

به طور کلی بیشتر CDC جمع آوری داده ها سیستم تغذیه توسط یک آرایه سردرگم از منابع اعم از تلفن و فکس به ایمیل و صفحات گسترده و متکی بر تکنولوژی کهنه. گزارش توسط بار در ماه ژوئن نشان داد CDC نمی تواند "تولید دقیق شمارش چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش کامپایل و تکمیل اطلاعات فردی در مورد تأیید یا حتی نگه داشتن به موقع برگه از مرگ."

تبلیغات

اما CDC نیز تا به حال یک رابطه سنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به شدت به دنبال به تصویر کشیدن وضعیت به طور افراطی و اغراق آمیز از سوی رئیس جمهور منتقدان و بارها و بارها مداخله به فشار CDC بیش از دستورالعمل های بهداشتی است که می تواند آهسته کاخ سفید فشار برای بازگشایی توقیف فروشگاه ها و کسب و کار و مدارس و دیگر موسسات در سراسر کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک تئوری توطئه پیشنهاد "CDC, رسانه, دموکرات, پزشکان ما نه همه اما اکثر" در حال دروغ گفتن در مورد این ویروس به نگه داشتن اقتصاد تعطیل و آسیب و انتخاب مجدد او شانس این هفته است.

روز سه شنبه چهار سابق CDC مدیران نوشت: یک op-ed در واشنگتن پست متهم کاخ سفید از تضعیف این سازمان به دلایل سیاسی از جمله وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos خواسته است که مدارس به طور کامل بازگشایی حتی اگر آنها را به چشم پوشی از برخی از CDC توصیه می کند.

تبلیغات

"ما شاهد اثر بدی از تضعیف CDC بازی کردن در جامعه ما" از مدیران سابق نوشت. "عمدی بی توجهی به بهداشت عمومی دستورالعمل است جای تعجب نیست که منجر به یک افزایش شدید در عفونت و مرگ و میر. امریکا در حال حاضر می ایستد به عنوان یک جهانی دورافتاده در coronavirus بیماری همه گیر."

با توجه به بار CDC شوکه شده بود برای یادگیری در آن است که با برش از حلقه. این TeleTracking قرارداد خود بحث برانگیز و در بخش ممکن است نشات گرفته از برخی از مقامات کاخ سفید' محکومیت CDC بود باد داده, مانند, مرگ, شمارش در هر پست. سناتور دموکرات پتی موری است اظهار داشت: این قرارداد در نتیجه یک "غيررقابتي, چند میلیون دلاری قرارداد" است که تنها ممکن است تکراری و زمان سیستم های اطلاعات و سردرگمی بیشتر در مورد کوروناویروس آمار.

تبلیغات

کارشناسان مشورت با زمان توافق وجود دارد یک نیاز مبرم برای متمرکز و ساده coronavirus, آمار, اما برخی ابراز نگرانی کاخ سفید بود بیشتر حاشیه CDC و سیستم جدید ممکن است مناسب نیست نظارت و یا شفافیت.

"CDC حق است و آژانس باید در خط مقدم از جمع آوری داده ها" دکتر بالا N. Hota رئیس تجزیه و تحلیل افسر از مرکز پزشکی دانشگاه راش در شیکاگو گفت: این مقاله است.

تبلیغات

"تمرکز کنترل تمام اطلاعات زیر چتر ذاتا سیاسی دستگاه خطرناک و نژاد بی اعتمادی" سابق دولت اوباما دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ دکتر نیکول لوری گفت: بار. "به نظر می رسد به قطع توانایی سازمان های مانند CDC به انجام آن کار اساسی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب