5 برندگان (و 3 بازنده) از سان Diego Comic-Con سال 2020 (در صفحه اصلی)

San Diego Comic-Con سال 2020 به پایان رسیده و همه چیز کمی متفاوت است و این زمان در اطراف. بدیهی است که به دلیل

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399

San Diego Comic-Con سال 2020 به پایان رسیده و همه چیز کمی متفاوت است و این زمان در اطراف. بدیهی است که به دلیل نیروهای خارج از کنترل کسی—یعنی یک جهانی همه گیر. اما هنوز هم وجود دارد چیزهایی است که می تواند رفته ام بهتر است. وجود دارد چند اوج برخی از قابل توجه پایین و بسیاری از عدم اطمینان در مورد آنچه بقیه فن کنوانسیون در سال 2020 خواهد بود.

در این سال SDCC که آورده طنز کنوانسیون به یوتیوب به جای سالن ثانیه تا به حال چند چیز است که کار می کرد و بسیاری از چیزهایی که نمی. ستاره بازحمت حرکت کردن ما رو هیجان زده در مورد آینده پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع , سری انیمیشن و کیانو ریوز بود لذت مطلق خود را در طول پانل, اما به طور کلی ساختار دیجیتال-تنها باهم چپ زیادی به دلخواه می شود. مطمئن شوید که به تماشای این ویدئو فوق برای io9 کارکنان افکار در چه موفق و شکست خورده در این رویداد را سال. ما همچنین ارائه چند نمونه زیر.

تبلیغات

در اینجا io9 را برندگان و بازندگان SDCC سال 2020 است.


برندگان

We demand honor! And more of this show.
ما تقاضا افتخار! و بیشتر از این را نشان می دهد.
تصویر: CBS

تبلیغات

ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع

ستاره بازحمت حرکت کردن's پنل ممکن است مجموعه ای تعجب آور تن از چیزهایی که آمده است در Comic-Con امسال—افت ناگهانی از کل یک پنل است که واقعا باید بسیار در راه زرق و برق دار و اطلاعیه ها—اما یک دید خوش آمدید به دیدن پایین عرشهمایک McMahan آینده سری انیمیشن رسیدن به پایه بلند و اولین صحنه ای از اولین قسمت. و این عالی بود!

ما یک تیزر تریلر نشان می دهد اما حتی پس از آن مردم هنوز کاملا مطمئن نیستید چه انتظار از سری. که در آن بود ؟ است که آن را مستقیما یا کمدی را به وجود هنوز هم بازحمت حرکت کردن داستان سرایی ؟ ما پاسخ این است که اساسا "یک کمی از ستون یک کمی از ستون b" و اگر ما می توانید دریافت کنید که همان آگاهانه خود-ارجاعی طنز 20-عجیب و غریب دقیقه در هفته با ما باشید در یک زمان سرگرم کننده.

تبلیغات

جدید جهش

هر چند مارول زحمت کش مناسب نیست در حال حاضر در این سال SDCC, بازیگران جدید جهش به ارمغان آورد برخی از این تعجب انرژی به باهم با دیگری نگاه اجمالی از جهش های فیلم است که به نظر می رسد نیست به پنجه راه خود را به تئاتر. آن را خوب است برای دیدن که جاش بون واقعا به نظر می رسد تکیه به وحشت روایت در حالی که همچنین شامل برخی از جدید جهش' مضحک تر کمیک نشانه های مانند Magik را teleporting به برزخ و دارای حق اعمال او Soulsword. استودیو اعتماد به نفس است که جدید جهش آن را به تئاتر اواخر ماه اوتو در حالی که فکر دوست داشتنی آن باقی مانده است دیده می شود در صورتی که به توان ممکن است.

تبلیغات

Keanu Reeves (with Alex Winter) is truly living that “Be Excellent to Each Other” life.
کیانو ریوز (با الکس زمستان) است واقعا زندگی که "عالی به یکدیگر" زندگی.
تصویر: جبار تصاویر

کیانو ریوز

کیانو ریوز تا به حال به طور مداوم جالب حرفه ای از سال 1980s و نه تنها که او را به اثبات دوباره و دوباره به مسخره خوب و واقعی انسان است. او به نظر می رسد در دو سرگرم کننده SDCC پانل های این سال تمرکز بر روی مقدار پیش بینی بیل و تد چهره موسیقیبه دلیل در ماه سپتامبر و یک نگاهی به فرقه فیلم کنستانتین در آن 15th anniversary—اما واقعا کل باهم می توانست با استفاده از یک کل خیلی بیشتر از این زحمت سرد کیانو انرژی است.

تبلیغات

دچار

وحشت محور streamer بازی به نقاط قوت و جایگاه خود را با میزبانی یک جفت آموزنده و متفکرانه سرپرستی پانل. "ترسناک و عجیب و غریب است" گرد هم آورده showrunners Bryan Fuller (Hannibal) و همین مانچینی (Chucky)بازیگر Lachlan واتسون (سرد ماجراهای سابرینا)و دیگران به بحث در مورد چگونه LGBTQ صدای همیشه مهم است و در حال حاضر برجسته تر از همیشه در ژانر وحشت. "ترسناک خوب تلویزیون با وحشت بالا Showrunners" نیز ویژه مانچینی همراه با نیک fashion gone rogue (کانال صفر), Meredith Averill (لاک & Key), Greg Nicotero (Creepshow)و جامی اوبراین (NOS4A2)بحث در مورد فردی خود را نشان می دهد و همچنین چالش هایی که با تهیه این نوع ترس است که قادر به حفظ کل تلویزیون های نجومی.

تبلیغات

Snyder on the set of Justice League.
اسنایدر در مجموعه ای از لیگ عدالت.
عکس: Warner Bros.

زاک اسنایدر با وجود کند بودن باهم?

به نوعی ما در حال صحبت کردن در مورد لیگ عدالت در سال 2020 با تشکر از اخبار رسمی است که زاک اسنایدر را در واقع رسیدن به پایان و انتشار خود افسانه برش فیلم در HBO حداکثر سال آینده. نه برادران وارنر به عنوان یک استودیو یا فیلم خود را تا به حال یک مقام رسمی حضور در SDCC اما اسنایدر در زمان بخشی در فن-اجرای "عدالت باهم" به صورت همزمان اتفاق می افتد به ما نگاه کمی در آنچه انتظار و همچنین برخی از کارگردان افکار خود در مورد در نهایت قادر به ایجاد این اتفاق می افتد.

تبلیغات

حتما این فیلم خود را صرف نگاه اجمالی از آنچه که ما انتظار داریم در ماه آینده در وارنر DC FanDome رویداداما اسنایدر هنوز هم آورده انرژی به بحث خود را که فاقد مجزا در SDCC خود را که آیا او enthusing در مورد سوپرمن دست کت و شلوار سیاه و یا IMAX cinema نسبت ابعاد. این که آیا شما عشق یا نفرت ایده یکی دیگر از نسخه از لیگ عدالت, آن را خوب به تکان خوردن از انرژی از شور و شوق خود را.

تبلیغات


بازنده

تبلیغات

مسائل فنی

این انتظار می رود که SDCC که چند ویژگی های سکسکه—به ویژه از سازمان دهندگان تا به حال تنها چند ماه برای آماده سازی—اما تعدادی از سوتی ها و اشتباهات به پایان رسید تا تأثیر از راه دور باهم تجربه. وجود دارد این واقعیت است که چند پانل بودند به طور موقت گرفته شده توسط کپی رایت رباتها در چند روز اول از جمله پیشتازان فضا و شبکه کارتون. اما فراتر از آن, Comic-Con International, سایت بود clunky و سخت به حرکت و آن را دشوار است برای پیدا کردن پنل لینک ها بودند که بدون تشریفات ریخته در یوتیوب به جای به اشتراک گذاشته شده به عنوان "اولین" که به معنای طرفداران فقط می تواند اسکراب از طریق یک تریلر یا فیلم جدید و پس از آن صلح ،

تبلیغات

یک نگرانی اما عدم عکسها سفارشی در Comic-Con International YouTube فیلم ها نیز نگاه بسیار غیر حرفه ای است. به جای ایجاد ریز عکسها سفارشی برای هر ویدئو و یا داشتن اعضا ارسال خود به خود Comic-Con اجازه دهید آن را به طور پیش فرض برای هر تصویر یوتیوب الگوریتم رفت و با. این منجر به unflattering عکس برای بسیاری از پانل (و اعضا) ساخته شده و کل صفحه شبیه آشفته, ظروف سرباز یا مسافر.

The “interactive” show floor fans could navigate
این "تعاملی" طبقه نشان می دهد طرفداران می تواند حرکت
تصویر: Comic-Con International

تبلیغات

عدم حمایت از هنرمندان و فروشندگان

یکی از بهترین چیزها در مورد SDCC است که همه چیزهای شگفت انگیز شما می توانید خرید. هنر اصلی سفارشی, اسباب بازی, تمام انواع چیزهای عجیب و غریب. و فروشندگان و هنرمندان را که چیزهای که بستگی به کنوانسیون اتفاق می افتد برای خود را معیشت—so آن را خوب است برای دیدن برخی از نوع حمایت برای فروشندگان و هنرمندان که در جریان برنامه ریزی شده به SDCC اما نمی توانستم.

تبلیغات

شاید که به معنای ساخت یک لیست کارشناسی ارشد با لینک کلیک کنید. شاید آن بود که رسانه های اجتماعی فشار و یا آنلاین hub. ما نمی دانیم. چه ما نمی دانیم این است که ما کاملا مطمئن هستیم این اتفاق نمی افتد. و اگر او ما را نمی بیند آن را به طوری که چیز خوبی نیست. کجا بود این هنرمند مجازی کوچه? یک جای هنرمندان مستقل می تواند و SDCC طرفداران برای دیدن کار خود را ؟ هر کس فقط مجبور به دفع کردن برای خود در این سال است. SDCC است یک معامله بزرگ برای فروشندگان اما آن را حتی بزرگتر
معامله برای کوچکتر آنهایی که و کسانی که کوچکتر آنهایی که مانده بودند در تاریکی.

تبلیغات

به طور کلی تجربه فن

این غم به می گویند اما با توجه به SDCC بزرگترین فرهنگ پاپ فن رویداد از سال طرفداران چپ مایل شد. آن را به خصوص ناامید کننده با توجه بیشتر طرفداران از همیشه قبل از اینکه قادر به "حضور" این کنوانسیون در سال جاری به عنوان سفر به سن دیگو به طور معمول نیست و در دسترس برای همه است. اما پس از این پانل بودند از قبل ضبط شده ما از دست رفته را معمول کنوانسیون انرژی و خودانگیختگی وجود دارد و قطعا نبود هر فرصتی برای تعامل. (در حالی که ما همه ناله که کسی تا به یک میکروفون و می گوید: "این بیشتر یک نظر از یک سوال" آن را هنوز هم چیزی است که فریاد می زند "Comic-Cدر.") علاوه بر این که بزرگترین استودیو تصمیم به جست و خیز کردن در این سال که به معنای معمول بزرگ تریلر طرفداران مشتاقانه در انتظار از SDCC نیز از دست رفته—که به معنای در نوبه خود است که وجود ندارد بسیاری از "باید" احساس به این رویداد است.

تبلیغات

چگونه این همه را تحت تاثیر قرار باهم صنعت در حال حرکت به جلو ؟ ما باید برخی از افکار بیشتر در مورد که بعد از امروز.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب