کاخ سفید می گوید این می تواند اقدام در Infinite در 'هفته نه ماه'

کاخ سفید در حال بررسی (کرج) امنیت ملی خطرات ناشی از برنامه های چینی مانند Infinite, WeChat, و بیشتر است و می

توسط DOSTEMANSALAM در 26 تیر 1399

کاخ سفید در حال بررسی (کرج) امنیت ملی خطرات ناشی از برنامه های چینی مانند Infinite, WeChat, و بیشتر است و می تواند اقدام در آنها در عرض چند هفته گفت: رئیس ستاد علامت مراتع در یکشنبه, جولای 15th.

"تعدادی از مقامات دولت که به دنبال امنیت ملی خطر آن را به عنوان مربوط به Infinite, WeChat و دیگر برنامه های است که بالقوه برای امنیت ملی قرار گرفتن در معرض به طور خاص به عنوان آن مربوط به جمع آوری اطلاعات شهروندان آمریکایی توسط یک خارجی دشمن" مراتع به خبرنگاران گفت: سفر از آتلانتا به واشنگتن در نیروی هوایی. "من فکر نمی کنم که هیچ خود تحمیل مهلت اقدام, اما من فکر می کنم ما به دنبال در هفته و ماه نیست."

به نظر می آید حدود یک هفته پس از وزیر خارجه مایک Pompeo در یک مصاحبه ادعا کرد که ایالات متحده "به دنبال" ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Infinite و خواست شهروندان به حذف برنامه اگر آنها نمی خواهند خود را "اطلاعات خصوصی در دست حزب کمونیست چین."

در پاسخ Infinite را تکذیب کرد خطرات امنیتی و اتهامات که در آن کاربر می فرستد داده ها به دولت چین در بیانیه ای در زمان.

"Infinite است که به رهبری آمریکا مدیر عامل شرکت با صدها نفر از کارکنان و رهبران کلیدی در سراسر ایمنی و امنیت محصول و سیاست عمومی در اینجا در ایالات متحده" اضافه سخنگوی. "ما هیچ اولویت بالاتر نسبت به ترویج امن و تجربه برنامه برای کاربران ما. ما هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نه می توانیم فراموش بنابراین اگر خواسته."

بیش از چند هفته گذشته Infinite تلاش کرده است به لرزش کردن آن چینی ریشه های آن فرود آمد و آن را در مشکل در تعدادی از کشورها. کوتاه-فرم برنامه های ویدئویی است که متعلق به چین بر اساس راه اندازی به نام Bytedance شده است در حال حاضر ممنوع در هند بزرگترین بازار بیش مشابه نگرانی های امنیت ملی.

در علاوه بر این به طناب زدن در سابق والت دیزنی اجرایی کوین مایر به عنوان مدیر عامل شرکت Infinite در حال حاضر بنا به گزارش ها همچنین با توجه به جابجایی مقر خود را از چین به ایالات متحده است و ramping تا تیم خود را از لابی برای مقابله با پتانسیل بان کی مون در واشنگتن است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب