کاخ سفید گفته می شود در مذاکرات با Intel TSMC برای ما تراشه کارخانه

سباستین Kahnert/تصویر داد via Getty Images مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نبوده است خجالتی در مو

توسط DOSTEMANSALAM در 21 اردیبهشت 1399
19 March 2019, Saxony, Dresden: Lisa Marie Eisner, a trainee microtechnologist, is wearing a plastic housing for transporting silicon wafers in an automation laboratory of the chip manufacturer Globalfoundries (GF). An external meeting of the Saxon cabinet with a focus on digitisation will take place on Tuesday at Globalfoundries. Photo: Sebastian Kahnert/dpa-Zentralbild/dpa (Photo by Sebastian Kahnert/picture alliance via Getty Images)
سباستین Kahnert/تصویر داد via Getty Images

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نبوده است خجالتی در مورد تمایل به کاهش وابستگی به آسیا, برای, تکنولوژی, و است که به زودی ممکن است شامل پردازنده های داخل رایانه های شخصی و گوشی های. وال استریت ژورنال, منابع می گویند کاخ سفید در حال صحبت کردن به اینتل و TSMC در مورد راه اندازی ما تراشه های کارخانه های. در حالی که اینتل در حال حاضر ما حضور آن بحث می چرخند ایجاد یک ریخته گری است که شرکت های دیگر می تواند استفاده برای محصولات خود — آن آمریکا قصد دارد به طور معمول تمرکز بر روی ساخت خانه طرح. TSMC کسب و کار در حال حاضر حول محور chipmaking برای شرکت های دیگر.

هدف ساده خواهد شد: حفاظت پیشرفته تولید تراشه در برابر اختلال. ما خم به شدت در تایوان (TSMC خانه) به صورت سخت افزاری به عنوان مثال و یک جنگ و یا بلایای طبیعی در کشور جزیره ای می تواند فلج US tech بخش. داخلی تراشه تولید نیز می تواند به بهبود امنیت برای پروژه های نظامی با کاهش فرصت ها برای جاسوسی است.

یک TSMC سخنگو گفته وال استریت ژورنال این شرکت بود "به طور فعال بررسی" گیاهان در کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده, اما که وجود دارد "هیچ طرح توجیهی بتن." وزارت دفاع در ضمن آیا به طور مستقیم در تایید یا رد این گزارش اما گفت چیپس بودند "قطعا" یک بخش کلیدی از نظامی زنجیره تامین نگرانی.

وجود دارد تعدادی از مشکلات را حل کند قبل از همه چیز به جلو حرکت می کند. منبع اشاره کرد که وزارت دفاع تقسیم شد بین تمرکز بر نیاز های خود و مقابله گسترده تر نقاط ضعف در عرضه است. اینتل رقبا نیز ممکن است مردد به اعتماد این شرکت مگر اینکه آن را می تواند به اثبات اسرار تجاری خود را امن باقی خواهد ماند. نیز وجود دارد نه چندان کوچک موضوع هزینه است. تراشه گیاهان هزینه میلیاردها دلار برای ایجاد و آنها باید نسبتا به روز رسانی مکرر به اقامت فعلی با تکنیک های ساخت. ما ممکن است نیاز به تقلید از دیگر کشورها در پرداخت یارانه هزینه این کارخانه است.

این نمی خواهد حل هر مسئله. شرکت راه اندازی فروشگاه در آسیا در بخشی به دلیل نزدیکی با تامین کنندگان قطعات و خام منابع — اینتل و TSMC می ساخت آمریکا, گیاهان, اما آنها هنوز هم می خواهم با تکیه بر برخی از واردات است. آنها را مجبور به پیدا کردن جایگزین (در صورت امکان) در مورد نمونه منابع دیگر در دسترس است. این می تواند یک پیروزی برای ما اگر آن را می توانید نگه دارید تولید پردازنده و گرافیک چیپست هنگام وجود مشکل در خارج از کشور.

در این مقاله: Intel, TSMC, کارخانه, تولید, پردازنده, CPU, gpu, کاخ سفید, سیاست, تهمت, دولت, تایوان, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب