در حالی که Wacom Intuos Pro عالی است, آن نمی تواند من را به منظور جلب بیشتر

عکس: الیزابت HengesWacom Intuos Pro | $200 | آمازونچند ماه پیش در قرنطینه خیرگی من ساخته شده یک اعلامیه: "من ب

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
Illustration for article titled While the Wacom Intuos Pro Is Awesome, It Cant Get Me to Draw More
عکس: الیزابت Henges

Wacom Intuos Pro | $200 | آمازون

چند ماه پیش در قرنطینه خیرگی من ساخته شده یک اعلامیه: "من باید دوباره قرعه کشی!" این اعلام شد و بسیار تحت تاثیر این واقعیت است که Wacom Intuos Pro بود, در فروش, در زمان, و من در یک دوره از "قرنطینه احساس می کند" که در آن به خرید چیزهای تصادفی ساخته شده من احساس خوشحالی می کنم. من واقعا می خواستم به عقب بر گردیم به رسم چیزی است که من خوب بود در دبیرستان اما پس از کاهش یافته است در 15 سال یا بیشتر پس از. مطمئنا با من بودن هنر دیجیتال من می خواهم بیشتر تمایل به عادت کردن از همه چیز و رسیدن به آن را دوباره.

تبلیغات

متاسفانه, که کاملا در این مورد. شاید استفاده از برخی از دوره های آنلاین یک ایده بهتر است.

اعطا من باید کمی بیشتر توجیهی برای گرفتن قرص Wacom قرص. چند سال پیش, من می خواستم به خواندن کتاب های بیشتر, اما نمی تواند به نظر می رسد به خودم آن را با کتاب های فیزیکی. من به خودم قول داده برای خرید Kindle اگر "من خواندن کتاب های بیشتر" اما من نمی ... و خرید کیندل به هر حال. گاهی اوقات شما نیاز به درمان خودتان. معلوم است که خرید روشن شدن من را تشویق به ادامه مطلب دلیل چیدن روشن شدن و کشیدن گردیده است بر خلاف تبدیل صفحات از یک کتاب جیبی. (به علاوه شما به طور کامل از کنار این خطر برش انگشت شست خود را.)

تبلیغات

بنابراین من با استفاده از همین منطق برای نقشه کشی. اگر من قرص Wacom قرص باید آن را آسان تر به نوبه خود آن را در گرفتن قلم و شروع به ایجاد. و در عمل آن بود! از Wacom Intuos Pro فوق العاده آسان به راه اندازی و پس از کمی از سرهم بند من قادر به تنظیم همه چیز را به صورت آسان چپ دست طراحی است. من تا به حال یک بیت از یک موضوع در ابتدا با ویژگی های لمسی و کشیدن دست من در طول, قرص, و اما تنظیمات ساخته شده آن را آسان به آن را به طوری که تنها Wacom را قلم به رسمیت شناخته شد و من خوب به آن بروید.

با ذوق از کسی به شدت بتواند در چیزی در حالی که جهان در حال سقوط است از هم باز کردم تا Paint.net و رو به "نقشه کشی". البته هنر نقاشی چیزی است که در تبلت و آن ظاهر می شود در روی صفحه نمایش کامپیوتر شما به طور مستقیم خیره در یک بیت از یک تنظیم. خوشبختانه Wacom Intuos Pro اجازه می دهد تا شما را به شناور قلم خود را به طور مستقیم در بالای تبلت برای دیدن جایی که شما را سکته مغزی زمین خواهد شد کمک به یک تن با تجسم.

پس از چند ساعت استفاده من قادر به دریافت سکته مغزی قلم بسیار زیبا که در آن من می خواستم آن را به. من می توانم نوشتن جملات و آنها را بیشتر دوست دارم من دست خط بر روی کاغذ (راستش این نگاه بهتر از من دست خط عادی بود که کمی افسرده). The Wacom tablet برگزار شد شارژ برای مدت زمان طولانی پس از آن آسان به آن را روشن انتخاب کنید تا قلم و امتحان کنید در یک طرح. من نگه داشته و این کار را برای چند روز به صورت تصادفی طراحی دست و چیزهای روی میز من.

Wacom Intuos Pro | $200 | Amazon
The Wacom tablet comes with a tiny battery that’s easy to insert and replace if it ever runs into issues. I also show off my glittery nail polish.
Wacom Intuos Pro | $200 | آمازون
این قرص Wacom قرص همراه با یک باتری کوچک است که آسان برای وارد کردن و جایگزین کردن اگر آن را تا کنون اجرا می شود به مسائل است. من همچنین نشان می دهد من پر تلالو ناخن لهستانی.
عکس: الیزابت Henges

وجود دارد فقط یک مشکل هر چند من واقعا مکیده در نقشه کشی. ممکن است تکان دهنده اما معلوم است که زمانی که شما لازم نیست تمرین یک مهارت برای 15 سال شما لطف نیست که در آن خوب به شما به عنوان استفاده می شود. من زنگ زده. واقعا زنگ زده. و نا امیدی من نصب شده به سرعت. آن را بدون خطا از, قرص, و البته آزاردهنده به عنوان قلم کاملا آهنگ هر اشتباه من ساخته شده است. من اختصاص داده خنثیسازی فرمان به یکی از دکمه های Wacom tablet فقط به خاطر من نیاز به تعمیر همه چیز بسیار است.

من روزانه طراحی به سرعت تبدیل به هر روز طراحی به هفته طراحی و در نهایت من به طور کامل متوقف. یک سرگرمی مانند نقشه راه فعال تر از خواندن یک کتاب و من به سادگی نمی باید پهنای باند ذهنی برای تمرین مهارت های هنری است. منظورم جهنم ... من حتی نمی باید پهنای باند ذهنی به عنوان خوانده شده در آن زمان است. با وجود Intuos Pro را بی شمار و ویژگی های مفید, من نمی تواند غلبه بر بزرگترین مانع از ایجاد هنر: خودم.

تبلیغات

اما من واقعا باید بگویم که Intuos Pro فوق العاده است. شما حتی می توانید استفاده از آن را در دسترس به عنوان یک جایگزین برای ماوس به شما ارائه تنظیمات نیشگون گرفتن و کشیدن کمی. من نمی توانم بگویم آن بوده است بهترین خرید سال 2020 برای من (که البته رفتن به موتوری اسباب بازی گربه, من برای سرگرم کردن من با صدای بسیار بلند و نیازمندان پسر در حالی که من مشغول به کار در اوایل صبح شیفت). اما وجود دارد هیچ انکار این یک قطعه جامد از فن آوری است.

شاید در چند ماه من آن را بیرون بکشد و دوباره به نقشه کشی دیگری بروید. حداقل پول من صرف برخی از انگیزه خوب!
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن