چه شواهدی برای Covid-19 عفونت مجدد?

یک آزمایشگاه کارگر جابجایی مثبت covid-19 نمونه در هرمس Pardini آزمایشگاه در برزیل.عکس: پدرو ویللا (گتی ایماژ)ی

توسط DOSTEMANSALAM در 24 تیر 1399
A lab worker handling a positive covid-19 sample at the Hermes Pardini Lab in Brazil.
یک آزمایشگاه کارگر جابجایی مثبت covid-19 نمونه در هرمس Pardini آزمایشگاه در برزیل.
عکس: پدرو ویللا (گتی ایماژ)

یک نقطه روشن در coronavirus فاجعه شده است که افرادی که بیمار به نظر می رسد که حداقل به طور موقت ایمنی نسبت به ویروس. اما بیش از آخر هفته بورسی مقاله نوشته شده توسط یک پزشک مراقبت های اولیه در واشنگتن دی سی گذاشته قریب الوقوع و ترسناک همه گیر سناریو بر اساس یکی از موارد: مردم پایین آمدن با یک دوم احتمالا بدتر تقلا covid-19 ظرف ماه از اولین عفونت است.

تبلیغات

شواهد عفونت مجدد اتفاق می افتد این زودی هنوز هم بسیار محدود است با این حال و با وجود بسیاری از سوالات کلیدی در مورد ایمنی به covid-19 که نیاز به مطالعه بیشتر قبل از ما واقعا می تواند در تایید احتمال عفونت مجدد و چگونه آن را ممکن است بازی کردن.

تبلیغات

Vox مقاله نوشته شده توسط D. رس Ackerly های پزشکی و پزشک مراقبت های اولیه تمرین در واشنگتن, DC. در آن, او جزئیات 50 ساله بیمار که گزارش آزمایش مثبت برای کروناویروس که باعث covid-19 SARS-CoV-2 دو بار در طول سه ماه در اوایل ماه جولای. Ackerly را رد کرد و امکان بیمار داشتن یک عفونت به عنوان بعید است از او آزمایش منفی برای این ویروس دو بار پس از اولین دوره از علائم آن خفيف بود; او همچنین احساس کاملا سالم برای نزدیک به شش هفته. بار دوم در اطراف مرد علايم بدتر از جمله سطح اکسیژن و تنفس مشکل و او به دنبال مراقبت در بیمارستان چند بار.

"من اعتقاد دارم که آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که بیمار به طور کامل بهبود از عفونت پس از آن گرفتار Covid-19 بار دوم پس از در معرض بودن به یک فرد بالغ جوان از اعضای خانواده با ویروس" Ackerly نوشت.

Ackerly نیست اولین پزشک یا متخصص به افزایش احتمال عفونت مجدد. برای ماه وجود داشته است جدا شده, گزارش از مردم از اولین روز همه گیر تست مثبت برای این ویروس دوباره پس از آنچه به نظر می رسید اولیه خود را بازیابی. قابل توجه کره جنوبی مقامات بهداشتی گزارش شده در صدها نفر از این "عود" موارد در داخل کشور خود را به عنوان اوایل ماه آوریل, اما آنها به این نتیجه رسیدند که دور دوم از نمونه های مثبت آنها پیدا کرده بودند به احتمال زیاد نتیجه مرده coronavirus هنوز طولانی در بیماران است.

عفونت مجدد نگرانی شده اند بیشتر تقویت شده توسط مطالعات نشان می دهد که مردم را از سطوح آنتی بادی ها به ویروس به طور کلی یک افت شدید در عرض دو تا سه ماه است.

تبلیغات

اما در حال حاضر با توجه به دانشگاه کلمبیا virologist آنجلا راسموسن, این, نگرانی, نیست, حمایت بتن داده است.

تبلیغات

"تا آنجا که من می دانم وجود ندارد یک مورد ثبت شده از عفونت مجدد," او گفت: Gizmodo. "افرادی که آزمایش مثبت پس از دوره نقاهت نشده است در ارتباط با موارد جدید و تلاش برای فرهنگ عفونی ویروس از نمونه های آنها تمام شده است منفی نشان می دهد که تست مثبت بود تشخیص باقی مانده RNA ویروسی نیست واجد شرایط تکثیر ویروس است."

این به این معنا نیست که covid-19 عفونت مجدد امکان پذیر نیست. این درست است که علم در اطراف چگونه ایمنی طبیعی به SARS-CoV-2 کار می کند بسیار بی قراری.

تبلیغات

برای مثال کسانی که آنتی بادی مطالعات که قبلا ذکر شد. آن را قطعا می تواند درست باشد که سطح covid-19 آنتی بادی های خاص رها در ماه. اما آن را نیز می تواند درست باشد که مردم هنوز هم حمل به اندازه کافی از آنتی بادی های مربوط به جلوگیری از عفونت مجدد—به نام آنتی بادی خنثی—که خود ایمنی خواهد آخرین طولانی تر از چند ماه. همانطور که من نوشته ام قبل از ایمنی نسبت به میکروب ها است و نه فقط در مورد آنتی بادی: سیستم ایمنی بدن ما نیز متکی بر سلول ها به خصوص انواع خاصی از سلول های T که به طور مشابه را تشخیص و پس از آشنا تهدید. و تحقیقات نشان داده است که سلول T پاسخ به covid-19 پست-عفونت قوی است.

تبلیغات

در حالی که ما نمی دانم زیادی در مورد آنچه که تعیین می کند یک شخص محافظ ایمنی به covid-19, راسموسن گفت: کمبود آنتی بادی پس از چند ماه لزوما به این معنی نیست که یک فرد در معرض عفونت مجدد.

آن را غیر محتمل است که عفونت مجدد می تواند اتفاق می افتد. با توجه به آنچه که ما در حال حاضر می دانیم در مورد انواع دیگر coronaviruses است که مردم آلوده به طور منظم این امر می تواند عجیب و غریب اگر حداقل برخی از بازماندگان نبودند مستعد ابتلا به covid-19 دوباره در برخی از نقطه. اما با این coronaviruses مطالعات پیشنهاد کرده اند که ایمنی شروع می شود به طرز محسوسی کاسته و نزدیک به یک سال یا بیشتر پس از اولین عفونت است. امکان covid-19 بودن بدتر از این برای بار دوم است که کمتر احتمال دارد پس از عفونت مجدد با هر جوانه به طور کلی گرایش به خفیف تر. در آنجا انباشته یک اثر با برخی از بیماری های بسیاری به شدت تب دانگ و ضعف سيستم ايمنی افراد به احتمال زیاد بیشتر در معرض خطر داشتن یک دوم عفونت که فقط به عنوان بد یا بدتر اما هر دو نمونه استثنا برای این قانون است.

تبلیغات

یکی دیگر از نکته کلیدی این است که احتمال عفونت مجدد نمی شود درب بر روی یک واکسن موثر. برخی از واکسن قادر به فراخوانی بهتر و طولانی مدت پاسخ ایمنی نسبت به طبیعی عفونت می کند و این یک بیان هدف برای دانشمندان در حال توسعه covid-19 واکسن. عکس های تقویت کننده نیز به طور معمول استفاده می شود برای به روز کردن ما ایمنی است. حتی حداقل موثر واکسن ما باید این واکسن در خصوص ارائه سود واقعی در کاهش شدت و کوشندگی از هدف خود بیماری. که گفت: دانشمندان به دقت به شکل از چگونه سیستم ایمنی بدن ما در پاسخ به هر گونه واکسن نامزدها.

Ackerly را حدیثی مورد و امثال آن را قطعا به ارزش نگه داشتن چشم در راسموسن گفت. و آن را قطعا ممکن است که برخی از بخش از covid-19 بازماندگان خود را از دست بدهد ایمنی است که به سرعت به خصوص اگر اولیه خود پاسخ ایمنی نیست ، اما او را رد نمی کند این ایده که این ویروس واقعا می تواند همچنان در بدن بیمار کسانی که در سه ماه گذشته به عنوان برخی از ویروس ها می توانید. یک سوم احتمال می تواند مثبت کاذب اولین بار در اطراف. (Ackerly نیست که آیا دولت اولین عفونت تایید شد با بیش از یک نتیجه مثبت; او همچنین اشاره می کند که او بیمار نبود قادر به گرفتن تست برای آنتی بادی) بدون شواهد بیشتری هر چند راسموسن متقاعد نشده است که این گونه موارد به طور گسترده قابل استفاده برای عموم مردم و یا که ما باید نگران گسترده عفونت مجدد.

تبلیغات

متاسفانه هر چند ایالات متحده هنوز هم بسیار در درک اولین موج covid-19 بنابراین برای بسیاری از افراد این عفونت اولیه باقی می ماند و این بزرگترین خطر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب