چه مقابله با تمام این Cicadas?

آن را مانند چرخ های ساعت. تغییر فصول. Fads می آیند و بروید. و پس از هر 17 سال میلیون ها نفر از cicadas ظهور از زمین به فریاد. و فریاد. و جیغ.

در این سال کارشناسان انتظار دارند به عنوان بسیاری از 1.5 میلیون cicadas در هر هکتار به ظهور در سراسر نقاط ویرجینیا و کارولینای شمالی و ویرجینیای غربی بعد از کله پاچه زیرزمینی برای بخشی بهتر از دو دهه است. برای قرار دادن به دیدگاه آخرین بار این کشورها شنیده می شود که امضا صدای ناهنجار و خشن از بیگانه مانند شیون, دوستان هنوز قسمت جدید آرنولد شوارتزنگر آغاز شده بود روی لئامت دادن خود را به عنوان فرماندار کالیفرنیا و آمریکایی ها خواستار شدند سیب زمینی سرخ کرده “آزادی سیب زمینی سرخ کرده.”

تبلیغات

چرا آنها باعث چنین هیاهو? که فقط نر cicadas اجازه زن cicadas می دانم که آنها در حال DTF.

Cicadas صرف بسیاری از چرخه زندگی خود را به عنوان نوجوان پوره بی سر و صدا در حال رشد زیرزمینی و جشن گرفتن در sap از ریشه های درخت. وقتی پوره در نهایت نقب زدن راه خود را به سطح و تولک رفتن به بزرگسالان خود فرم آنها تنها زندگی می کنند برای دو تا چهار هفته. فقط به اندازه کافی بلند به خواستگاری یک همسر با آنها با صدای بلند بالا سخت تن به تن وزوز و امن بعدی نوزادان. پس از آن زنان تخم خود را بر روی درختان نسل بعدی شروع به پخت و پز و چرخه از نو آغاز می شود.

تبلیغات

نه همه cicadas هستند که 17 سال زندگی چرخه خرد کردن ، دیگر دوره ای cicadas آمده از هر 13 سال و انواع شناخته شده به عنوان سالانه یا سگ-بعد cicadas باعث می شود ظاهر هر سال است. در ژاپن به نوزادان ظهور هر تابستان که زنجره و جیرجیرک دشتی را به یاد وز وز رشد کرده است مترادف با فصل و تبدیل به یک ثابت در انیمیشن.

در حالی که cicadas ممکن است نگاه کمی شوم با خود پیازی چشم و بال شفاف آنها بی ضرر برای حیوانات و انسان است. می توان آنها را جدی سردرد برای کشاورزان ، راه گونه میسازد تخم مرغ خود را در یک شعبه می تواند آن را به باز تقسیم و پژمرده کوتاه قدی رشد نهال های جوان و تهدید چندین گونه درخت. خوشبختانه پنجره خود را برای آسیب رساندن به محصولات کشاورزی کوچک است با تشکر کوتاه خود را بالای سطح زمین چرخه زندگی. پس از یک اوج در اواسط ماه ژوئن ترین cicadas باید رفته جولای.

دانشمندان معتقدند که حشرات از ظهور خود را در زیر زمین لانه یکهو به عنوان یک مکانیسم بقا به دفع کردن (و من فرض deafen) در نزدیکی شکارچیان. به تازگی هر چند برخی از cicadas شده اند مخدوش کارشناسان با رفتن rogue. چند broods را آغاز کرده اند که نشان روسازه جلوتر از برنامه های معمول که می تواند در عین حال یکی دیگر از عجیب و غریب در اثر تغییر آب و هوا. دماهای بالاتر ميانگين دماهای بالاتر زیرزمینی پس از همه, که, کارشناسان فکر می کنم ممکن است سرعت بخشیدن به cicadas رشد.

این بدان معناست که آمریکایی ها می تواند شروع به شنیدن این حشرات’ ناله بیشتر از آنها تا کنون باید در گذشته است. شادی.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>