آنچه را که بهترین شبکه Wi-Fi توسعه دهنده محدوده و یا تکرار?


من همین حالا به شما حسادت دفتر آن مردمی است. در. همه. من فرض بر این است که در نقش یک فرد کار از خانه روی لئامت دادن که طول می کشد را به خوبی به طور نامحدود و با آن شروع به رانندگی من آجیل. آخرین شکایت: Wi-Fi است که بیش از حد آهسته است. ببخشید مامان (با تاکید بر به صورت انفعالی پرخاشگری) اما هر کس به طور همزمان برگزاری, زوم, تماس, جریان, 4K, Netflix, و تلاش برای, دانلود بازی های جدید به بازی قبل در طول و بعد از shift خود را نه به ذکر است من پیر کون, گوگل WiFi (که قبلا OnHub) روتر کاملا داره و طیف در دالاس هنوز هم نمی تواند تحویل 25 درصد از آن سرعت آگهی. اما مطمئن شوید که من درست در رفع آن!

تبلیغات

بنابراین من خوبه آیا باید برای رفع آن, و من نیاز به کمک شما. پس از 3 ساعت نگه دارید و به شکل یک 5 ساعت صفحه اصلی تکنسین بازدید پوشش Wi-Fi در خانه من احتمالا هنوز هم خورد و من می خواهم به اطمینان حاصل شود هر گوشه ای از خانه من می شود قوی ترین سیگنال ممکن است. با آرزوی موفقیت جدید طیف مودم آنها hook me up با نفوذ می تواند دیوارها در تمام جهات مانند یک جانور, اما آن را مانند انتظار گودزیلا به نگه داشتن تمام فعالیت های عابر پیاده در پیاده رو.

من به دنبال پیشنهادات خود را بر روی هر نوع دستگاه که به من کمک گسترش پوشش Wi-Fi را در سراسر خانه من چه که یک استاندارد range extender تکرار و یا یکی از کسانی که فانتزی مش WiFi و سیستم های. من دو طبقه ، چهار اتاق خواب خانه نیست آنقدر بزرگ است که به آن نیاز دارد هر چیزی گران تر از استاندارد range extender اما در صورت تمایل به نشان می دهد محصولات برای خانه های بزرگتر. ما با هدف کمک به دیگران و نه فقط من ،

تبلیغات

اگر شما توصیه تکرار/مش سیستم سعی کنید به چسبیدن به چیزی است که در دسترس در انواع واحد شمارش برای کسانی که ممکن است در بورلی هیلز عمارت است که نیاز به یک مرد چهار بسته است.

1) نامزدی خود باید حاوی نام خاص و Wi-Fi توسعه دهنده محدوده تکرار یا مش Wi-Fi سیستم چرا شما فکر می کنم آن را به بهترین یک لینک که در آن می توان آن را خریداری کرد و یک تصویر.

2) شما می توانید با معرفی محصولات متعدد اما لطفا از قرار دادن هر یک جداگانه در نظر.

3) رای های بازیگران شخص دیگری نامزدی.

4) لطفا تکراری نامزد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>