هنک Steinbrenner, Yankees مالک می میرد در 63

نیویورک (AP) -- هنک Steinbrenner قدیمی ترین پسر جورج Steinbrenner و یکی از چهار خواهر و برادر که خود را کنترل

توسط DOSTEMANSALAM در 27 فروردین 1399

نیویورک (AP) -- هنک Steinbrenner قدیمی ترین پسر جورج Steinbrenner و یکی از چهار خواهر و برادر که خود را کنترل سهام نیویورک یانکیز درگذشت, شنبه در سن 63.

این تیم گفت: او در خانه در تمپا, فلوریدا, با توجه به دیرینه موضوع سلامت.

زنجیره ای سیگاری و مینیاتور کشیدن مسابقه هنک امیدوار به موفقیت به عنوان پدر به عنوان تیم کنترل مالک. بین سال های 2007 و 2008 فصل او صدای عمومی یانکی' مالکیت.

"ما پاسداران از شعله من حدس می زنم او گفت:" پس از آن. "من به خصوص لزوما از آن لذت ببرید. این نوع محوری بر من. در برخی از نقطه اگر شما در حال رفتن به یک رهبر شما رو به مرحله و شما نمی توانید پنهان در اتاق."

اما برادر هال 11 سال جوانتر قرار داده شد مسئول در نوامبر 2008. در حالی که هنک بود که در 13 فصل به عنوان یک شریک به طور کلی و 11 به عنوان co-صندلی او به نظر نمی رسد به دخالت در این تیم عملیات در سال های اخیر است. هنوز هال گفت: او مشورت هنک و خواهر جسیکا و جنیفر در تمام تصمیم گیری های مهم.

جورج Steinbrenner درگذشت در جولای 2010 و همسر جوآن درگذشت در دسامبر سال 2018 است.

سنگ فن هنک Steinbrenner نگه داشته Fender Stratocaster guitar بر روی زمین در نزدیکی درب دفتر خود را در یانکی ها' بهار آموزش ballpark.

"هنک بود واقعی و روح آرام که ارزشمند روابط عمیق او شکل گرفته و با کسانی که نزدیک به او" این Steinbrenner خانواده در بیانیه ای گفت. "او معرفی شده به سازمان یانکیز در سن بسیار جوان و عشق خود را برای ورزش و رقابت ادامه داد: برای سوزاندن درخشان در طول زندگی اش."

"هنک می تواند مستقیم و صریح اما در همان گفتگو نشان دادن حساسیت و lightheartedness. بیش از هر چیز او یک نمونه تنظیم برای همه ما در چگونه به راحتی او زندگی خود را با بهره گیری از احساسات شخصی و حرفه" این تیم گفت.

Henry G. Steinbrenner متولد 2 آوریل سال 1957 میلادی در کلیولند و با حضور در کولور سیتی آکادمی نظامی مانند پدرش. سپس او رفت و به مرکزی Methodist کالج در ایالت میسوری.

او با بازی فوتبال در مرکزی متدیست و مربی در اوکالا پیشتاز بالا است. او 15 هنگامی که پدر او رهبری یک گروه که خریداری یانکی ها از CBS در سال 1973. هنک سفر با این تیم برای قسمت های 1985 و 1986 فصل یادگیری تحت لو Piniella چوبی وودوارد و کلاید پادشاه قبل از خارج شدن از بیس بال و تمرکز بر روی Steinbrenner اصیل و پایدار در اوکالا در فلوریدا. او معاون رئيس جمهور و مدیر خلیج مزارع پارسیان از سال 1985 و عضو هیئت Ocala پرورش دهندگان فروش شرکت.

Steinbrenner همچنین در خدمت به عنوان رئیس مینچ حمل و نقل شرکت. و معاون رئیس جمهور از اواسط فلوریدا هتل پارسیان او هماهنگ با همکاری Gwynn مسابقه در سال 2000 به زمینه Gwynn/Steinbrenner یانکی ها dragster ملی میله داغ انجمن تور و با پسر جورج مایکل Steinbrenner IV تشکیل Steinbrenner مسابقه در سال 2016.

این گروه به رقابت پرداختند در ایندی چراغ های رشد مدار در 2017-18 و سپس همکاری به شکل هاردینگ Steinbrenner مسابقه آغاز شده است که در IndyCar مدار در 2019. یکی دیگر ادغام منجر به Andretti هاردینگ Steinbrenner Autosport این سال است.

او جان سالم به در برد توسط ژاکلین دختران و پسران جورج مایکل IV و جان نوه Anabel و سه خواهر و برادر.

---

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن