'Apex افسانه' فصل پنج اضافه می کند خیلی بیشتر از فقط یک شخصیت جدید

Apex Legends فصل پنج نقشه EA EA و Respawn را لگد فصل پنج از خود نبرد رویال تیرانداز Apex افس

توسط DOSTEMANSALAM در 24 اردیبهشت 1399
Apex Legends season five map
Apex Legends فصل پنج نقشه EA

EA و Respawn را لگد فصل پنج از خود نبرد رویال تیرانداز Apex افسانهانتشار یک به روز رسانی است که می افزاید: یک شخصیت جدید و متوقف نمی شود وجود دارد. همراه با برخی از تغییرات قابل توجهی به بازی اصلی پادشاه دره نقشه — bye bye, Skulltown — چند شخصیت تغییر شده اند.

هولوگرافی شیاد سراب تا به برخی از ترفندهای جدید برای کمک به ریشخند کردن دشمنان پس در حال حاضر او می تواند کنترل از راه دور مجهز به جای به سادگی اجازه دادن به آنها را اجرا در یک خط مستقیم. آنها همچنین آخرین به مدت 60 ثانیه و هنگامی که سراب اجرا نهایی خود توانایی این گروه از طعمه که منتشر شد در حالی که او جبه را تقلید هر حرکت خود را. این تغییر به نمایش در اوایل Apex رویداد خاص به نام "گول زنک روز بزرگ" و نشان می دهد که چگونه این تیم استفاده می شود که به عنوان یک testbed برای تغییرات آینده و شخصیت. همچنین سراب را cloaking توانایی در ضربات زمانی که او با استفاده از respawn beacon برای بازگرداندن یک هم تیمی و یا هنگامی که او را برای احیای یک سیم متحد.

شخصیت های دیگر کوچکتر تغییرات به عنوان کاراگاه را سونار توانایی برطرف کردن سریع تر و اکتان پرش پد نهایی نیز اتهامات تا سریع تر از قبل. ربات کاشف تضعیف شده است در حال حاضر که او قلاب قلاب توانایی دیده است آن استراحت افزایش از 15 ثانیه به 35.

همراه با بازسازی مناطق پادشاه دره نقشه همچنین شامل جدید شارژ برج است که می تواند فورا پر کردن نهایی متر برای هر بازیکن بر روی پلت فرم. وقتی که می آید به سلاح Pathfinder تفنگ ساچمهای است که دیگر به سادگی تخمگذار در اطراف لوت جعبهها و تنها می توان در بسته های مراقبتی در حالی که Mastiff تفنگ ساچمهای استفاده می شود که منحصر به فرد به پایان بازی مراقبت از بسته بندی قطره است در حال حاضر به طور منظم سلاح با کاهش قدرت.

این PvE عناصر از فصل پنج نیست زندگی می کنند اما بازیکنان در حال حاضر می توانید شروع جدید شکسته شبح تلاش / خط داستان در حالی که آنها صبر کنید و ببینید که چگونه شخصیت جدید لعبا می توانید با استفاده از توانایی های خود را — یک translocating دستبند توانایی دیدن ارزش بالا لوت از طریق دیوارها و نهایی است که جمع آوری تمام در نزدیکی لوت فورا — به مخلوط کردن گیم پلی.

در این مقاله: EA Apex افسانه Respawn Entertainment نبرد پاس نبرد رویال, سراب, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن