PlayerUnknown را Battlegrounds beginner's guide

در PlayerUnknown را Battlegrounds, uber-محبوب بازی های گرسنگی-esque بازی برای کامپیوتر, ایکس باکس و پلی استی

توسط DOSTEMANSALAM در 2 خرداد 1399

در PlayerUnknown را Battlegrounds, uber-محبوب بازی های گرسنگی-esque بازی برای کامپیوتر, ایکس باکس و پلی استیشن, هدف شما این است که برای دریافت بیشتر می کشد و یا بهترین: هدف شما این است که به یکی از آخرین ایستاده (مگر در مواردی که شما در بازی صلح). هر بازی باز می شود با 100 بازیکن بیرون پریدن از یک هواپیمای باری بر روی یک غول رها جزیره با هیچ چیز اما این پیراهن بر روی پشت خود را. به عنوان به زودی به عنوان شما آمار زمین آن را یک خط تیره دیوانه برای پیدا کردن سلاح و عمر هر کس دیگری.

PUBG

آن را برای تلفن های موبایل ساده اما PUBG پر دقیق مکانیک و تفاوت های ظریف است که ممکن است زنده نگه داشتن شما فقط یک کمی طولانی تر. منطقه بازی بزرگ است که شما صرف مقدار زیادی از زمان به تنهایی تعجب هنگامی که و که در آن شما تلو تلو خوردن در سراسر بازیکنان دیگر. زنده ماندن همه چیز در مورد آماده سازی و ساخت گزینه های خوب, بنابراین شما باید هر مزیت ممکن است قبل از کشیدن ماشه.

اگر شما جدید به PUBGپریدن که هواپیما برای اولین بار ممکن است به نظر می رسد کمی دلهره آور است. ما رفته بیش از برخی از اصول اولیه برای کمک به شما از تازه کار و کهنه کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

قبل از همه چیز: ظروف سرباز یا مسافر با کنترل

بهترین کاری که می توانید انجام دهید زمانی که شما برای اولین بار شروع به بازی PUBG است زمان واقعا خودتان را با این بازی بسیاری از نه بیش از حد واضح و نسبتا متنوع کنترل. PUBG با استفاده از بسیاری از استاندارد اول شخص تیرانداز کنترل بدون در نظر گرفتن پلت فرم شما در, اما آن را نیز اجازه می دهد تا برای کنترل های سخت تر از یک بازی مانند گفتن, Call of Duty. در علاوه بر این به اطراف در حال اجرا و تیراندازی, شما همچنین می توانید دولا شدن و ورود به یک به طور کامل موقعیت مستعد به صورت آهسته و خزنده با حداقل دید.

هنگامی که شما کردم اصول وجود دارد بسیاری از خصلت برای یادگیری برای تبدیل شدن به سریع تر و کارآمد تر بازیکن. برای مثال زمانی که شما در سوم شخص حالت شما هدف پایین مناظر خود را. شما همچنین می توانید رفتن به یک تنگ, بیش از شانه دامنه-رایگان هدف. می خواهید به تکیه کردن از پوشش می دهد ؟ برو برای آن. همچنین, مطمئن شوید که به در نظر گرفتن راه رفتن به جای در حال اجرا برای کاهش سر و صدا خود را از مشخصات. کنترل همچنین به شما اجازه به سرعت تغییر حالت آتش بین تک و آتش به صورت خودکار و شما می توانید به سرعت سوئیچ از سوم شخص به اول شخص نمایش هر زمان که شما می خواهید.

شاید مهمتر از همه شما می توانید کنترل خود را با انتخاب دکمه های مختلف پوسته در تنظیمات منو به بازی مورد نظر خود بازیکن.

هنگامی که شما یک احساس برای کنترل شما آماده برای در واقع بازی. با استفاده از قبل از بازی لابی برای آشنایی با چگونه شخصیت خود را حرکت می کند و به طور خاص آنچه شما می توانید پرش به بیش از و شما می توانید نیست. در حالی که ما می دانیم به روز رسانی در حال آمدن است که به شما اجازه پرش و طاق بر سر بیشتر مسائل ما هنوز هم در انتظار آنها را یاد بگیرند که محدودیت های خود را. تحرک است که اغلب یک نگرانی کلیدی در PUBGو سریعتر شما می دانید دقیقا آنچه شما قادر به انجام (و چگونه با صدای بلند شما در حال انجام آن) بهتر است.

هوشمند از پرش

هر PUBG نبرد شروع می شود و با رقص از یک هواپیمای باری بیش از این جزیره است. به عنوان شما بیش از این جزیره هر بازیکن رازک و سعی می کند به آمار زمین به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند. آیا شما می خواهید به شیرجه رفتن به سمت راست به مبارزه با و یا شما می خواهم به دور از, اقدام چیدن فرود خود را در منطقه ضروری است. نگران نباشید در مورد ظاهر خود را ناودان یا مجرای سرازیر — هنگامی که شما به یک ارتفاع خاص خود چتر نجات را اعزام به صورت خودکار.

بهترین استراتژی واقعی برای زنده ماندن طولانی مدت برای جلوگیری از بازیکنان از سمت راست دروازه. ساخت یک خط تیره دیوانه برای گرفتن یک تفنگ اول و مبارزه با یک دسته از دیگر فقط فرود آمد مردمی است که یک گزاره از دست دادن. نگاه برای یک منطقه فرود بدون افراد دیگر اما با ساختمان به اندازه کافی است که شما یک مناسب و معقول مسافت از چرخ دنده ها به سرعت به عنوان امکان پذیر است. متراکم تر مناطق معمولا عملکرد بهتر لوت اما آنها همچنین جذب بازیکنان بیشتر.

هنگام پرش شما می توانید کنترل و تبار خود را راه شما را هنگام راه رفتن در اطراف وجود دارد اما یک بیت از ظرافت درگیر است. اگر شما تکیه به سقوط شما را کاهش می دهد کشیدن و در حال سقوط سریع تر است. اگر هدف شما در روی زمین می افتد بسیار سریع — اما اگر هدف شما نسبت به فاصله شما به صورت افقی بیش از عمودی. هنوز رایگان-سقوط خواهد شما را سریع تر از آن را به شما بیش از زمین است.

اگر شما نیاز به پوشش بسیاری از زمین در طول پرش خود را, شما ممکن است بخواهید به پاپ چتر نجات خود را در اوایل. شما می گیرند بیشتر به آرامی, اما شما قادر خواهید بود به بادبان دورتر. شما همچنین می توانید زاویه شوت خود را به سقوط سریع تر اما با استفاده از یک تاب حرکت اضافه خواهد شد که سرعت و اجازه می دهد تا شما را به درایو خود را به جلو. شما می توانید پوشش حدود یک و نیم زرد شبکه مربع بر روی نقشه خود را در این راه هنگامی که شما در آن خوب به شما اجازه می دهد تا فاصله خود را از سایر بازیکنان است.

هنگامی که شما شروع به پریدن کرد, مطمئن شوید که به سازمان دیده بان برای دیگر بازیکنان در حال سقوط به همان محل به عنوان شما. شما نیاز به می دانم که اگر شما در حال پریدن به یک محل که در آن شما در حال رفتن به در یک مبارزه فوری یا نه.

چند ثانیه اول

هنگامی که شما به زمین برخورد شما می خواهید به ساز و برگ خود را به عنوان بهترین شما می توانید پس از اجرا به نزدیکترین ساختمان و چنگ زدن به هر آنچه که شما در پیدا کردن. نگاه به کلاه و زره بدن ("جلیقه" را به عنوان آنها نامیده می شود) و همچنین به عنوان کوله پشتی به فروشگاه بیشتر دنده. آنها در سه سطح با سطح 3 بهترین بودن بنابراین در مواظب برای ارتقاء به هر آنچه که شما در حال حمل. کیت کمک های اولیه بانداژ, medkits, نوشیدنی های انرژی زا و مسکن هستند مورد درمان شما همچنین می خواهید برای گرفتن. آدرنالین سرنگ و مسکن است که به شما 100 ٪ افزایش در حال چیزهای زیادی برای پیدا کردن, اما آنها می توانند دیگر به استفاده از نوشابه های انرژی زا.

انتخاب کنید تا اسلحه و مناسب مهمات که معمولا spawns در کنار آنها است. هر تفنگ خالی است زمانی که شما آن را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که به بازنگری آن است.

منوها دوستان شما هستند

هنگامی که شما در حال ایستاده با توده ای از غارت خود را باز موجودی منو قبل از چیدن هر چیزی است. باز کردن منو به شما نشان می دهد همه چیز را در مجاورت فوری خود را به علاوه شخصیت خود را موجودی. شما همچنین ممکن است بخواهید به حرکت آیتم های شما جمع آوری به مورد نظر خود را شکافها در موجودی خود را. که در دستی زمانی که شما در پیدا کردن فایل پیوست سلاح و شما می خواهید برای اضافه کردن آنها را به تفنگ خود را به جای قرار دادن آنها را در موجودی خود را (که در آن آنها به طور موقت تا فضا) و سپس اتصال آنها بعد.

صرف برخی از زمان آشنا شدن با موجودی صفحه نمایش. که برای تلفن های موبایل گنگ اما بازی نیست متوقف هنگامی که شما در حال حفاری در اطراف در کوله پشتی خود را, بنابراین شما بسیار آسیب پذیر هر زمان که شما نگاه خود را در نقشه و یا در موجودی خود را. شما می خواهید برای دریافت به این صفحه پیدا کردن آنچه شما می خواهید و جهنم از آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. مرگ شما صرف زمان بیش از حد در این منوها بنابراین حداکثر رساندن بهره وری خود را که مدیریت دنده خود را.

موجودی منو است که در آن شما به احتمال زیاد دسترسی خود را شفا اقلام و آنها نیز hotkeyed به برخی از کلید های شماره مثل 9 و 0 بنابراین خودتان را که با آن دکمه را فعال می کند که آیتم شفا. در کنسول وجود دارد هیچ کلید میانبر بنابراین شما نیاز به چرخش از طریق بهبود می یابد و سلاح های دستی. هر آیتم شفا همراه با فعال سازی تایمر. در حالی که تایمر در حال اجرا, شما نمی توانید بیشتر از هر چیز دیگری و یا شما آن را لغو.

درب و انضباط

چک کردن خانه برای غارت کلید PUBGاما وجود دارد بیشتر به prepping برای اقدام از گرفتن آنچه شما نیاز دارید برای زنده ماندن. چک کردن خانه برای باز کردن درب می تواند به شما اطلاعات در مورد اینکه آیا مردم در داخل و ترک درب باز (یا بسته) می تواند کمک به شما کنترل چه بازیکنان دیگر می دانم که در مورد یک مکان.

در بسته شدن درب پشت سر شما یک عادت خوب برای توسعه در اوایل به خصوص اگر شما فکر می کنم وجود دارد بازیکنان دیگر در نزدیکی محل سکونت خود را. اگر شما در حال چک کردن یک خانه برای دیدن اگر افراد دیگر در داخل سعی کنید به دنبال از طریق پنجره برای دیدن اگر هر گونه درب داخلی باز شده پس از به طور پیش فرض اکثر درب در PUBG بسته شده است. استفاده از درهای بسته برای راه اندازی کمین برای بازیکنان دیگر و یا ترک آنها را باز به سعی کنید به غیر روحانی کردن اطلاعات غلط. فقط آگاه باشید که دیگر بازیکنان را با استفاده از درب همان راه است.

خود را بزرگترین سلاح صدا

اندازه این جزیره در PUBG معنی است که شما صرف مقدار زیادی از زمان به تنهایی (و یا خود را با تیم ملی) و شما اغلب در تلاش برای کشف کردن که در آن بازیکنان دیگر قرار دارد. دیدن بازیکنان در فاصله غیر قابل اعتماد است — وجود دارد مقدار زیادی از زمین را پوشش و هوشمند بازیکنان کم خواهد ماند و هر زمان که ممکن است برای به حداقل رساندن بصری پروفایل. صدا است که اغلب بسیار بیشتر قابل اعتماد راه برای پیدا کردن بازیکنان — شما قطعا باید بازی با هدفون.

گوش دادن نزدیک قدم به قدم و اثر شلیک گلوله به کشف کردن که در آن بازیکنان هستند. از سوی دیگر توجه داشته باشید که با صدای بلند اقدامات مانند شلیک یک اسلحه و یا رانندگی یک ماشین پخش, محل سکونت خود را در سراسر یک منطقه بزرگ. حتی در حال اجرا در اطراف به تولید مقدار زیادی از سر و صدا است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به دقت اشاره کردن محل خود را اگر شما در یا در اطراف یک ساختار.

شما می توانید به حداقل رساندن صدای شما را با حرکت آهسته تر و یا خزنده. این که آیا شما در حال ساخت یک راکت یا slinking در حالت خفا همیشه استفاده از صدا را به نفع خود.

اجتناب از جنگ است که تقریبا همیشه یک ایده خوب

چیدن جنگ خود را کلیدی است به PUBG به خاطر برنده شدن نیست در مورد داشتن بیشتر می کشد; آن را فقط در مورد زنده ماندن طولانی ترین. اجتناب از مبارزه است که تقریبا همیشه یک استراتژی بهتر از برنده شدن در آن است. زمانی که شما شلیک دیگر بازیکنان به طور خاص با unsuppressed سلاح های خود را خشن محل شناخته شده به هر کسی که در یک بزرگ منطقه است. تعداد زیادی از بازیکنان maraud بازی به دنبال پیدا کردن و پایین آوردن بازیکنان دیگر برای امکان غارت آنها در حال انجام است. حتی اگر شما برای باز کردن آتش بر روی دشمن و کشتن آنها شما خطر کمین توسط شخص دیگری در این نزدیکی هست.

اگر شما لازم نیست که به مبارزه با شما ممکن است بخواهید برای اقامت قرار داده و به حداقل رساندن خطر خود را. حداقل انتخاب جنگ خود را هر زمان که شما می توانید. اگر شما در مورد به شلیک کسی, آیا مناسب پوشش می دهد ؟ آنها قادر به دقت اشاره کردن شما سرعت ؟ آیا می دانید اگر مردم دیگر در منطقه است ؟ آیا شما یک خوب فرار اگر همه چیز بد است ؟ هر زمان که ممکن است در PUBGبرنامه در محل قبل از شما عمل می کنند. اگر شما در یک موقعیت مناسب به کمین طعمه خود را فقط ترک اونا بود.

نگه دارید در حال حرکت و اقامت در داخل دایره

به عنوان زمان می رود در PUBGیک دایره سفید آغاز می شود در این جزیره محدود کردن منطقه بازی به زور بازیکنان با هم و در تضاد است. یک تایمر در گوشه پایین سمت راست از روی صفحه نمایش به شما نشان می دهد چه مدت شما باید تا زمانی که محدودیت است که زمانی که یک دایره آبی شروع به بستن فاصله بین خارج از نقشه و دایره سفید. که دایره آبی مرگ است — آن را به یک هیجانی, میدان نیروی است که به آرامی شما را بکشند اگر شما گرفتار در آن است. خودتان را با دایره چگونه عمل می کند, چگونه به سرعت آن را می بندد و آنچه شما می توانید برای زنده ماندن با استفاده از شفا موارد اگر شما گرفتار در خارج از آن. این است که بخش عظیمی از این بازی و شما را صرف مقدار زیادی از زمان دو سرعت در سراسر این جزیره در تلاش برای ایجاد راه خود را به آینده منطقه بازی. دانستن چگونه به دور شما می توانید سفر خود را و چگونه به سرعت شما و آنچه شما می توانید برای زنده ماندن و چه شما نمی توانید اجازه خواهد داد که شما را به شکار برای غارت طولانی تر و بیشتر به طور موثر به خارج از منطقه بازی.

در حالی که آن را هرگز خوب گرفتن به دام افتاده در خارج از این دایره نیست همیشه مرگ حتمی است. حلقه آبی دارای درجات مختلفی از مرگ در زمان های مختلف در طول بازی. اولین دایره را به شما زمان کافی برای ایجاد یک اجرا برای آن مثلا در حالی که به سمت آخر بازی شما می میرند خیلی بیشتر به سرعت. دایره نیز کمتر آسیب آن را به عنوان جمع به سمت سفید منطقه بازی نسبت به زمانی که آن می رسد آن نقطه توقف. در واقع اگر شما گرفتار در خارج از سفید منطقه بازی زمانی که دایره آبی می رسد آن شما شروع به رنج می برند آسیب دو.

شما باید یاد بگیرند که برای حفظ سرعت با دایره آبی رنگ به عنوان شما را به بازی بیشتر اما همیشه باید در ذهن خود را. اگر شما می توانید در دایره اوایل که بزرگ اما بقیه آسان. فقط به خاطر شما امن از دایره معنا نیست که شما باید به ماندن قرار داده و در اولین ساختمان شما اتفاق می افتد در سراسر. دیگر بازیکنان به طور مداوم در شکار برای بهترین دنده — اگر شما به بالا 10 با سطح 1 آشغال شما خواهید بود در یک نقطه ضعف شديد.

چگونه به درمان

آن را بلافاصله آشکار است چگونه شفا موارد کار در PUBGبنابراین در اینجا یک دوره سقوط. Medkits, را به طور کامل درمان می, اما آنها نادر است. همان می رود برای سرنگ آدرنالین است که به مراتب موثر تر از نوشابه های انرژی زا و مسکن و به شما 100% افزایش می دهد. کیت کمک های اولیه درمان می تواند شما را تا 75% از حداکثر سلامت عنوان می باند. همه چیز نیاز به زمان برای فعال, بنابراین مطمئن شوید که شما امن قبل از هدف قرار دادن درمان را فشار دهید.

مسکن ها و نوشابه های انرژی زا درمان شما در راه های مختلف. هنگامی که شما آنها را فعال فعال کردن آنها را در یک "تقویت" دولت است که شما بهبود می یابد در طول زمان است. اگر شما استفاده از بیش از یک مجموعه ای از نوشیدنی و یا مسکن خود را افزایش می دهد افزایش بیشتر و فعال کردن پاداش های اضافی به عنوان نشان داده شده با نوار نارنجی رنگ بالای نوار بهداشتی خود را. شفا در طول زمان خود را برای اولین بار جایزه, اما شما همچنین می توانید یک کمی سریعتر اجرا کنید و کمی بهتر سلاح دقت اگر شما خود را افزایش می دهد افزایش بیشتر. طی چند ثانیه از بازی زمانی که پنج یا کمتر از مردم در بازی افزایش می تواند به طور جدی مفید است.

سعی کنید به نگه داشتن خود را به طور کامل شفا در تمام زمانها. شما نمی خواهید به اجرا در سراسر در کمتر از سلامت کامل اگر شما می توانید آن را دلیل این که شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما ممکن است در کسی مناظر. حتی یک گلوله ولگرد می تواند به شما به پایان برسد.

بیشتر راهنمایی سریع

آیا اجتناب از وسایل نقلیه. هنگامی که شما به بازی احتیاط نشان می دهد شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن کمترین مشخصات و رانندگی وسایل نقلیه را افزایش می دهد مشخصات خود را به بالاترین می توان آن را. اما یک وسیله نقلیه می تواند بسیار مفید باشد به خصوص در اوایل بازی. استفاده از آن را به سرعت پوشش بسیاری از منطقه و رسیدن به مرکز منطقه بازی است که تقریبا همیشه بهترین مکان را به عنوان محافل در ادامه به کوچک شدن. آن را نیز به شما ارائه برخی از پوشش گلوله (اگر چه خودرو لاستیک های آسیب پذیر هستند و شما هنوز هم می توانید به ضرب گلوله در تاکسی). که گفت: شما می خواهید به در مواظب برای تله سنبله که ارائه خواهد شد به وسیله نقلیه خود را بی فایده و افزایش احتمال که زیرک رقبا خواهد کمین شما است. آگاهی از منفی اما توجه داشته باشید که تحرک و فعال بازی تقریبا همیشه علامت + در PUBG.

نمی پرش از روی ماشین در حال حرکت. شانس بسیار خوب شما می میرند و یا حداقل بسیاری از آسیب.

هرگز فراموش نکنید که شما حالت آتش. هر تفنگ است به تک اقدام به طور پیش فرض که بدان معنی است که حتی M16s یا AK47s تنها شلیک یک گلوله به ازای هر کلیک که شما یکی را انتخاب کنید. تغییر حالت آتش در سلاح های خود را و مطمئن شوید که شما آنها را راه شما می خواهید آنها را قبل از شما را به یک ساختار و یا شروع به رانندگی یک ماشین.

تفنگ به طور کلی بهترین. این Kar98 bolt action rifle است که به خوبی دوست داشت تیرانداز از خفا به دلیل آن می تواند کشتن بازیکنان با یک headshot از طریق هر چیزی اما سطح 3 کلاه و AKM به نظر می رسد قوی ترین تفنگ حمله. این OTs-14 Groza بسیار قدرتمند تفنگ حمله, اما آن را سخت برای پیدا کردن و به طور کلی تنها در دسترس در airdrop جعبهها. این M24 از تفنگ تیرانداز از خفا است که باید در اکثر موارد, اما اگر شما می توانید دست خود را در یک AWM در بر داشت در یک airdrop رفتن با آن به جای. با اولویت های شخصی به طور کلی, هر چند, و سعی کنید انواع مختلفی از اسلحه به کشف کردن آنچه که موثر ترین برای شما. به طور کلی اکثر بازیکنان سعی کنید برای پیدا کردن تفنگ تک تیرانداز و تفنگ به مرگبار در انواع دامنه.

اولویت بندی موجودی خود را. آن را وسوسه انگیز را انتخاب کنید تا به همه چیز شما را ببینید اما شما لازم نیست گلوله و فایل های پیوست برای اسلحه شما در حال حمل. شما همچنین لازم نیست بیشتر از 10 یا 15 باند به باند به طور کلی خیلی بی ارزش است. Overfilling کوله پشتی خود را با آشغال شما با استفاده از فقط بدان معناست که شما مجبور به ظرف غذا به اطراف با موجودی خود را بعد از زمانی که شما پیدا کردن چیزی است که شما انجام خواهید.

قرار دادن اسلحه خود را دور به اجرای سریع تر. شما دریافت می کنید یک کمی دست انداز در اجرا خود را با سرعت اگر شما شانه اسلحه خود را. می توان آن را مفید هنگامی که شما در حال اجرا برای زندگی خود را به منطقه بازی.

یخ. جنبش اغلب به شما دور است, اما انجماد می تواند ارائه شما تا حد زیادی نامرئی تحت بسیاری از شرایط. اجازه دهید بازیکنان دیگر به مواضع خود دور; صبر اغلب زندگی خود را ذخیره کنید. شما همچنین ممکن است در نظر رفتن مستعد پشت یک بوش است.

اتمام ویکی. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر برای یادگیری در مورد PUBGو آن Wiki یک محل عالی برای شروع است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب