آمازون اکو نشان می دهد (2nd gen) بررسی

اکو نشان می دهد (2nd Generation) "با یک صفحه نمایش بزرگتر و قوی تر صدا جدید آمازون اکو نشان می دهد ب

توسط DOSTEMANSALAM در 27 اردیبهشت 1399
Amazon Echo Show 2 Review

اکو نشان می دهد (2nd Generation)

"با یک صفحه نمایش بزرگتر و قوی تر صدا جدید آمازون اکو نشان می دهد بهتر است در هر راه است."
  • چشمگیر کیفیت صدا
  • شفاف صفحه نمایش
  • صفحه نمایش بزرگتر نسبت به مدل قبلی
  • ساخته شده در خانه های هوشمند hub
  • گران
  • هیچ Z-موج ادغام
MSRP $230.00

ما تا به حال یک احساس است که آمازون اکو نشان می دهد با توجه برای به روز رسانی. با رقابت از گوگل دستیار طریق خیر زرق و برق دار, صفحه نمایش هوشمند و JBL لینک نظر که هر دو قابلیت صدا بهتر و صفحه نمایش با کیفیت آمازون نیاز به گرفتن.

این شرکت تحویل داده و با (2nd generation) آمازون اکو نشان می دهدیک الکسا سخنران با یک صفحه نمایش زمانی که آن را منتشر شد در ماه اکتبر 2018 برای $229. ما تا به حال برخی از زمان با دستگاه های جدید و آمازون قطعا تحویل داده است.

الکسا نشان می دهد من بار فیلم

مانند قبلی اکو نمایش جدید نشان می دهد به نظر می رسد کمی مانند یک لبه پنجره رساند تا قرص. اما جدید نشان می دهد بزرگتر از 10 اینچ شفاف صفحه نمایش (پدر و مادر هفت اینچ) است. آن را به عنوان یک smart hub به این معنی که آن را می توانید با استفاده از پروتکل Zigbee برای اتصال به خانه هوشمند دستگاه.

یکی دیگر از تفاوت بین دستگاه های جدید شکل است. نسخه های قدیمی تر شبیه یک قالب دار, مدرسه قدیمی تلویزیون در حالی که یکی از جدید ساده تر با ماسه سنگ یا زغال چوب پارچه پشتیبان گیری. این است ایده آل برای محیط آشپزخانه که در آن شما می توانید بپرسید الکسا به شما نشان می دهد آموزش در, گفتن, چگونه به اطمینان لازانیا.

آمازون افزایش کیفیت صدا با اضافه کردن دو دو اینچ حق بیمه رانندگان منفعل باس رادیاتور و دالبی پردازش. علاوه بر این شما می توانید تنظیم باس و سه برابر فقط با صدای خود را از سراسر اتاق. شما همچنین می توانید نشان می دهد به راه اندازی الکسا چند اتاق از ویژگی های صوتی.

شما می توانید تنظیم باس و سه برابر فقط با صدای خود را از سراسر اتاق.

نشان می دهد ویژگی های ادغام بهتر با حلقه (متعلق به آمازون) محصولات امنیتی به طور خاص آن تصویری doorbells. هنگامی که خود را حلقه حلقه doorbell, شما می توانید ببینید که چه کسی در جلوی درب روی صفحه نمایش نشان می دهد. با Hulu, اشتراک, شما همچنین می توانید پخش زنده تلویزیون بر روی دستگاه و به زودی شما همچنین می خواهید قادر به ایجاد تماس های اسکایپ.

فراتر از آن است که نشان می دهد همه چیز منظم اکو بلندگو می توانید انجام دهید, مانند اضافه کردن آیتم به لیست خرید خود را تنظیم تایمر و یا به شما بگویم ریشه مربع از 52,000 (جواب: 228.03508502). برای کسانی از شما که به creeped توسط دستگاه های با صفحه نمایش در خانه های خود وجود دارد یک راه به نوبه خود هر دو دوربین و بلندگو برای حفظ حریم خصوصی.

الکسا, بازی Cardi, B.

ما یک فرصت به سرهم بندی کردن با جدید نشان می دهد و آمد دور تحت تاثیر قرار با بهبود کیفیت صدا. منظور ما به طور قابل توجهی بهبود یافته است. ما مجموعه ای جدید اکو نشان می دهد در کنار یکی از قدیمی برای انجام جانبی توسط سمت تست در صدا و دمیده شد دور. روشن است که آمازون ضربه صدا را از خوب به اندازه کافی دسته به خوب-کافی-برای-بازی-در-یک-رده.

ما خواسته الکسا به بازی Cardi B. s من مانند آناست که یک مقدار مناسب و معقول از باس. در حالی که ما پیر اکو نشان می دهد گرایش به صدا کمی خفه و با آهنگ های جسورانه باس جدید نشان می دهد به کار گرفته کار خوبی ارائه grown-up, روشن, جسورانه, اتاق-پر کردن نسخه از این آهنگ. ما تا به حال تجربه مشابه زمانی که ما خواسته الکسا به آن را روی درجه با بیتلز اجازه دهید آن را. از instrumentals و شعر حاوی هست. و اگر شما می خواهید بیشتر دلربایی شما به صورت اختیاری می توانید جفت با نشان دادن جدید اکو فرعی و سایر اکو بلندگو برای دو برابر کردن صدا.

ما تا به حال هر دو دستگاه بازی Uptown Funk و دریافتند که جدید نشان می دهد انجام یک کار عالی از طرح جسورانه فولر صدا در سراسر اتاق ایجاد چند نسخه بعدی از این آهنگ بود که در حال حاضر قبل از.

Amazon Echo Show 2 Review
غنی Shibley/Digital Trends

پیشرفت های بزرگ وقتی که می آید به نمایش بیش از حد. ما را به تماشای چند دقیقه از یک قسمت شگفت انگیزی خانم Maiselو دوباره بهبود در صفحه نمایش با وضوح کامل بود. واضح تصاویر به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش و دستگاه قطعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک تلویزیون اگر شما می خواهید. در حالی که آن را کاملا مطابقت به وضوح از خیر صفحه نمایش هوشمند با گوگل دستیار این یک بهبود بزرگ بیش از گذشته اکو نشان می دهد.

بدیهی است که این امر می تواند یک کمی دشوار است برای جمع آوری دور مانند دستگاه شما خواهد یک تلویزیون به دلیل راه آن را لبه پنجره رساند تا در یک زاویه. اما اگر شما می خواهید به تماشای بازی در حالی که پخت و پز شام شما قوی نگاه کنید چه اتفاقی می افتد.

الکسا به نوبه خود در پایین لامپ

ما به راحتی قادر به دریافت نشان و در حال اجرا در خانه های هوشمند. پس از وصل در آن خواسته برای ما آمازون نخست اطلاعات حساب ما از Wi-Fi رمز و ما خوب به آن بروید. ما باید توجه داشته باشید که ما در حال حاضر در الکسا برنامه های نصب شده در تلفن ما و ما متصل به دستگاه را از قبل موجود شبکه از اکو دستگاه. اگر این نخستین اکو شما باید کار بیشتری برای انجام در پایان مقابل از جمله تنظیم زبان مورد نظر خود اتصال جریان موسیقی خدمات به حساب کاربری خود و اضافه کردن خانه های هوشمند دستگاه های که شما می خواهید خود را اکو به کنترل. الکسا برنامه و نشان می دهد صفحه نمایش شما راه رفتن را از طریق این مراحل را برای بدون درد راه اندازی.

ما متصل نشان می دهد به ما لانه دوربین و به دنبال این بودیم که فیلم از آن در هیچ زمان. جدید نشان می دهد صفحه نمایش بزرگتر و واضح تر نمایش ساخته شده استارک تفاوت: ما می توانید ببینید که آیا پسر ما چشمان باز یا بسته در حالی که تخمگذار در بستر — چیزی است که ما نمی قادر به انجام قبل از. ما نیز متصل ما ظهر و فیلیپس رنگ و روشنایی هوشمند شمع بودند و به راحتی قادر به تبدیل هر دستگاه و خاموش کردن تنها با صدای صدای ما.

در غیر این صورت الکسا دستیار صوتی است که همان شما می توانید در هر الکسا دستگاه — او می تواند به حل مسائل ریاضی برای شما و به شما بگویم آنچه مورد علاقه او ابرقهرمان است که مجموعه ای از تایمر های متعدد برقراری تماس تلفنی و خیلی بیشتر. استفاده از یک صفحه نمایش را به بازی می آید زمانی که شما نیاز به دیدن فیلم, پخش فیلم ها و یا پخت و پز ویدئوها را از تماس های ویدئویی و یا حتی پاسخ به حلقه مفت از صدای خود را یکی از ویژگی های جدید است که ما تست کردن زمانی که ما به یک حلقه مفت نصب شده است.

یک زن و شوهر ضربه: در حالی که ما خوشحال برای دیدن Zigbee ادغام ما آرزو آمازون اضافه شده Z-wave قابلیت نیز به نمایش سازگار با انواع بزرگتر از خانه های هوشمند دستگاه های. بسیاری از مراکز مانند سامسونگ SmartThings Wi-Fi شامل هر دو. اگر شما می خواهید به استفاده از هر یک از بیش از 2400 دستگاه های که با استفاده از Z-Wave, شما ممکن است نیاز به سرمایه گذاری در یک.

پارچه پشتوانه است که قطعا به بهبود است.

ما همچنین می خواهم با امید برای کاهش قیمت. در حالی که آمازون سرمایه گذاری در ارتقاء قابل توجهی را به این 2.0, مدل 230 دلار است که هنوز هم کمی شیب دار به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که 8 اینچ لنوو صفحه نمایش هوشمند 200 دلار است (هر چند ما باید توجه داشته باشید که خیر 10-inch نسخه در واقع هزینه های بیش از نشان می دهد در 250 دلار).

به طور کلی اگر ما آمد دور تحت تاثیر قرار با پیشرفت های آمازون ساخته شده در آن تعمیرات اساسی اکو.

اطلاعات گارانتی

اکو نمایش می آید با یک سال محدود گارانتی و خدمات. شما می توانید خرید و تمدید یک-دو یا سه سال ضمانت به طور جداگانه.

سعی کنید این ویژگی های جدید

الکسا فقط نگه می دارد گرفتن دقیق با تشکر از به روز رسانی های مکرر است که گسترش خود را toolkit. در حالی که وجود دارد برخی از ویژگی های اساسی شما قطعا باید در مورد می دانیم وجود دارد ترفندهای جدید است که در دسترس در هر ماه. شما می توانید سعی کنید از این پس با آمازون اکو نقطه با ساعت.

اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19

همه گیر اتحادش را تغییر بسیاری از چیزها برای ما. الکسا است که در اینجا برای کمک به شما را با ارائه به روز رسانی و همچنین به عنوان آنچه که به انجام اگر شما مشکوک به داشتن علائم COVID-19. فقط می گویند "الکسا, چه کار کنم اگر من فکر می کنم من باید COVID-19?" او از شما یک سری از سوالات از جمله سفر خود را در تاریخ به ارائه شما را با مناسب CDC راهنمایی.

دریافت آخرین هشدار آب و هوا

طوفان و آب و هوای نامساعد دیگر می تواند تا موسیقی پاپ در یک لحظه است که مفید برای آخرین هشدار. اکو نقطه با ساعت شما می توانید نگه دارید تا به روز با گفتن "الکسا, به من بگویید وقتی شدید هشدار آب و هوا."

انتخابات به روز رسانی

وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از اخبار در زمانی که انتخابات ریاست جمهوری لگد به دنده بالا, پس از آن یک ایده خوب به دانستن آنچه در جریان است در عرصه سیاسی است. شما می توانید با استفاده از اکو نقطه با ساعت برای دریافت آخرین رای گیری, اطلاعات, بحث, recaps ، همه شما باید انجام دهید این است که می گویند, "الکسا آنچه که من در انتخابات به روز رسانی" یا "الکسا آنچه که اتفاق افتاده در گذشته بحث؟"

ما را

به طور کلی جدید اکو نشان می دهد بهتر است در هر راه. با پررنگ صدا 10 اینچی شفاف نمایش اضافه شده smart hub و کارآمد تر نگاه ما تحت تاثیر قرار است که آمازون ساخته شده است بسیاری از گام های قابل توجهی بهبود محصول است.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

هوشمند صفحه نمایش همچنان به شدت رقابتی و گوگل دستیار دستگاه های ارائه قوی ترین رقابت است. گوگل لانه Hub Max ($200) می ایستد قد بلند بودن نهایی صفحه نمایش هوشمند است که می افزاید: یک عنصر کلیدی شما را پیدا خواهد کرد در دستگاه های ما آن دو برابر به عنوان یک دوربین امنیتی نیز هست. Lenovo هوشمند صفحه نمایش 7 نیز شامل گوگل دستیار یک گوشی با طراحی جمع و جور و مقرون به صرفه قیمت ($100).

همانطور که برای اکو دستگاه های اگر شما لازم نیست که صفحه نمایش یک Echo ($70) و یا اکو نقطه (30 دلار) می تواند شما را با ارائه یک هوشمند بلندگو با الکسا دستیار صوتی تعبیه شده است. شما از دست رفته Zigbee smart hub قابلیت های چند, و گرفتن یک شیرینی-پخت آموزش سخت تر خواهد بود و بدون صفحه نمایش است.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

آمازون اکو و دستگاه های الکسا هستند و هر دو در اینجا به ماندن بگیرید. الکسا است که همیشه بهتر است از طریق به روز رسانی سیستم عامل و افزود: مهارت. اکو نشان می دهد سخت افزار احساس می کنید به اندازه کافی محکم به گذشته حداقل چند سال پشتیبانی برای دستگاه باید ادامه یابد برای مدت زمان طولانی.

شما باید آن را خرید ؟

اگر شما به دنبال یک الکسا-بر اساس هوشمند بلندگو با یک صفحه نمایش این است که یکی برای خرید. اگر شما به الکسا, نگاهی به گوگل لانه Hub حداکثر. در هر صورت شما در حال گرفتن یک دستگاه بزرگ.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب