بهترین سرپوشیده آنتن تلویزیون?


زمانی که من نقل مکان کرد و از خانه پدر و مادر بیش از یک و نیم دهه پیش, من فکر کردم من می خواهم رها زنده تلویزیون برای همیشه در حمایت از بر روی تقاضا جریان خدمات مانند Netflix و Hulu و HBO حداکثر. حتی قبل از COVID-19 همه گیر آغاز قریب به اتفاق ما را با رگبار گلوله ثابت از اخبار من به دست تلویزیون محلی, اخبار و رویدادهای خاص مانند سال نو توپ رها من هرگز جسمی حضور در میدان تایمز و اسکار/Emmys/Grammys.

تبلیغات

به خصوص در حال حاضر که من زندگی در نیویورک برای بیش از دو سال من تصمیم گرفتم بهترین عمل این است که به پوسته یک تکه متوسط از تغییر برای داخل ساختمان آنتن تلویزیون. تلویزیون در سوال این است که 65″ Vizio M-سری کوانتومی است که با توجه به این راهنمانیز ممکن است نیاز به جدا کردن تیونر تلویزیون آداپتور به منظور تماشای بیش از حد هوا پخش می شود. در صورتی که شما یکی از کسانی که به توصیه هم من همه گوش. اما مهم تر از تیونر خود را. دیدن چگونه این Aukey مدل را هفته گذشته در Kinja معاملات به من تکیه نسبت به آن, اما من باز به پیشنهادات بهتر نیز هست.

تبلیغات

تا زمانی که آن را می سازد استفاده کامل از تلویزیون پخش با کیفیت نمی کشد تا کل مقدار زیادی از فضای مناسب و معقول محدوده و نیست کامل چشم درد هر چیزی بازی منصفانه است. آتش خود را خاموش rec ها در نظرات زیر و من دور تا بهترین داخلی آنتن تلویزیون با توجه به خوانندگان ما در Co-op مد در اواخر این هفته. به یاد داشته باشید شما باید شامل یک تصویر و لینک خرید در یا خود را نامزدی می تواند گذشت.

1) نامزدی خود باید حاوی نام خاص داخلی آنتن تلویزیون چرا شما فکر می کنم آن را به بهترین یک لینک که در آن می توان آن را خریداری کرد و یک تصویر.

2) شما می توانید با معرفی محصولات متعدد اما لطفا از قرار دادن هر یک جداگانه در نظر.

3) رای های بازیگران شخص دیگری نامزدی.

4) لطفا تکراری نامزد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>