آمازون متهم به مبارزه با تلاش برای پیگیری COVID-19 در ویسکانسین امکانات

آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ آمازون ممکن است بهبود اقدامات ایمنی در انبارها برای محافظت در

توسط DOSTEMANSALAM در 4 خرداد 1399
The logo of US online retail giant Amazon is seen at the distribution center in Staten Island as workers strike in demand that the facility be shut down and cleaned after one staffer tested positive for the coronavirus on March 30, 2020 in New York. - Amazon employees at a New York City warehouse walk off the job March 30, 2020, as a growing number of delivery and warehouse workers demand better pay and protections in the midst of the COVID-19 pandemic. (Photo by Angela Weiss / AFP) (Photo by ANGELA WEISS/AFP via Getty Images)
آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

آمازون ممکن است بهبود اقدامات ایمنی در انبارها برای محافظت در برابر COVID-19 اما آن را نیز متهم به کمتر از آینده با اطلاعات حیاتی. سلامت افسر شهرستان کنوشا در ایالت ویسکانسین تنها Freiheit گفت: Milwaukee Journal Sentinel (از طریق Gizmodo) که آمازون uncooperative با کارکنان در تلاش برای پیگیری COVID-19 موارد در امکانات آن است. اگر آن را کمک نمی کند از, Freiheit گفت که او ممکن است فشار را تعطیل کنشا محل.

یک سخنگوی شرکت گفت: Gizmodo که از آن آغاز شده بود تست برخی از کارگران سراسر آن انبارها برای COVID-19 و این است که "به زودی" شامل کنشا. آن گفت که "با توجه به مهم تر است" از سلامت آن, کارکنان, و که آن را "خوش سفر" از شهرستان سلامت کارکنان برای دیدن آنچه که آن را تا به حال انجام شده برای بهبود ایمنی مانند اجباری استفاده از ماسک و متوسط چک.

این نشانی دقیق آمار و ارقام اما خروج از آن معلوم نیست چقدر امن کارکنان واقعا هستند. این مجله نگهبان مشخص است که وجود دارد حداقل 32 نفر در کنشا امکانات و آمازون کارگران غیررسمی برآورد 1,374 موارد در سراسر ایالات متحده به عنوان این نوشته. کسانی که لزوما وخیم شماره, اما آنها نشان می دهد که آمازون است در مواجهه با چالش های جلوگیری از عفونت در میان کارگران است.

در این مقاله: آمازون, ویسکانسین, Covid-19, کروناویروس, بهداشت, ایمنی, اینترنت, تجارت الکترونیک, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب