آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه

کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاهکاغذ ماریو سری ششم مطلب است که برای انتشار به زودی به عنوان امکان باز گشت برای سری

توسط DOSTEMANSALAM در 19 تیر 1399

کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاهکاغذ ماریو سری ششم مطلب است که برای انتشار به زودی به عنوان امکان باز گشت برای سری که از دست داده است درخشش خود را توسط بسیاری از طرفداران' حساب. پس از اعلام آن در ماه مه نینتندو به آرامی کاهش یافته و اطلاعات در مورد بازی ها از طریق دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن ویدئوها توضیح اوریگامی پادشاه's طرح ویژگی های گیم پلی و شخصیت و, و بیشتر.

در اینجا چیزی است که شما باید بدانید در مورد کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه در نینتندو سوئیچ.

هنگامی که حمله اوریگامی

اوریگامی شاه آغاز می شود با کاغذ ماریو بازدید هلو شاهزاده خانم قلعه دیده می شود در بالا اعلام تریلر. بلافاصله چیزی به نظر می رسد زمانی که شاهزاده خانم هلو به نظر می رسد کمتر مانند او معمول کاغذ ماریو خود. نما است که به زودی اجازه دهید آن را به عنوان معلوم شر پادشاه Olly گرفته هلو شاهزاده خانم قلعه.

قلعه پیچیده سپس در و پاره پاره از زمین توسط شش عظیم اوریگامی streamers که منجر به دور مناطق ماریو باید سفر به.

فقط به عنوان قبل از کاغذ ماریو مطالب شاغل دیگر لقب اوریگامی پادشاه's نقطه کانونی استفاده از اوریگامی. نه تنها پادشاه Olly خود عوامل و ماریو متحد اصلی اولیویا ساخته شده از اوریگامی اما در زمان ماریو با استفاده از اوریگامی اسلحه به حل پازل.

در غیر این صورت خیلی از بازی های جهان است اوریگامی-مضمون با سازه ها و مناظر جزئی تشکیل شده از اوریگامی.

شخصیت های جدید و کارفرمایان

در حالی که ماریو و Bowser هر دو بازگشت (به عنوان متحدان) و همچنین Bowser خود جونیور در مقاله جدید ماریو قسط وجود خواهد داشت یک میزبان از شخصیت ها و کارفرمایان پیوستن به نزاع. در علاوه بر این به پادشاه Olly و اولیویا ماریو پیوست توسط بابی فراموشکار Bob-omb; استاد وزغ وزغ است که آگاه بر تاریخچه; و Kamek این Magikoopa با وسواس تمیز کردن. مشخص نیست اگر این شخصیت ها اعضای حزب که شریک شدن در نبرد همانطور که در دو مقاله ماریو بازی هر چند دقیق تریلری از گیم پلی بازی نشان می دهد آنها کمک می کند در دعوا به برخی از درجه است.

کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه شش کارفرمایان اصلی هر یک بر اساس هنر و صنایع دستی. مثلا "مداد رنگی" رئیس تحت اللفظی مورد مداد رنگی در حالی که "گروه لاستیک" رئیس بزرگ مومیایی متشکل از باندهای لاستیکی.

بازگشت به نوبه خود مبتنی بر مبارزه با

اوریگامی پادشاه بازگشت به سنتی نوبه خود مبتنی بر مبارزه با یک پیچ و تاب و منحصر به فرد. جنگ را در یک مرحله با حلقه های متعدد است که می تواند چرخش به خط ردیف دشمنان است. هنگامی که یک ردیف از دشمنان صف, بازیکن می تواند آغاز حملات به اعتصاب دشمنان متعدد در یک بار.

وجود دارد انواع مختلفی از حملات. ماریو می تواند با استفاده از سنتی خود را, پرش, حمله, هر چند این تریلر گیم پلی را نشان می دهد ماریو با استفاده از آتش گل و یک Tanooki دم برای مقابله آسیب در برابر گروه از دشمنان.

عمده گیم پلی علاوه بر این نیز به نظر می رسد سفر وسیله نقلیه. در حالی که وجود ندارد بسیاری از جزئیات در این تریلر نشان می دهد که ماریو سفر با قایق, kart, و دیگر وسایل نقلیه در طول این دوره از بازی.

کاغذ ماریو: اوریگامی شاه منتشر شده جولای 17, 2020.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب