چه درس هایی می تواند آینده کنوانسیون یادگیری از Virtual San Diego Comic-Con?

San Diego Comic-Con سال 2020 یک آزمایش برای دیدن اگر یک کنوانسیون می تواند نقل مکان کرد و به طور کامل آنلاین د

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399

San Diego Comic-Con سال 2020 یک آزمایش برای دیدن اگر یک کنوانسیون می تواند نقل مکان کرد و به طور کامل آنلاین در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. نتیجه این شد... مخلوط شده است. وجود دارد چند چیز است که مشغول به کار در مورد آن, اما به طور کلی این رویداد نوع از ظروف سرباز یا مسافر. با DC FanDome و دیگر دیجیتال-تنها کنوانسیون در افق چشم io9 کارکنان کردم و با هم به بحث در مورد آنچه دیگر منفی می توانند یاد بگیرند از SDCC اشتباهات.

من پیوست توسط همکار من io9 کارکنان—Jill Pantozzi شریل ادی جیمز Whitbrook چارلز Pulliam-مور و ژرمن Lussier—به بحث در مورد چه چیزی کار نمی کند در مورد SDCC سال 2020 از عدم حمایت از هنرمندان و فروشندگان که معمولا در طبقه نشان می دهد به عدم وجود فن مشارکت برای چگونه برای ایجاد یک حس از انرژی است که کنوانسیون نوار از "خانواده زوم تماس" سبک قبل از ثبت پانل های فاقد. و با مهره های اصلی مانند دیزنی و برادران وارنر پرش از باهم (و حتی برخی از شرکت کنندگان صرفه جویی در اخبار برای آزادی فقط پس از این باهم پیچیده) ما همچنین در مورد wکلاه این سازمان را مجبور به انجام در سال 2021 به اثبات آن هنوز هم محل می شود برای nerdiest اخبار در اطراف هر تابستان است.

تبلیغات

اتمام ویدئو در بالا برای ما در چه دیجیتال منفی باید انجام دهید تا مطمئن شوید که آنها نگه داشتن طرفداران (و اعضا) مبارک در طول یک بسیار نامشخص زمان. ما نیز نوشته شده تا ما برجسته و lowlights از این سال San Diego Comic-Con که شما در اینجا می توانید ببینید.

تبلیغات

انگشتان عبور برای واکسن و فرد منفی در 2021!


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب