چه XCOM: Chimera جوخه ؟

اعلام کرد از هیچ جا منتشر شد و مدت کوتاهی پس از XCOM: Chimera تیم ملی همچنان طولانی در حال اجرا به نوبه خود

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399

اعلام کرد از هیچ جا منتشر شد و مدت کوتاهی پس از XCOM: Chimera تیم ملی همچنان طولانی در حال اجرا به نوبه خود مبتنی بر سری. به عنوان توضیح داده شده نه عاقبت یا گسترش آن را عادلانه به سوال "چه XCOM: Chimera پیراهن?" در این راهنما ما قصد داریم به شما مختصر و مفید در این مجموعه ها spinoff.

چه XCOM: Chimera جوخه ؟

XCOM: Chimera تیم ملی یک spinoff از سری XCOM شامل همان نوبه خود مبتنی بر مبارزه که در آن شما فرماندهی یک تیم کوچک از نخبگان سربازان گرفتن یک تهدید بیگانه. اما در خیال واهی تیم ملی, شما لازم نیست فقط کنترل انسان است. تیم ملی خود را ساخته شده است تا از انسان ها و بیگانگان.

مجموعه پنج سال پس از XCOM 2: جنگ از انتخاباین بازی می گیرد در شهرستان 31 که در آن انسان ها و بیگانگان برای زندگی در هماهنگی پس از حوادث جنگ انتخاب کرده اند. شما فرمان را از خیال واهی تیم ملی یک وظیفه نیروی متشکل از انسان ها و بیگانگان که به پاسخ فوری و خطرناک تماس در شهرستان 31.

خیال واهی تیم ملی's محدوده کوچک در روایت تراوش به گیم پلی بیش از حد. به جای استخدام سربازان جدید و آموزش آنها تا فرمان شما یک مجموعه تیم از شخصیت های. شما هنوز هم می توانید انتخاب کنید که کدام یک از 11 کاراکتر شما را به نبرد هر چند وجود ندارد هر گزینه به گسترش است که استخر.

حتی با مجموعه ای از بازیگران, خیال واهی تیم ملی هنوز هم ویژگی های سری' امضای مرد آهنین حالت. اگر شما انتخاب می کنید به بازی در این مشکل شما تنها می توانید ذخیره کنید به یک اسلات جای نوشتن هنگامی که شما می خواهید برای به روز رسانی و پیشرفت خود را و شخصیت خود را مستعد ابتلا به permadeath. در غیر این صورت اگر یک شخصیت می میرد و شما به سادگی شکست ماموریت.

ماموریت نیز بیشتر اثر مستقیم بر دنیای بازی. اگر تاکتیک های خود را درهم و برهم هستند و یا شما شکست یک ماموریت نا آرامی آغاز خواهد شد ساختمان در شهر 31. باید آن را رشد بیش از حد بزرگ و هرج و مرج خواهد شکستن باعث مسائل بیشتر به موسیقی پاپ.

تغییرات برای مبارزه با

خیال واهی تیم ملی's رزمی است که عمدتا همان XCOM 2. جنگ نوبه خود مبتنی بر شما دو عملیات در هر نوبت مگر اینکه شما عجله — و همان پوشش مکانیک اعمال می شود. اما یک مرحله جدید اضافه شده است. در آغاز هر نبرد شما می خواهید را وارد کنید "نقض mode." در طول این زمان شما را انتخاب کنید نقطه ورود شما را با برخی از نکات ارائه منحصر به فرد پاداش.

وجود دارد چند تفاوت یک بار در مبارزه با ، بزرگترین این است که خیال واهی تیم ملی به لایه تبدیل می شود. به جای فرمانده تمام واحدهای خود را و اجازه می دهد دشمن به فرمان همه آنها نوبت مخلوط می شوند. وجود دارد برخی از توانایی های جدید است که اجازه می دهد تا شما را به تغییر به نوبه خود به عنوان به خوبی.

چقدر است XCOM: Chimera جوخه ؟

خیال واهی تیم ملی است $19.99 که بسیار کم با توجه به داستان اصلی است که در مورد به عنوان طولانی به عنوان XCOM 2 (بیشتر در مورد که در یک دقیقه). با این حال ناشر بازی 2K در حال اجرا است 50 ٪ تخفیف فروش از تاریخ راه اندازی, مارس 24 مارس تا 1 در تلاش برای جلب بازیکنان جدید به این مجموعه است. اگر که شما XCOM 2 رایگان است بازی در جشن خیال واهی تیم ملی's راه اندازی.

این برنامه ریزی به عنوان یک مستقل و آزاد است. 2K و Firaxis می گویند آنها هیچ محتوای قابل دانلود (DLC) در نظر دارد.

چه مدت است XCOM: Chimera جوخه ؟

XCOM: Chimera تیم ملی طول می کشد حدود 20 دقیقه به ضرب و شتم با توجه به اوایل بازیکن ، در مقابل, کمپین اصلی از XCOM 2 طول می کشد حدود 30 ساعت به ضرب و شتم با دیگر 20 یا پس از ساعت از محتوا اگر شما ضرب و شتم تمام ماموریت های جانبی. XCOM 2's عظیم گسترش جنگ انتخاب شدهاست حتی طولانی تر است. یک playthrough از آن را نزدیک به 40 ساعت.

چه سیستم عامل است XCOM: Chimera تیم ملی ؟

در حال حاضر خیال واهی تیم ملی است و تنها بر روی کامپیوتر. اگر چه XCOM 2 و پروژه ایکس کام: دشمن ناشناخته هر دو در نهایت راه خود را به کنسول وجود دارد هیچ برنامه ای را به خیال واهی تیم ملی بیش از. دشمن ناشناخته راه اندازی شد و در همان روز برای PS3 و Xbox 360 به عنوان آن را بر روی کامپیوتر. XCOM 2, اما, ساخته شده راه خود را به PS4 و Xbox One هفت ماه پس از PC نسخه.

پس از راه اندازی مجدد سیستم سری Firaxis و 2K داشته اند روشن فداکاری را XCOM برای کنسول های که در نظر گرفته شد یک PC انحصاری حق رای دادن تا انتشار Enemy Unknown در سال 2012. ممکن است که خیال واهی تیم ملی می تواند راه خود را به کنسول در برخی از نقطه. در حال حاضر آن را بر روی کامپیوتر به تنهایی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن