بهترین نوکیا 5.3 موارد

در $200 نوکیا 5.3 یک انتخاب عالی برای یک گوشی با بودجه بسیاری از دلربایی. در حالی که دوربین خود را ترک ممکن

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399

در $200 نوکیا 5.3 یک انتخاب عالی برای یک گوشی با بودجه بسیاری از دلربایی. در حالی که دوربین خود را ترک ممکن است چیزی به دلخواه بزرگ و باتری و کافی قدرت پردازش معنی آن را یک انتخاب عالی برای هر کسی که به دنبال یک ارزش بالا تلفن است که شما را ترک نمی کند از جیب.

اگر شما می خواهید گوشی خود را برای رفتن از راه دور و سپس آن را برای رفتن به نیاز به برخی از حفاظت برای اطمینان از آن می شود وجود دارد در یک قطعه. یک مورد محافظ است که احتمالا بهترین راه برای مطمئن شوید که گوشی شما باقی می ماند به عنوان بکر به عنوان روز شما آن را در زمان خارج از جعبه آن است. در اینجا برخی از بهترین نوکیا 5.3 موارد شما می توانید خرید در حال حاضر.

Mylboo مورد روشن

در حالی که نوکیا 5.3 لزوما زیباترین گوشی های هوشمند در جهان از آن بد نیست به دنبال, و آن را قطعا ارزش نشان دادن خاموش. Mylboo روشن مورد اجازه می دهد تا شما را به نمایش گذاشتن گوشی خود را سبک در حالی که هنوز نگه داشتن آن محافظت می شود. آن را نرم و انعطاف پذیر TPU است که می افزاید: جذب شوک را به گوشی خود را و همچنین محافظت در برابر خش و خاک و شن. آن را به طور کامل روشن و فوق العاده نازک و پس از آن اضافه کردن مقدار فله به گوشی خود را. نرم TPU می افزاید: گرفتن اما توجه داشته باشید که این مورد محافظت خواهد کرد و همچنین به عنوان بزرگتر و حجیم تر موارد, بنابراین شما هنوز هم باید مراقب باشید با تلفن خود را. این یک جامد روزمره مورد در یک قیمت خوب و بهترین از همه, آن را حتی می آید با یک محافظ صفحه نمایش.

Dzxouui ناهموار ضد لغزش مورد

اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر با دوام به صورت روزمره خود را مورد چک کردن این گزینه از Dzxouui. آن را ساخته شده از یک نوع محکم از TPU اما هنوز هم انعطاف پذیر و آسان برای گرفتن و — از همه مهمتر — آن را هنوز هم می افزاید: شوک جذب شما نیاز به مقاومت در برابر ضربه و ضربه از زندگی روزانه است. آن را به یک سبک خاص خود را دارد و در حالی که شما با قرار دادن برخی از خاموش ترکیبی از فیبر کربن-پانل های سبک و براق فلزی می افزاید: بافت خوب و زیبایی. لبه های مورد آنها مطرح است که متوقف می شود گوشی خود را از استراحت در برنامه به طور بالقوه خطرناک سطوح و با وجود کیسه های هوا در گوشه و کنار این مورد که باید برای کمک به تقویت آن در برابر بیشتر جدی قطره. این یکی را دیگر انتخاب عالی برای قیمت.

Osophter سفید توری مد مورد

مد موارد یک انتخاب بسیار عالی اگر شما به دنبال برای تکمیل گوشی خود زیبایی و Osophter مورد قطعا می کند که. سفید توری طراحی زیبا است اما مضاعف بنابراین هنگامی که در ترکیب با این مورد روشن TPU مواد پوشش طراحی بر روی تلفن خود را طراحی. آن را قطعا مورد را انتخاب کنید اگر شما می خواهید به ایجاد یک بیانیه, اما نه همه زیبایی و هیچ نیروی عضلانی — TPU را محافظت در برابر خش و گرد و خاک و مطرح گوشه اضافه خواهد شد بیشتر افت حفاظت از استاندارد خود را پاک کردن صورت.

HualuBro چرم-کیف پول سبک مورد

ما باید برخی ضعف برای یک مورد کیف پول. HualuBro را مورد کیف پول ساخته شده از PU چرم مواد است که به نظر می رسد و احساس می کند مانند به طور منظم چرم, اما بدون هزینه های بالا. گوشی خود را متناسب به shockproof هسته درونی و جیب داخل اتاق برای سه اسلات کارت و جیب شما با دادن انعطاف پذیری به ترک کیف پول خود را و یا کیف پول در خانه. آن را شیک و با تشکر از جلد این محافظ بیش از حد. تلنگر خود را در مورد بسته و رها کردن تلفن همراه خود را به کیسه خود را امن در دانش است که جلد خود را حفظ خواهد کرد صفحه نمایش خراش رایگان.

بری ناهموار سپر زره مورد

اگر گوشی شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن خود را در دنباله به عنوان در یک دفتر شاید سرمایه گذاری در چیزی که کمی محکم تر. وارد بری ناهموار سپر. این دو لایه مورد, که بدان معنی است که آن را ساخته شده از ترکیبی از نرم TPU و سخت پلی کربنات است که آشنایی سخت ستون فقرات به انعطاف پذیر TPU را رها حفاظت. به نظر می رسد که محکم است و در حالی که ممکن است مثبت برای برداشت اولیه آن را اگر شما به دنبال یک مورد که به عنوان مد روز به عنوان شما هستند. هنوز نظامی به نظر می رسد کنار بری ناهموار سپر یکی از قوی ترین موارد شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن خود را به نگه داشتن نوکیا 5.3 امن است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب