Minecraft زمین است Mojang اولین تاخت و تاز کردن به دنیای گوشی های هوشمند را فعال کنید واقعیت افزوده (AR). در دسترس در هر دو سیستم عامل iOS و آندروید Minecraft زمین reworks بهترین جنبه از این آمار به عنوان یکی از منحصر به فرد ترین در تاریخ بازی های تلفن همراه در بازار است. اگر چه آن قابل ملاحظه ای متفاوت از پرفروش ترین بازی در تمام دوران فوتبال زمین هنوز هم ارائه می دهد پارسه مقدار زیادی از محتوای منحصر به فرد برای کاوش — همه پیچیده در امضای آن واحد هنر ،

اندروید

مطالعه بیشتر

زیر را در صدای پای غول

Player battling with an AR skeleton above an AR lava pit| Minecraft Earth Key Art
مایکروسافت

Minecraft زمین در حال طراحی و توسعه توسط Mojang — همان شرکت مسئول کمیته مبارزه با سانسورالبته متمایز تیم از مهندسین و منتشر شده است Xbox Game Studios. این برای اولین بار نشان داد در ماه مه گذشته شده است و در دسترس به عنوان یک early access عنوان از اکتبر 2019. Minecraft زمین است که هنوز هم نسبتا جدید بازی معنی بسیار می تواند تغییر بین در حال حاضر و با انتشار نسخه رسمی آن. که گفت:, علیرضا, عنوان ارائه می دهد بازیکنان چند ویژگی های سرد نمی شود دیگر در تاریخ عناوین و کاملا قابل بازی های تلفن همراه در وضعیت فعلی آن است.

آن را به طور کامل قابل پخش بدون نیاز به صرف یک دلار. Microtransactions در دسترس هستند اما, و اجازه می دهد بازیکن برای سرعت بخشیدن به فرایند تهیه و خرید برخی از ارتقاء.

اگر شما به طور کامل به دنیای واقعیت افزوده مطمئن باشید برای بررسی از راهنمای ما در این موضوع است. در AR با استفاده از دوربین گوشی خود را به چیزی قرار گرفتن اشیاء مجازی به دنیای واقعی. برای کنکوری زمین, این بدان معناست که هنگامی که شما نگاه کنید در روی صفحه نمایش خود را شما ببینید در دنیای واقعی در مقابل شما همراه با مجازی اوباش دشمنان و صدها نفر از بلوک.

عطف محبوب IP به همراه علیرضا بازی نیست و یک مفهوم جدید است. ما قبل از این دیده ام با هر دو گوگل بروید و هری پاتر: جادوگران متحد. Minecraft زمین قرض به شدت از این عناوین — بازیکنان تشویق به سرگردان محیط اطراف خود جمع آوری اقلام در ماموریت و سطح بالا در این فرآیند است. اما پس از Minecraft زمین است که هنوز در مرحله بتا آن را نه تنها ساختمان دیگر در تاریخ بازی های, اما همچنین نوآوری در راه منحصر به فرد به فشار این ژانر رو به جلو است.

Tappables قلب تجربه

Playing Minecraft Earth on a phone (key art)
مایکروسافت

درست مثل PokéStops در گوگل بروید, Tappables در حال رانندگی نیروی پشت کنکوری زمین. به عنوان بازیکن کشف دنیای واقعی آنها را تلو تلو خوردن بر اشیاء به نام Tappables. این در فرم از سینه گنج و درختان و اوباش و یا انواع دیگر فوتبال اقلام است. زمانی که شنود گذاشته آنها را به شما است که می تواند مواد مورد استفاده در تهیه فرایند مانند چوب سیاهههای مربوط و یا بلوک های سنگ. مگر اینکه بازیکنان مایل به دریافت و کشف محیط اطراف خود آنها نمی خواهد که بسیار به کار می آید به گشتن.

Minecraft زمین طول می کشد استفاده از تکنولوژی AR

اگر چه “معدن” بخشی از زمین فوتبال به طور معمول نیاز به بازیکن برای سفر کردن به محیط اطراف خود از “تهیه” بخشی است که قطعا صفحه اصلی-پایگاه امر است. به عنوان بازیکن سطح بالا آنها می توانید خرید اشیاء به نام “ساخت صفحات.” اینها مواردی است که باید در یک موقعیت ثابت در دنیای واقعی قبل از بازیکنان می توانید شروع به ایجاد شاهکار خود را. در حالی که وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن بازیکنان از تنظیم این پایین در یک شهر شلوغ پارک ساکت و آرام, اتاق نشیمن بسیار بیشتر منجر به فرایند ساخت.

حتی در آن دسترسی اوایل دولت AR اجرای آثار فوق العاده هست. هنگامی که ساخت یک صفحه تنظیم شده است شما قادر خواهید بود به حرکت در اطراف آن را در 360 درجه به تنظیم به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب. آن را چشمگیر مکانیک و یکی که واقعا نشان می دهد قابلیت های واقعیت افزوده.

ساخت صفحات را می توان در دو حالت مختلف: یکی که اجازه می دهد تا برای قرار دادن بر روی کابینت آشپزخانه و دیگری تبدیل می شود که خلقت خود را به یک زندگی به اندازه محیط زیست است. این میز در حالت فوق العاده است برای ایجاد به عنوان اکشن نقش مانند لگو مجموعه. هنگامی که شما انجام می شود شما می توانید پس از آن گسترش ساخت بشقاب و کشف خلقت خود را — تا زمانی که شما می توانید پیدا کردن یک فضای باز به اندازه کافی بزرگ به جای آن!

یکی دیگر از علیرضا ویژگی در زمین فوتبال است ، این یک حالت بازی است که اجازه می دهد تا شما را به کشف تصادفی یک تکه از دنیای مجازی بدون نیاز به ترک راحتی از خانه خود را. ماجراهای قرار داده شده در یک مد مشابه به ساخت صفحات اما به جای گشتن شما وظیفه دارید با کشف جدید و مواد معدنی و اوباش و بلوک. این مسلما بخشی از زمین فوتبال است که بیشتر یادآور اصلی فوتبال و متناسب با AR عنوان کاملا.

فراتر از علیرضا

Minecraft Earth Kids Looking at AR Castle
مایکروسافت

خارج از منحصر به فرد آر ویژگی های بازیکن می تواند در تعامل با یک دسته از محتوا است. شما می توانید اشیاء جدید از مواد شما کشف کرده ایم در دنیای واقعی ایجاد آواتار خود را به سطح تا شخصیت خود را و پیوستن به دوستان خود را در چند نفره محلی به سادگی مشترک شاهکار. برای دسترسی اوایل بازی Minecraft زمین به بازیکنان زیادی به نزول دندان های خود را به. زمان آن است که به طور رسمی منتشر شد و ما انتظار داریم مقدار متناوب از مطالب به آن اضافه شود.

یا نه کنکوری زمین زنده خواهد ماند و در دراز مدت داستان دیگری است. اگر چه Minecraft یک نیروگاه از یک IP که بدون شک جلب منافع میلیون ها نفر از بازیکنان, بنابراین بیش از حد هری پاتر و تالار — بزرگ دیگر مطالب موجود در این تلفن همراه در تاریخ بازار. اما با آن منحصر به فرد اجرای تهیه و به سادگی از کشف منابع در دنیای واقعی فوتبال زمین است به احتمال زیاد در دراز مدت علاوه بر به دنیای واقعیت افزوده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت