پلی استیشن 2 می توانید بازی بازی های homebrew با استفاده از دی وی دی پلیر سوء استفاده

جونکو کیمورا/گتی ایماژ پلی استیشن 2 است که بیش از 20 سال است, اما آن را هنوز هم دشوار به هک ا

توسط DOSTEMANSALAM در 8 تیر 1399
MAKUHARI, JAPAN - SEPTEMBER 24: Sony's new look for the PlayStation 2 (PS2) games console SCPH-70000 is pictured on display at the Tokyo Game Show on September 24, 2004 in Makuhari, Chiba Prefecture, Japan. The Tokyo Game Show, the largest of it's kind, takes place from 24th to 26th for 3 days. (Photo by Junko Kimura/Getty Images)
جونکو کیمورا/گتی ایماژ

پلی استیشن 2 است که بیش از 20 سال است, اما آن را هنوز هم دشوار به هک اگر شما می خواهید برای اجرای homebrew ها بدون افزایش سرعت سخت افزار. شما معمولا نیاز به نصب یک modchip, خرید ویژه-پیکربندی کارت حافظه یا حتی فضولی سیستم باز برای جلوگیری از دیسک خوان سنسور. اما آن را فقط ممکن است یک ماده با استفاده از دیسک های خود را به احمق کنسول. امنیت نرم افزار مهندس CTurt را توسعه داده است یک homebrew app روش که سوء استفاده از دی وی دی پلیر تابع برای اجرای غیر رسمی کد. این رویکرد شامل فساد کلیدی توابع در فایل های دی وی دی, فیلم, همیشه شامل و سپس بارگذاری یک دوم مرحله پیشرفته تر نیست که محدود مانند اول.

این روش هنوز جوان است اما در حال حاضر با این نسخهها کار به خوبی. شما فقط نیاز به قرار دادن دیسک در PS2 درایو و صبر کنید تا بارگذاری. شما حتی می توانید بوت به منوی را انتخاب کنید از چند بازی ذخیره شده بر روی یک دیسک. همچنین نکات در فرصت اجازه می دهد تا غیر رسمی بازی بر روی سیستم های دیگر — CTurt معتقد است که این می تواند کار را برای دیگر پلی استیشن مدل. که ممکن است یک گزینه برای زمانی که برخی از PS5 مدل را شامل نمی شود دیسک درایوهای اما آن را نشانی از افزایش امید برای کسانی که مایل به گسترش بازی خود را مجموعه با عناوین غیر رسمی.

در این مقاله: PS2 پلی استیشن 2 سونی, کنسول بازی, بازی های ویدئویی, homebrew, dvd, فیلم, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.
آخرین مطالب