همه ما در مورد به دست داده در یک دخمه پرپیچ و خم عاقبت

Jareth جن پادشاه انجام جن نوع چیز.تصویر: TriStarظاهرا شیشه orbs در راه خود را به عقب. شاید.مهلت گزارش که Scott

توسط DOSTEMANSALAM در 6 خرداد 1399
Jareth, the Goblin King doing Goblin type things.
Jareth جن پادشاه انجام جن نوع چیز.
تصویر: TriStar

ظاهرا شیشه orbs در راه خود را به عقب. شاید.

مهلت گزارش که Scott Derrickson از , دکتر, عجیب و غریب سینمایی شهرت تنظیم شده است به طور مستقیم یک دخمه پرپیچ و خم عاقبت که در حال تولید توسط جیم هنسون دختر لیزا کارگردانی یک اسکریپت از به تاریکی's مگی لوین. در حال حاضر وجود دارد هیچ جامد جزئیات به آنچه در این فیلم خواهد بود در مورد فراتر از واقعیت آن را عاقبت به سال 1986 کلاسیک—چیزی است که تلاش شده است قبل از—و یا نه هر یک از اعضای اصلی فیلم بازیگران را تلافی نقش خود را.

تبلیغات

با توجه David Bowie خروج از مورتال قلمرو آن مشخص نیست و فقط آنچه را که همه یک دخمه پرپیچ و خم عاقبت حتی می تواند مانند توجه همه ما می دانیم که او به نوبه خود به عنوان عجیب Jareth پادشاه جن بود نقطه فروش بزرگ. که می شود گفت وجود دارد به احتمال زیاد داستان های دیگر ارزش گفتن که حق رای دادن و TriStar به نظر می رسد مجموعه ای در قرار دادن آنها را بر روی صفحه نمایش بزرگ است. ما می خواهیم شما را بیشتر در برنامه ریزی برای این دخمه پرپیچ و خم عاقبت به عنوان ما آنها را یاد بگیرند.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب