'ما در حال وحشت زده': دیزنی اعضای بازیگران سهم خود اضطراب و خشم در مورد پارک های بازگشایی

"این زمان را برای سحر و جادو است." با این عبارت دیزنی نشان داد در 10 ژوئن دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجوی

توسط DOSTEMANSALAM در 9 تیر 1399

"این زمان را برای سحر و جادو است." با این عبارت دیزنی نشان داد در 10 ژوئن دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی خواهد بازگشایی در تاریخ 17 ژوئیه سالگرد 65 از روز افتتاحیه در سال 1955. که تاریخ را شده است تحت فشار قرار دادند به خاطر رمان coronavirus همه گیر اما دیزنی مصمم است برای باز کردن درب های خود را به زودی. مهمان ها هیجان زده در ایده بازگشت به "شادترین مکان روی زمین" اما برخی از اعضای بازیگران وحشت زده هستند.

تبلیغات

"این نیست که ما نمی خواهید به کار می کنند. این نیست که ما علاقه مند در آوردن سحر و جادو را به این محل. این است که ما وحشت زده" عضو بازیگران Jason (نه نام واقعی او) گفت. "ما نمی دانیم که چقدر بد خطر ابتلا به خودمان در حال رفتن به, اما ما می دانیم که وجود خواهد داشت یک خطر است. و این یک خطر است که هیچ یک از ما برای امضا."

دو هفته پس از بازگشایی اعلام دیزنی تصمیم به عقب راندن تاریخ برای باز کردن Disneyland, Disney California Adventure پارک دیزنی لند توچال هتل ها. در بیانیه این شرکت گفت: این به دلیل کالیفرنیا دولت "نشان داد که آن را نمی خواهد موضوع پارک بازگشایی دستورالعمل تا مدتی پس از 4 جولای." (io9 رسیده به دیزنی به صورت اضافی و نظر این مقاله اما یک نماینده تنها هدایت ما قبلا منتشر شده اظهارات.)

این حرکت در می آید پس از این ائتلاف از رفت و آمد مکرر اتحادیه های کارگری که نشان دهنده 17,000 کارگران خدمات برای دیزنی لند توچال با ارسال نامه ای مشترک به فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom درخواست دولت برای تاخیر در دیزنی لند برنامه ریزی بازگشایی به دلیل ایمنی برنامه نیست آماده است. آنها همچنین صحنه یک ماشین کاروان اعتراض در آناهایم بیش از آخر هفته. در مصاحبه با io9, کارگران ایران محلی 50 (که نشان دهنده بیش از 7,700 رستوران کارگران) رئیس جمهور کریس دوارت گفت: اتحادیه ها شگفت زده شدند دیزنی اعلام شد که در آن عقب کشیدن—به عنوان آنها داده شد هیچ سر-از شرکت—اما او امیدوار است آن را می دهد این شرکت و اتحادیه های کارگری به حل و فصل جاری بهداشت و مسائل ایمنی.

"ما یک کمی شگفت زده شده توسط آن است. ما تا به حال هیچ هشدار داد که که قرار بود به اتفاق و ما شده ایم در مستمر بحث و مذاکره با این شرکت برای سال در حال حاضر," دوآرته گفت: از دیزنی تعویق افتادن اعلام. "از یک سطح معینی شروع به آوردن مردم بدون دانستن اگر این پارک در حال رفتن به در واقع پاک شود به باز کردن آن را حس می کند در یک سطح معینی [برای دیزنی به تاخیر بازگشایی]. ما هنوز هم تعدادی از نگرانی های ایمنی و بهداشت است که چرا ما تا به حال با ارسال نامه ای به فرماندار قبلا. پس این به ما می دهد زمان بیشتری برای در واقع شروع و در ادامه به رسیدگی به این نگرانی ها و سعی کنید به حل و فصل آنها."

io9 همچنین صحبت با پنج غیر اتحادیه دیزنی لند اعضای بازیگران, همه از آنها خواسته نمی شود به نام به خاطر ترس از به خطر می اندازند شغل خود را. (ما شناسایی کرده ایم و آنها را با نام مستعار به خاطر وضوح.) پس از دیزنی بسته پارک ها آنها دریافت یک زن و شوهر از هفته پرداخت می شود اما ترک شده اند furloughed همیشه از معنی آنها می توانید فایل بیکاری در حالی که هنوز هم در نظر گرفته شده برای استخدام ، آنها زندگی کرده اید و در حالت بیکاری هفتگی و 600 دلار فدرال پرداخت تحت مراقبت در عمل است که مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه. در مواجهه با امکان بازگشت به پارک های آنها عصبانی و نا امید و ترس—و هیچ یک از آنها فکر می کنم در حال حاضر زمان مناسب برای رفتن به عقب.

این اعضای بازیگران نیست نمایندگی از تمام دیزنی لند توچال 31,000 کارگران—Duarte گفت: برخی از اعضای اتحادیه مشتاق به بازگشت به کار نه به ذکر است مردمی در این ویدیو تبلیغاتی منتشر شده توسط دیزنی پارک—اما وجود دارد مقدار زیادی از کارمندان نستور و پیج (نه نام) که نگران هستند آنها در حال رفتن به تبدیل شدن به آنچه پیج به عنوان "خط مقدم اعضای بازیگران."

"ما زندگی می کند بیش از حد. ما خانواده ها و دوستان است که ما با هم زندگی می کنند. در حالی که شما وجود دارد برای لذت بردن از روز خود را و از آن لذت ببرید, این کار ما است" نستور گفت. "من فکر می کنم وجود یک شکاف بزرگ بین هیجان پارک بازگشایی بین مهمانان و اعضای بازیگران زیرا مهمانان نمی تواند واقعا ببینید ما از نقطه نظر."

An employee participates in the grand reopening of Hong Kong Disneyland on June 18.
یک کارمند شرکت در گراند بازگشایی هنگ کنگ دیزنی لند در ژوئن 18.
عکس: بیلی H. C. Kwok (گتی ایماژ)

دیزنی بسته خود پارک در سراسر جهان در ماه مارس را به عنوان رمان coronavirus همه گیر شروع به گسترش. سه ماه بعد از والت دیزنی اقامتگاههای تفریحی را جهانی در اورلاندو در حال آماده مرحله به مرحله بازگشایی برای جولای 11. این طرح در حال حاضر تایید شده توسط فرماندار فلوریدا ران DeSantis و در بیانیه اخیر به فلوریدا ایستگاه خبری گفت: هیچ برنامه ای برای رول آنها را به عقب. نزدیک دیزنی چشمه مرکز خرید است که در حال حاضر باز است. این می آید پس از استودیو یونیورسال اورلاندو بازگشایی در ژوئن 5 با ظرفیت محدود. به نظر می رسد مهمانان نمی تواند صبر کنید; آنها بوده است جاری شدن سیل در دیزنی جهان سایت رزرو از ماه ژوئن 22, هنگامی که آن را باز برای افرادی که می خواهم به حال قبلی دیزنی جهان رزرو. روز جمعه اولین اسلات باز برای دارندگان پاس و در عرض چند ساعت در هفته اول به طور کامل رزرو شده است.

در جای دیگر, دیزنی لند شانگهای شده است باز پس مارس 11, در حالی که هنگ کنگ دیزنی لند بازگشت در ژوئن 18. توکیو دیزنی لند توکیو DisneySea در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در تاریخ 1 ژوئیه و دیزنی لند پاریس خواهد بود آینده را در ژوئیه 15. این مکان که در آن coronavirus است و بیشتر تحت کنترل; شانگهای, دلار هنگ کنگو توکیو گزارش موارد در ده ها و نه هزار و فرانسه شاهد مثبت covid-19 تست میزان تنها 1.5%.

این طرح در آناهایم است برای باز کردن مرکز شهر دیزنی مرکز خرید در جولای 9, به عنوان دولت به رفتن پیش که یک هفته پیش به دلیل آن را در فضای خرید و رستوران های پیچیده که رایگان و برای عموم آزاد. این اصل بعد از دیزنی لند و کالیفرنیا ماجراجویی در جولای 17 و دیزنی لند توچال هتل ها در جولای 23, اما در حال حاضر که تحت فشار قرار دادند به نامشخص تاریخ. دیزنی در حال حاضر پیشنهاد برخی از خود اقدامات ایمنی از جمله دما چک اجتماعی فاصله دستورالعمل و نیاز به مهمانان و اعضای بازیگران به پوشیدن ماسک. اما دولت منتظر است تا پس از 4 جولای به موضوع خود خواسته برای پارک re-دهانه. در آن بیانیه دیزنی گفته است که متعهد به بازگشایی دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی یک بار آن را می داند آنچه در کالیفرنیا دستورالعمل در حال رفتن به.

نیاز اصلی پارک دیزنی لند در نهایت بازگشایی همراه با دیگران است که مورد ستایش قرار داد با این شرکت و برخی از طرفداران به عنوان یک بازگشت به سحر و جادو عادی و سرگرم کننده, اما این یک تصمیم اقتصادی. دیزنی پارک گزارش 1 میلیارد دلار ضرر و زیان سه ماهه گذشته از بسته شدن پارک های آن در طول همه گیر و آنها ایستاده به از دست دادن به سمت بالا از 21 میلیارد دلار از طریق 2022 اگر چیز نمی بازگشت به چیزی شبیه "طبیعی است." حتی اصلی جولای 17 تاریخ آمد در سراسر به عنوان بیشتر محاسبه شده از جشن با نستور آن را "شیرین کاری روابط عمومی" که نمی عامل در ایمنی کارکنان. پیج گفت که او احساس می کند مانند او را برای خدمت در شرکت هوی و هوس و بالاتر بیکاری در صنعت برگ او بدون مقدار زیادی از گزینه ها برای کار دیگری.

"من دفاع خواهد کرد این شرکت زمانی که من احساس می کنم آنها آن را سزاوار است و سعی خواهد کرد به یک صدای دلیلی برای افرادی که بسیار زیاد هستند و شما می دانید بیشتر در برابر این شرکت تصمیم گیری" پیج گفت. "اما در این نقطه در حال حاضر من می توانم از فکر می کنم واقعا هر دلیل خوب جدا از پولی که آنها می خواهم برای بازگشایی این سرعت. این باعث تاسف من بیشتر از هر چیز دیگری چون من فقط نوع احساس مانند یک گروگان به شرکت در این نقطه است."

زمانی که دیزنی به جلو می رود با برنامه های خود را به پارک را دوباره باز به جهان است که آماده است برای آنها. این بیماری همه گیر در ادامه به تشدید در ایالات متحده با بیش از 2.5 میلیون مورد گزارش شده در روز یکشنبه و از جمله 40,587 عفونت های جدید. آن را به نقطه که در آن اتحادیه اروپا است و با توجه به محرومیت آمریکایی مسافران از ایالات متحده در دو کشور مسکن دیزنی پارک شاهد موج; فلوریدا بود 8,500 موارد جدید در روز یکشنبه با تعدادی از covid-19 عفونت در دولت افزایش پنج برابر در دو هفته. کالیفرنیا دیدم 4,500 موارد جدید در روز یکشنبه و دوباره بسته میله در چند استان ها در پاسخ. در ژوئن 18, رژیم صهیونیستی. Newsom یک فرمان اجرایی را امضا نیاز به ماسک برای افرادی که در فضاهای عمومی اما برخی از کلانتر بخش می گویند آنها نمی اجرای آن—از جمله در اورنج کانتیکه دیزنی لند استوار است. دیزنی لند کارکنان مانند جولی (نه نام واقعی او) می گویند دولت ممنوع است به اندازه کافی برای نگه داشتن این بیماری همه گیر از رسیدن به پارک.

"دیزنی است که یک مکان جادویی که در آن آنها می توانند فرار از واقعیت های جهان است, اما واقعیت موجود این است که این بیماری همه گیر است که در همه جا حتی در دیزنی لند" جولی گفت. "همه گیر نمی جادویی از بین برود فقط به خاطر اینکه شما در یک پارک."

دوآرته گفت: اتحادیه های کارگری شده اند در مذاکره با دیزنی برای هفته ها تلاش برای راه اندازی پروتکل های ایمنی بنابراین این شرکت—که به ارزش حدود $200 میلیارد—می تواند حرکت رو به جلو با بازگشایی جدول زمانی. دیگر اتحادیه های کارگری در حال حاضر توافق با شرکت. اما غیر اتحادیه بازیگران اعضا گفت: آنها بوده ام در تاریکی باقی مانده است. آنها حتی نمی دانند که دیزنی لند بود بازگشایی تا زمانی که آن را اعلام عمومی در 10 ژوئن.

به نظر می رسد به عنوان بخشی از یک الگوی ارتباطی مسائل بین دیزنی و کارکنان آن است. دوآرته نوشت: در Facebook (قبل از تاخیر) که این اتحادیه شد "شوکه" به یاد دیزنی تا به حال شناسایی شده 775 مردم به ارمغان آورد از پشت کردند و به آنها یک هفته متوجه -- با وجود این واقعیت است که اتحادیه های کارگری نمی, نهایی, مذاکرات, و رژیم صهیونیستی است. Newsom نشده بود تایید بازگشایی برنامه ریزی نشده است. او گفت: آنها شگفت زده شدند زیرا دیزنی تا به حال ابلاغ به اتحادیه های کارگری قبل از حرکت رو به جلو است.

در حال حاضر اتحادیه های کارگری هنوز در تلاش برای ترتیب برای چند ایمنی اولیه مورد نیاز. مذاکرات شامل ماسک رایگان برای اعضای بازیگران بر روی تقاضا covid-19 تست امنیت بالاتری برای اطمینان از مهمان ایمنی رعایت مرخصی با حقوق برای اعضای بازیگران که قرارداد covid-19 تضمین خانواده برای ترک coronavirus مربوط به شرایط و گزینه "انصراف" از بازگشت به کار در آغازین هفته های پزشکی و یا دلایل شخصی (در حالی که هنوز در حال furloughed). با توجه به Duarte, دیزنی, پاسخ مطلوب به برخی از مثل ارائه ماسک رایگان برای اعضای بازیگران, اما هل دادن به عقب بر دیگران. بزرگترین نقطه چسبیده تست شده است. دوآرته گفت: دیزنی "هیچ تمایل و یا می خواهید در این زمان به آزمون کارکنان در هر صورت" به جای آن تشویق اعضای بازیگران برای رفتن به تست سایت در زمان خود است. دیزنی نیست جواب سوالات ما در مورد اتحادیه خواسته است.

"اگر شما تست چگونه شما می رویم به شناسایی افرادی که در معرض شده است?" او گفت:. "آن را از دست رفته یک قطعه از پازل است."

زمان خواهد شد بگویید که چگونه بسیاری از اتحادیه های کارگری' خواسته ها برآورده به مذاکرات در حال انجام است. در ضمن دیزنی در حال حاضر پرده برداری از ایمنی آن برنامه ریزی برای دیزنی لند و Disney California Adventure, هر زمان که آن را به باز کردن. با توجه به بیانیهپارک را در ابتدا اجرا در کاهش ظرفیت برای تشویق اجتماعی فاصله cashless معاملات را تشویق شود و همه مهمانان را دریافت خواهد کرد متوسط چک قبل از ورود به پارک (یک فرایند است که برای انتقاد از دست رفته یک معامله بزرگ از موارد مثبت).

پشت صحنه همه چیز نگاه کمی پیچیده تر است. سه اعضای بازیگران گفت io9 که دیزنی ممکن است محدود کردن دسترسی به شکستن مناطق و تهیه غذا ایستگاه. آن را به سمت چپ آنها را نگران در مورد چگونه آنها می خوردن و استراحت در طول تغییرات خود را. دوآرته حاضر به اظهار نظر در مورد آن, و دیزنی نیست, پاسخ به سوالات ما.

Guests take a photo in Shanghai Disneyland, a park where mask mandates have been largely successful.
مهمانان را به یک عکس در دیزنی لند شانگهای یک پارک که در آن ماسک مقرر شده است تا حد زیادی موفق است.
عکس: هو Chengwei (گتی ایماژ)

پس از آن وجود دارد ماسک. دیزنی تایید کرده است که تمام اعضای بازیگران و مهمانان مورد نیاز خواهد بود به آنها را می پوشند در داخل دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی. این چیزی است که یکنواخت در تمام دیزنی پارک دهانه و آن را موفقیت آمیز بوده است تا کنون. عکس دیزنی لند شانگهای و هنگ کنگ دیزنی لند به عنوان نمونه هایی است که مردم با پوشیدن ماسک هنوز هم می تواند سرگرم کننده. اما یک مشکل وجود دارد: امریکا نیست و بازی با همان قوانین.

"به همین دلیل شانگهای انجام شده است بنابراین خوب است چرا که آنها در یک کشور با فرهنگ های مختلف از امریکا است که در آن مردم با پوشیدن ماسک ها به طور منظم در حال حاضر" جولی گفت. "در امریکا شما می بینید که مردم در اعتراض به این واقعیت است که آنها نیاز به پوشیدن یک ماسکو یا امتناع از پوشیدن یک ماسک و سپس دیوانه شدن در هر یک فروشگاه و یا شرکت آنها را دور می کند زیرا آنها را مجبور به پوشیدن یک. بنابراین من فقط آن را نمی بینیم کار به همان شیوه برای ما است."

ماسک را تبدیل به یک دکمه مسئله گرم در آمریکا (عمدتا در امتداد خطوط سیاسی) حتی اگر متعدد کارشناسان پزشکی اعلام کرده اند که آنها بسیار موثر در توقف گسترش رمان coronavirus. برای برخی از, ماسک را تبدیل به یک نماد ظلم و ستم به جای سلامت عمومی است. اینترنت پر است از فیلم ها از مردم امتناع از پوشیدن آنها را در موقعیت های اجتماعی عصبانی شدن و یا حتی شروع دعوا زمانی که متوقف از ورود به فروشگاه چرا که آنها با پوشیدن ماسک. آن را تنها افزایش یافته است توسط این واقعیت است که تنها 18 متحده به آنها نیاز دارد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر پوشیدن یک خود را.

اعضای بازیگران گفت: آنها خوشحال دیزنی نیاز به ماسک خود را در پارک ها اما بدون اعتماد به نفس است که مهمانان در واقع به دنبال مورد نیاز است. "مهمان بسیار اب زیر کاه مردم" جولی گفت. "آنها دیگر اجازه می دهد selfie sticks [در دیزنی لند] و در عین حال تقریبا هر روز در محل کار من هنوز هم خوب تعداد انگشت شماری از مهمانان که selfie sticks. بنابراین حتی اگر یک مهمان می آید با یک ماسک که رفتن به آنها بگویید به [حفظ پوشیدن] ماسک?"

ماسک مورد نیاز خواهد بود برای ورود به پارک اما اعضای بازیگران گفت: این امر می تواند آسان برای مهمانان به سادگی آنها را خاموش هنگامی که در داخل و یا پیدا کردن بهانه به آنها را می پوشند. در حال حاضر وجود دارد چند گزارش از دیزنی چشمه از مردم با پوشیدن ماسک خود را یا نادیده گرفتن امنیت درخواست—استفاده از "نقاط ضعف" مانند حمل بطری های آب به طوری که آنها می توانید نگه دارید خود را در ماسک کردن و تحت پوشش نوشیدن. وجود دارد مقدار زیادی از سرویس های امنیتی در دیزنی پارک به همراه ویژه منحصر به فرد به پلیس ارائه شده از طریق قرارداد با اداره پلیس آناهایم اما اعضای بازیگران بودند مطمئن نیستید که آیا آنها در واقع ضربه مردم که امتناع. دوآرته گفت: افزایش امنیت برای پاسخ به noncompliant مهمانان بخشی از مذاکرات اتحادیه.

آن قرار می دهد و آنها را در یک موقعیت بسیار بی دست و پا نگران اگر آنها در نهایت نیاز به مقابله با یک uncooperative (و احتمالا مسری) مهمان جیغ در چهره خود را. البته بزرگترین ترس بیمار شدن و که در حال حاضر اتفاق می افتد.

شده اند وجود دارد گزارش یک کارمند در یک, دیزنی, چشمه, رستوران تست مثبت برای covid-19. آنها می خواهم کار را برای دو هفته قبل از پیدا کردن با توجه به WDW اخبار امروز. اعضای بازیگران نگران سلامت خود و سلامت خود و همکاران به خصوص کسانی که کار کرده ام در پارک دهه و بیشتر در معرض خطر با توجه به سن. آنها همچنین نگران برای عزیزان خود. جیسون گفت io9 او یک مادر است که بسیار در معرض خطر. او در حال حاضر مجبور به محدود کردن تماس با او چرا که او به طور منظم و غیر covid بیمارستان بازدیدکننده داشته است اما او می داند که رفتن به کار بدان معنی است که او ممکن است به دیدن او در همه تا زمانی که یک واکسن هست. هنگامی که بحث در مورد وضعیت او شروع به گریه کرد.

"این یکی واقعا سخت است. که یکی واقعا سخت است. من نمی خواهم به او را تا آن نقطه" او گفت:. "دانستن قطعی است که من خواهد بود قادر به واقعا دیدن او واقعا باعث ترس من است."

یکی دیگر از بازیگران عضو بتنی (نه نام واقعی او) نمی باید این گزینه از دور ماندن از خطر و اعضای خانواده و در آن نگرانی های خود را. "من صادقانه نمی دانم چه اقدامات احتیاطی من حتی رفتن به, چرا که من مطمئن هستم که دقیقا آنچه که ما در حال رفتن به مواجهه در محل کار. من لازم نیست که دیگر جایی برای زندگی می کنند. من در خانه زندگی می کنند با خانواده ام که برخی از آنها در معرض خطر پس از آن را به ذهن من. اما من نوع در از دست دادن آنچه که من قرار است به انجام," Bethany گفت.

این اعضای بازیگران احساس می کنم مثل دیزنی نیست و در نظر گرفتن نیازهای کارکنان خود در نظر میگیرد به طوری که آنها در حال دست زدن به آن خود را. بسیاری شده اند به طور فعال در برقراری ارتباط با یکدیگر در رسانه های اجتماعی—ابراز نگرانی مجوز های ارسال و به روز رسانی اخبار و عبور در اطراف دادخواست مانند این یکی از Change.org (که دریافت کرده است بیش از 56,000 امضا تا کنون). یکی متوسط و مقاله از بازیگران عضو جاشوا Carranza-ویک کارگردانی شد و در "باب و شرکت" دیزنی معنی دیزنی مدیر عامل باب Chapek و رئیس اجرایی Bob Iger. این شامل یک لیست از خواسته های او گفت: در کنار هم قرار شد با کمک دیگر اعضای بازیگران: سایت coronavirus تست اختصاصی تماس با ردیابی تیم پرداخت مرخصی استعلاجی و خطر پرداخت و ایجاد گروه های داوطلبانه اعضای بازیگران که اجرا اجتماعی فاصله مورد نیاز در-سایت—که برخی از آنها بخشی از مذاکرات اتحادیه.

نیز وجود دارد این واقعیت است که غیر اتحادیه بازیگران اعضا گفت: آنها در حال به دست آوردن اطلاعات بیشتر در بیکاری از آنها به عنوان کارکنان با تشکر از مراقبت عمل بسته محرک. آنها به طور معمول به طور متوسط در حدود $15 به 17 دلار در هر هفته چند دلار بالاتر از دولت 12 دلار حداقل دستمزد. دیزنی مواجه شده است و سنگین انتقاد بیش کارگر پرداخت و حتی شکایت در سال گذشته برای دادن اعضای بازیگران دستمزد زندگی می کنند. آن را برجسته مشکل بزرگتر از نابرابری و بدرفتاری در صنعت خدمات آنها بخشی از یکی که بیشتر افزایش یافته آنلاین نظر گفتن مردم مانند آنها را به "ترک" اگر آنها نمی خواهند به بازگشت به کار در دیزنی لند. اما با نرخ بیکاری در کشور 13 درصد است که آمار خود را در صنعت سخت ترین, بسیاری از آنها نمی کرده اند که گزینه.

علاوه بر این بسیاری از این کارگران عشق ورزیدن به شغل و گفت: آنها می خواهم هر چیزی را که قادر به رفتن به عقب تا زمانی که آن را در طول یک بیماری همه گیر. وجود دارد یک نوع خاص از عشق بازیگران اعضا باید برای کار در دیزنی لند, چیزی است که می رود فراتر از فشار دادن یک دکمه برای شروع یک سواری هیجان و یا سرو غذا در یک رستوران. این باور است که آنچه آنها انجام می دهند کمک می کند تا جهان را بیشتر یک مکان جادویی. "این است که استادانه درست شده ترین و خارق العاده بازی را بر این باورند که جهان تا به حال دیده می شود" جیسون گفت.

اما آنها نمی خواهند به مرگ برای آن است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب