Waze به روز رسانی نقشه های آن با COVID-19-اطلاعات مربوط به

stockcam via Getty Images اکثر مردم نمی توانم در یک مقدار زیادی از رانندگی این روزها به دلیل

توسط DOSTEMANSALAM در 28 فروردین 1399
London, UK - November 11 2016: The buttons of Here WeGo, Waze, Maps, Citymapper, Google Maps, Cyclestreets, Uber and Compass travel apps on the screen of a mobile phone
stockcam via Getty Images

اکثر مردم نمی توانم در یک مقدار زیادی از رانندگی این روزها به دلیل پناهگاه در محل سفارشات با توجه به Waze. اما این تیم در پشت گوگل متعلق به برنامه های ناوبری می داند که نیاز به دسترسی به برخی از جزئیات مانند بسته شدن جاده می تواند بسیار مفید برای کسانی که نیاز به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود. به همین دلیل این تیم تبدیل شده به شبکه خود را از همکاران در سراسر آن داوطلب جوامع و Waze برای شهرستانها برنامه برای اضافه کردن COVID-19-مربوط به اطلاعات و نقاط حساس آن نقشه.

این Waze جامعه شده است کار با این نرم افزار crisis response team به اطمینان حاصل شود که آن نقشه ها به روز شده با جاده تعطیلی مناطق قرمز و سایر اطلاعات مفید. Waze نیز نورد از ویژگی های جدید است که شناسایی مکان های فروش مواد غذایی و اقلام ضروری با drive-thru و منظقه وانت گزینه های.

علاوه بر این Waze تیمی با سازمان WhyHunger و هیچ بچه ای گرسنه برای اضافه کردن بیش از 30000 اضطراری و توزیع مواد غذایی مکان به نقشه ایالات متحده است. آن دعوت کرده است سازمان های دولتی برای کمک به آن COVID-19 صفحه فرود, و همچنین, به آنها یک راه برای اطلاع رسانی به مردم در مورد بسته شدن جاده, پزشکی, تست و توزیع مواد غذایی, مکان, میان سایر جزئیات.

در این مقاله: waze, covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب