نگهبانان توضیح داد: تخم مرغ عید پاک و مراجع از قسمت 7 از HBO سری

(یادداشت سردبیر: این مقاله در اصل منتشر شد دسامبر 2, 2019, شده است, چاپ در حال حاضر است که کل مجموعه را در دسترس است به صورت رایگان در HBO.com.)

HBO را مراقبان سری است به سرعت تبدیل به یکی از تلویزیون پرطرفدارترین سری و نشان می دهد بر اساس پیشگامانه سری کتاب های کمیک نیست نشان دادن هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

تا کنون سری پر است از تماس استراحتی به منبع آن مواد و سرنخ در مورد که در آن داستان این است که رهبری با هر قسمت ارائه حتی بیشتر از تخم مرغ عید پاک و رمز و راز را برای علاقه مندان به اندیشیدن. نشان می دهد خالق Damon Lindelof داده می شود مخاطبان زیادی را جذب کند و در ضربه سری بنابراین همراه با روکش مختصری ما در حال گرفتن یک شیرجه عمیق به برخی از کلید های طنز مراجع تخم مرغ عید پاک و داستان نکات در هر قسمت. در اینجا آنچه که در مورد قسمت 7 از سری.

(توجه داشته باشید: جزئیات این طرح از تازه ترین قسمت از مراقبان در زیر بحث خواهد شد بنابراین مطمئن شوید که شما با سری برای جلوگیری از اخلال گران.)

عنوان

قسمت هفتم از این سری است که با عنوان “تقریبا مذهبی هیبت” و مانند عنوان قسمت 6 (“این فوق العاده بودن”) آن را به یک تماس تلفنی به اصلی کمیک. در سری اصلی’ جایگزین, جدول زمانی, زمانی که دکتر منهتن با استفاده از قدرت مافوق بشری را به جنگ ویتنام به پایان رسید (که منجر به ویتنام تبدیل شدن این کشور به 51 دولت) او توصیف تجربه به عنوان شرح زیر است: “Vietcong انتظار می رود به تسلیم در هفته. بسیاری داده اند خود را در حال حاضر… اغلب آنها بپرسید به تسلیم شدن به من شخصا خود را با ترور از من و متعادل کننده شده توسط تقریبا مذهبی هیبت.”

با توجه به محتوای این قسمت که شکل گرفته است با رویدادهای پس از جنگ ویتنام و شامل دکتر منهتن کراوات برای این فصل خاص از طنز باعث می شود بسیاری از حس.

روکش

در قسمت 7, آنجلا Abar با معاملات پس از مصرف بیش از حد حافظه دارو نوستالژی و sifts از طریق ظروف سرباز یا مسافر از خاطرات او سهام با پدر بزرگ او خواهد ریوز معروف vigilante شناخته شده به عنوان روپوش دار عدالت است. او می آموزد که بانوی Trieu در حال کار با ریوز برای جلوگیری از 7 Kavalry — تجسم مدرن از همان سفید supremacist فرقه ریوز مبارزه سال پیش — از گرفتن و مهار قدرت دکتر منهتن است که زندگی در لباس مبدل بر روی زمین است و نه در واقع در مریخ.

در قسمت نهایی صحنه آن است نشان داد که دکتر منهتن شده است مبدل به عنوان آنجلا, خود, دوست, شوهر, Calvin “کال” Abar. او را مجبور به آوردن او را از پنهان کردن توسط وحشیانه, ضرب و شتم او را به مرگ و کشیدن یک شی از جمجمه خود را با یک آشنا شکل: ساختار اتمی هیدروژن که دکتر منهتن به تصویب رسید خود را به عنوان شخصی علائم رمزی.

در ضمن وید Tillman (یک.k.یک. به دنبال شیشه ای) به نظر می رسد که جان سالم به در حمله 7 Kavalry اما ناپدید شده است. مامور اف بی آی لوری بلیک از سوی دیگر است که اسیر گرفته شده توسط 7th Kavalry پس از کشف طرح خائنانه خود را برای قرار دادن یکی از خود در کاخ سفید است.

آه و آدریان Veidt یافت جرم او جنایت در یک دادگاه پر از کلون ارائه می دهد و هیچ دفاعی برای میلیون ها نفر از مرگ او باعث شده است که در طول عمر خود.

فیل ها, فیل ها در همه جا

فیل بودند تکرار موتیف در قسمت 4 که بانوی Trieu برای اولین بار معرفی شد و آنها بیش از همه قسمت این هفته.

از باز کردن صحنه که در آن یک جوان آنجلا منعکس گذشته چندین نوار ویدئو های متحرک فیل “Trunky” و “Tusky” به بانوی Trieu خود فیل شکل نشان, برای عظیم فیل آنجلا در می یابد خودش (به معنای واقعی کلمه) مربوط به اواخر در قسمت فیل ها همه جا هستند در قسمت 7.

ما شده اند با توجه به قطعی تبيين نقش آنها در این مجموعه در عین حال ساخت آنها تحت اللفظی و مجازی فیل در اتاق — اما فیل ها در ارتباط با داشتن طولانی خاطرات و موضوع ارثی حافظه است به اطلاع زیادی از این سری’ روایت است. این که آیا آن را آنجلا reliving پدربزرگ خود تجارب بانو Trieu تلاش برای احیای او و مادرش از طریق خاطرات کاشته شده در کلون پدر و یا هر دو کال و به دنبال شیشه ای که مجبور به آمدن به شرایط با غلط, خاطرات, حافظه یکی از شایع ترین تم.

همچنین شایان ذکر است که بانوی Trieu خودش دارای یک اتصال به فیل. شخصیت به احتمال زیاد می شود نام خود را از قرن 3 ویتنامی جنگجو که جنگیدند چینی در طول اشغال این منطقه است. اغلب در مقایسه با Joan of Arc او بنا به گزارش ها سوار فیل ها به نبرد علیه نمایی بزرگتر چینی اشغال نیروی.

شما همچنین می توانید بخوانید گذشته recaps از تخم مرغ عید پاک و مراجع از قسمت 1 قسمت 2 قسمت 3 قسمت 4 قسمت 5 قسمت 6.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>