بازی ضد شورش ممکن است به زودی پاداش Valorant بازیکنان که در حال اختصاص داده شده به سخت کار کردن

بازی شورش در پاسخ به Valorant بازیکن شکایت در مورد عدم چیزهایی که برای سخت کار کردن در چند نفره تیرانداز گفت

توسط DOSTEMANSALAM در 18 خرداد 1399

بازی شورش در پاسخ به Valorant بازیکن شکایت در مورد عدم چیزهایی که برای سخت کار کردن در چند نفره تیرانداز گفت که یک سیستم پاداش برای زمان صرف شده در بازی است که در آن کار می کند.

در حالی که تک بازیکن بازی را بیشتر تجربه امتیاز و غنائم در میان چیزهای دیگر, به عنوان مردم صرف زمان بیشتری را بر روی آنها چند نفره بازی ها را به روش های مختلف از جمله پاداش. برای مثال Apex افسانه بازیکنان باز کردن مدالها که آنها می تواند متصل به بنر خود را به نمایش گذاشتن در بازی دستاوردهای, در حالی که ندای وظیفه بازیکنان جمع آوری سلاح camos آنها به عنوان چالش های کامل.

در Valorantاما همه چیز متفاوت هستند. در حالی که بازی ارائه می دهد انواع مختلفی از کلکسیونی از جمله سلاح پوسته تفنگ بادی و بازیکن کارت تقریبا همه آنها ممکن است خریداری شده است.

"را به عنوان آن می ایستد, شما می توانید به دست آوردن همه چیز را در Valorant اگر شما مایل به پرداخت هزینه برای آن — وجود دارد هیچ چیز به خرد کردن برای این نیست که در حال حاضر purchasable که بدان معنی است که به سادگی وجود دارد و نه هر چیز با ارزش برای مهارت و یا زمان صرف" یک بازیکن است که می رود به نام u/19Dan81 ارسال شده در Valorant subreddit.

"این بازی نیاز به محتوا و ویژگی های منحصر به فرد است که تنها در دسترس هستند برای کسانی که در حال اختصاص داده شده به سخت کار کردن به طوری که آنها می توانید احساس پاداش برای زمان صرف شده — حتی نهنگ ها' نیاز به چیزی به خرد کردن برای," او اضافه شده است. "وجود دارد بیش از حد تاکید بر پرداخت دیوارها محتوا و نه به اندازه کافی تاکید بر بازیکن نگهداری طولانی مدت و پاداش مهارت/زمان صرف شده است."

یک بازی ضد شورش توسعه دهنده که می رود به نام u/tehleach در پاسخ به این پست و این ادعا که وجود دارد "چند سیستم متفاوت" مورد نظر است که "ارائه تسلط/زمان سرمایه گذاری بیان" اما آنها هنوز آماده نیست پس از راه اندازی این بازی.

"من نمی توانم به جزئیات اما فقط می دانم که ما شما را بشنود و ما می خواهیم این مسائل را در بازی بیش از حد" توسعه دهنده گفت.

روندهای دیجیتال رسیده است به بازی ضد شورش برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ریزی سیستم پاداش و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض دریافت پاسخ.

Valorant راه اندازی اولیه

پس از بسته بتا آغاز شده است که در اوایل ماه آوریل بازی شورش در نهایت به طور گسترده ای نورد Valorant در ژوئن 2, پیش از آن برنامه ریزی تابستان سال 2020 راه اندازی.

"ما به دنبال به جلو به اشتراک گذاری این بازی را با همه" گفت: کارگردان بازی جو زیگلر. "ما مایل به شما این بازی برای کمک به روشن این بار دشوار است."

Valorant امکانات فهرستی از شخصیت های با توانایی های منحصر به فرد و یک آرایه وسیعی از سلاح ها با تیم های پنج مواجه خاموش در برابر یکدیگر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب