سازمان دیده بان جدید ذهن چرخاندن تریلر برای کریستوفر نولان را شعار

برادران وارنر تصاویر منتشر کرده است یک تریلر جدید برای شعار, آخرین فیلم از فیلمساز تحسین شده کریستوفر نولان. ت

توسط DOSTEMANSALAM در 2 خرداد 1399

برادران وارنر تصاویر منتشر کرده است یک تریلر جدید برای شعار, آخرین فیلم از فیلمساز تحسین شده کریستوفر نولان. تریلر به نمایش در Fortnite قبل از منتشر شده در یوتیوب شنبه شب.

بسیار شبیه به اولین تریلر شعار, آخرین پیش نمایش از مقدار پیش بینی فیلم ارائه نمی دهد بسیار در راه بتن جزئیات — تبدیل شده است که همتراز برای دوره با Nolan فیلم — اما آن را ارائه مقدار زیادی از جذاب بصری و عناصر روايت.

مجموعه ای به ستاره جان دیوید واشنگتن رابرت پتینسون, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson و Kenneth Branagh, شعار است ظاهرا مجموعه ای در جهان از بین المللی جاسوسی, اما پیش نمایش از فیلم باید شامل مقدار زیادی از گره به علمی تخیلی مفاهیم و تصاویر. نولان خود آن را به نام خود بلند پروازانه ترین پروژه تاریخ است که هیچ کوچک به رخ کشیدن با توجه به پیچیدگی او بافته شده را در بسیاری از فیلم های او به خصوص 2010 چند لایه sci-fi, thriller, آغاز به کار.

در حالی که شعار است که قطعا یک پروژه مهم برای برادران وارنر و نولان پروژه حمل جنبه دیگر اهمیت به هالیوود به عنوان یک کل.

این فیلم در حال حاضر اولین نسخه اصلی هنوز در برنامه ریزی برای ضربه زدن, تئاتر این تابستان پس از بسیاری از کشور تئاتر بسته شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تئاتر فقط در آغاز بازگشایی در سراسر ایالات متحده و در آن باقی مانده است دیده شود که آیا زنجیر خواهد بود قادر به باز کردن به اندازه کافی — و با سطح بالا به اندازه کافی از اشغال — به حمایت از اکران به عنوان بزرگ به عنوان شعار.

شعار در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ضربه زدن تئاتر, جولای 17 و آیا موفق می شود یا شکست مواجه خواهد شد به احتمال زیاد تعیین اگر استودیوهای دیگر چوب به فیلم خود را اکران برنامه ریزی برای تابستان و پاییز. در حال حاضر شعار است که انتظار می رود به دنبال آن در تئاتر توسط دیزنی live-action مولان در تاریخ 24 ژوئیه و سپس در تعجبم که زن 1984 در اوت 14.

اگر تئاتر نیست باز یا بازگشت به دوام عامل سطح حداقل — توسط ژوئیه برادران وارنر هنوز هم می تواند تصمیم به فشار شعار در تقویم.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن