سازمان دیده بان SpaceX ناخن مرحله کلیدی از آن آخرین Starlink راه اندازی

SpaceX ارسال راکت دیگر در شنبه شب, نور در آسمان شب به عنوان فالکون 9 رفتگان کیپ کاناورال در فلوریدا. آخرین ر

توسط DOSTEMANSALAM در 15 خرداد 1399

SpaceX ارسال راکت دیگر در شنبه شب, نور در آسمان شب به عنوان فالکون 9 رفتگان کیپ کاناورال در فلوریدا.

آخرین راه اندازی شد برای شرکت بلند پروازانه Starlink پروژه با هدف ارائه خدمات باند پهن را برای مشتریان در سراسر جهان.

پانزده دقیقه بعد از ترک پد 140 مایل (224 متر) بالاتر از زمین SpaceX مستقر 60 بیشتر از آن اینترنت ماهواره به پایین به زمین مدار. ورود دسته ای جدید به معنی آن در حال حاضر در مجموع 480 ماهواره در عمل آن را به عنوان آماده سازی برای خصوصی بتا از سرویس پهن باند در ماه های آینده.

برای چهارشنبه تفرج SpaceX توییتی رایگان کلیپ های ویدیوئی (در زیر) نشان دادن هر یک از ماموریت کلیدی مراحل از جمله پرتاب موشک فالکون 9 اول-تقویت کننده مرحله فرود در هواپیماهای بدون سرنشین کشتی در اقیانوس اطلس و البته از همه مهم ماهواره استقرار.

ما هنوز منتظر خبری در مورد اینکه آیا SpaceX موفق به گرفتن فالکون 9 را fairing یا مخروط بینی که پایین می آید در دو بخش به زودی پس از بلند کردن. آن را با استفاده از کشتی های بزرگ شبکه به گرفتن قطعه اما روش اثبات شده است روی حیله و تزویر.

در اینجا فالکون 9 از رفتن به فضا ...

بعد تا لحظه اول-تقویت کننده مرحله بازگشت به زمین ساخت کامل فرود در هواپیماهای بدون سرنشین کشتی. SpaceX اشاره کرد که قابل استفاده مجدد فالکون 9 booster یکی از اولین برای رسیدن به پنج فرود.

مدتی کوتاه بعد از 60 Starlink ماهواره های مستقر در محکم بسته بندی شده پیکربندی. بیش از روزهای آینده آنها را در مدار. یکی از آنها استفاده می شود برای تست ویژه رودريها طراحی شده برای از بین بردن انعکاس خورشید. مسئله این است که نگران ستاره شناسان به عنوان تابش خیره کننده می تواند خود را تحت تاثیر قرار اکتشاف اعماق فضا.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب