سازمان دیده بان ناسا تصویری نشان دادن آن اولین مریخ هواپیما

بسیار پیش بینی مریخ در 2020 کاوشگر ماموریت است به بلند کردن از کیپ کاناورال در فلوریدا در 7.50 p. m. و در رو

توسط DOSTEMANSALAM در 26 تیر 1399
بسیار پیش بینی مریخ در 2020 کاوشگر ماموریت است به بلند کردن از کیپ کاناورال در فلوریدا در 7.50 p. m. و در روز پنج شنبه, جولای 30.

در هیئت مدیره ایران راه اندازی داد Atlas V موشک خواهد بود ناسا پشتکار رور که ادامه کار ربات دیگر وسایل نقلیه است که به قبل از رفته از جمله کنجکاوی که همچنان به کاوش در سطح مریخ.

متصل به پشتکار یک هلیکوپتر کوچک به نام ابتکار و خلاقیت است که برای تبدیل شدن به اولین هواپیما را به پرواز در یک سیاره دیگر.

"از روز اول این بود که رویای بی دریغ از تیم ما به ما راه اندازی هلیکوپتر به مریخ به طوری که ما می توانیم این فرصت را به انجام این کار بسیار برای اولین بار روتور کرافت پرواز تست در محیط واقعی از مریخ" MiMi Aung مدیر پروژه ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت که در آن بسیاری از کار بر روی نبوغ صورت گرفته است گفت: به تازگی منتشر شده تصویری (در زیر) و اضافه میکند: "آن را بسیار دشوار است برای پرواز در مریخ به دلیل جو بسیار نازک است."

زمانی که آن می رسد سیاره سرخ, ابتکار و خلاقیت خواهد شد و استفاده از آن در هیئت مدیره دوربین به دنبال به طور بالقوه یک تحقیق جالب سایت برای ماموریت های آینده و همچنین جمع آوری اطلاعات برای تهیه نقشه راه برای rovers در نظر گرفتن بخشی در این ماموریت است. آن را نیز ارائه ناسا با اطلاعات حیاتی برای طراحی و ساخت پیشرفته تر هواپیما برای آینده سفرهای فضایی.

خودمختار ماشین پرواز راهنمایی مقیاس در صرف 4 پوند (1.8 کیلوگرم) و با استفاده از چهار روتور هر یک کمی بیش از یک متر به هوا برد. یک جعبه کوچک مانند بدنه حاوی فناوری است که قدرت آن و همچنین خانه های رو به پایین دوربین رو که اسکن و ضبط تصاویر از سطح این سیاره. نبوغ را جلب قدرت از آن سلول های خورشیدی و باتری و بخاری داخلی کمک خواهد کرد که آن را مقابله با مریخ' به تلخی شب سرد.

ناسا برنامه ریزی پنج پرواز برای ابتکار و خلاقیت در سراسر یک دوره از حدود یک ماه با هر پرواز طراحی شده برای به چالش کشیدن بیشتر از قبل. برای مثال نخستین پرواز آزمایشی خود را خواهد داشت آرام شناور تست فقط چند متر از زمین به تایید دستگاه وارد کرده کامل در دستور کار و رسیدگی می تواند شرایط را به عنوان انتظار می رود در حالی که بعد از پرواز می تواند آن را به پرواز در مسافت های بیش از 70 متر در یک زمان به عنوان آن می رود در مورد کار خود را.

ویدیو فوق نشان می دهد این تیم کار بر روی اولین مریخ هلیکوپتر و بحث در مورد آنچه در آن است برنامه ریزی شده برای این هواپیما در حالی که فیلم دیگری را نشان می دهد راه منحصر به فرد که در آن پشتکار را اعزام هلیکوپتر زمانی که آن می رسد سطح مریخ در ماه فوریه 2021.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن