سازمان دیده بان چگونه ناسا است prepping برای قرار دادن آینده انسان بر روی ماه

اگر شما اتفاق می افتد به بیرون پیاده روی در نزدیکی خاکستر دریاچه, آریزونا, و شما یک زن و شوهر از فضانوردان د

توسط DOSTEMANSALAM در 12 تیر 1399

اگر شما اتفاق می افتد به بیرون پیاده روی در نزدیکی خاکستر دریاچه, آریزونا, و شما یک زن و شوهر از فضانوردان در لباس رانندگی در مورد یک کاوشگر قمری و پس از آن هیچ چشم خود هستند و نه فریب شما.

با توجه به چشم انداز منحصر به فرد ناسا با استفاده از محل برای آموزش فضانوردان برای اولین crewed ماموریت به ماه در بیش از پنج دهه است که دیدن اولین زن و مرد بعدی پا بر روی سطح ماه است.

ناسا نشان داد یک زن و شوهر از آن فضا در آینده مسافران تحت آموزش در خاکستر دریاچه در یک ویدیو جدید ارسال شده در سایت خود این هفته است.

این ویدئو ارائه می دهد برخی از بینش جالب به فضا چگونه آژانس در حال آماده سازی برای بلند پروازانه خود آرتمیس ماه ماموریت که باید توسط 2024.

"آماده به اکتشاف سطح ماه می رود فراتر از طراحی و ساخت سفینه فضایی امن و spacesuits," آژانس فضایی گفت. "ناسا نیز برای اطمینان از سطح وسایل نقلیه و لباس تحرک مورد نیاز به کار علمی و فضانوردان باید ابزار آنها نیاز به شناسایی و حرکت شبیه چمچه زنی سنگ و نمونه های خاک."

ناسا می گوید آن را صرف مقدار زیادی از زمان آموزش آن ماه-محدود فضانوردان در زمین شناسی و تمرین تکنیک های علمی در مکانهایی در زمین که شبیه به سایت آنها بازدید در ماه.

"همه این است که در تلاش برای ایجاد یک حضور طولانی مدت در ماه و برای کمک به پاسخ به برخی از برجسته علم و سوالات در مورد تاریخچه زمین و منظومه شمسی" ناسا می گوید.

وقتی آنها می رسند فضانوردان خواهد بود وظیفه با بررسی قمری قطب جنوب. هنوز به بازدید یک انسان محل ممکن است به ارائه منابع فراوان مفید برای استقرار دائمی فضانورد پایگاه بر روی ماه است که همچنین می تواند به عنوان یک سنگ پله برای crewed ماموریت به مریخ است.

Kesley جوان ناسا سیاره ای دانشمند می گوید: این منابع می تواند به ما کمک کند "برای انجام کارهایی مانند ایجاد نوشیدن آب [و] ایجاد سوخت موشک برای پرتاب فضانوردان در برگشت به زمین" اضافه کردن "توسط مهار قدرت از زمین ما قادر خواهید بود برای کمک به فضانوردان ایجاد می کند که در دراز مدت پایدار حضور."

ناسا در حال همکاری با تعدادی از پیمانکاران خصوصی — SpaceX و منبع آبی در میان آنها -- برای ساخت تجهیزات لازم به آرتمیس ماموریت یک واقعیت است.

زمان تنگ است اما در مصاحبه اخیر خود (بالا) فضانورد, Christina کخ که به تازگی با شکست رکورد طولانی ترین تک مداوم اقامت در فضا به صورت یک زن در 328 روز گفت: روندهای دیجیتال است که ناسا می توانید "کاملا" رسیدن به "هدف جسورانه" بازگشت انسان به ماه تا سال 2024.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن