این بدترین پیش نویس تا کنون توسط یک تیم ؟

در حال حاضر شما می دانید همه چیز در مورد اشتباه در آن سن دیگو شارژر ساخته شده از 22 سال پیش زمانی که حق رای دا

توسط DOSTEMANSALAM در 31 فروردین 1399

در حال حاضر شما می دانید همه چیز در مورد اشتباه در آن سن دیگو شارژر ساخته شده از 22 سال پیش زمانی که حق رای دادن را انتخاب رایان برگ با شماره 2 انتخاب در سال 1998 پیش نویس NFL.

برگ انتخاب شد پس از Indianapolis Colts در زمان Peyton منینگ یک کارفرمایی که رهبری حق رای دادن به یک سوپر باول عنوان شد و یکی از بهترین سیگنال-تماس گیرنده در NFL تاریخ است. برگ در ضمن بازی فقط 25 بازی از طریق 2001 و انداخت 14 touchdowns و 36 interceptions.

این شارژر می تواند گرفته اند و سه نفر دیگر از دور اول میدارد که یا به احتمال زیاد خواهد بود Hall of Famers با این انتخاب. پشت دفاعی چارلز Woodson رفت و شماره 4 به اظهارات اوکلند. گیرنده گسترده Randy Moss کاهش یافت و به تمام راه را به وایکینگها مینه سوتا در شماره 21. پیتسبورگ استیلرز کردم گارد آلن Faneca در شماره 26. هر یک از این سه بازیکن می توانست یک شارژر آیکون.

در حالی که برگ انتخاب زندگی برای همیشه لطفا برای در NFL رسوایی این شارژر whiffed در هر انتخاب آنها در پیش نویس و ساخته شده برخی از وحشتناک معاملات. و اجازه دهید من به شما بگویم که پیش نویس بود واقعا خوب است.

(Michael Wagstaffe/Yahoo Sports)
(مایکل Wagstaffe/Yahoo Sports)

35 نرم افزار Bowlers در سال 1998 پیش نویس کلاس

این شارژر در ابتدا شماره 3 انتخاب در پیش نویس نقل مکان کرد و تا شماره 2 را به برگ. شارژر داد تا شماره 3 انتخاب در دور اول در سال 1999 (wide receiver دیوید بوستون) این شماره 33 انتخاب در سال 1998 پیش نویس (پشت دفاعی کوری Chavous) در حال اجرا بازگشت اریک متکالف و linebacker پاتریک Sapp.

Chavous تبدیل به یکی از 31 بازیکن پیش نویس در سال 1998 به حداقل یک نرم افزار کاسه. چهار نفر دیگر kickers فیل داوسون و مایک Vanderjagt, linebacker لندن فلچر و مرکز جف شنبه — شد طرفدار پرتاب کنندگان پس از امضای قرارداد به عنوان undrafted نمایندگی رایگان. که در سال 1998 کلاس عمیق بود.

در ضمن شش بازیکن شارژر پیش نویس در سال 1998 با بازی در ترکیب 114 بازی.

هشتاد و دو از آن بازی شد, بازی های برگزار شده توسط, تنگ پایان Mikhael Ricks. Ricks بود که برداشت پلاک 59 تا به حال 155 جلب برای 1,939 متری و هشت touchdowns بیش از شش سال NFL حرفه ای.

شارژر رو که انتخاب کنید با تجارت خود را در دور اول انتخاب و در سال 2000 پیش نویس NFL به Tampa Bay Buccaneers. (این Bucs به پایان رسید تا با استفاده از آن انتخاب کنید در یک بسته به Keyshawn جانسون).

یکی را انتخاب کنید پس از Ricks شیرها دیترویت انتخاب کارفرمایی چارلی دسته ای. او را تبدیل به یک بهبود بیش برگ (هر چند تقریبا هر کسی می شده اند). خرس پیش نویس Olin Kreutz پنج میدارد پس از Ricks. ارمیا Trotter رو برداشت 13 انتخاب پس از شارژر رفت و با Ricks.

سن دیگو ندارد یک سوم و یا چهارم-انتخاب دور به دلیل دیگر معاملات و در نتیجه از دست رفته بازیکنان مانند در حال اجرا پشت Ahman سبز و گسترده گیرنده Hines بخش همراه با یکی دیگر از کارفرمایی در برایان Griese که تبدیل به یک شغل بهتر از برگ. بعدی خود انتخاب شد و در شماره 126 در پنجمین دور.

که انتخاب شد پایان دفاعی Cedric سخت. او با بازی در پنج بازی و بالغ بر نیم گونی. عقاب را انتخاب linebacker آیک ریس 16 میدارد بعد. او ساخته شده با نرم افزار کاسه به ویژه تیم های ace در سال 2004.

با انتخاب شماره 155, شارژر در زمان cornerback کلیفورد عاج. او هرگز در یک بازی NFL قبل از ادامه کار خود را در NFL اروپا و لیگ فوتبال کانادا. وایکینگ ها در زمان مت Birk 18 میدارد بعد. Birk ساخته شده شش Pro کاسه و دو همه طرفدار تیم.

شارژر' هفتمین دور میدارد شد linebacker جان هاسکینس (دو حرفه ای ها) و گیرنده گسترده Kio سانفورد. در حالی که دیگر هیچ هفتم سرآمد ساخته Pro کاسه شارژر می تواند پر linebacker نیاز گرفته و فلچر به جای هاسکینس در آن نقطه است. پس از همه فلچر تنها چهار Pro کاسه و بازی فقط در 256 بازی متوالی در 16 سال فعالیت حرفه ای.

در حالی که برگ و منینگ برای همیشه خواهد بود و داستان آن خط 1998 پیش نویس ممکن است عمیق ترین دهه. و تمام شارژر رو خارج از آن در خارج از یکی از بزرگترین پیش نویس رکود در مدرن NFL سابقه پشتیبان تنگ پایان. که یک مسافت و یک دلیل بزرگ چرا شارژر نبوده است بازگشت به سوپر جام از سال 1995.

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن