وارن الیس و چارلز Brownstein در صورت محاسبات به اتهام جنسی درنده رفتار


Warren Ellis at the British premiere of Red; Charles Brownstein at the American Library Association Annual Conference & Exhibition in 2011.

وارن الیس در بریتانیا اکران فیلم Red; چارلز Brownstein در انجمن کتابخانه های آمریکا در کنفرانس سالانه و نمایشگاه در سال 2011.
تصویر: حداکثر نش (خبرگزاری گتی), انجمن کتابخانه های آمریکا

آن را به طور گسترده ای شناخته شده است که صنعت کمیک است که بسیار منزوی, تصفیه فضایی که در آن افراد استخدام شده و یا شکسته خود را بر اساس فردی و اجتماعی و اتصال به آن (به طور معمول, مسن, مردان سفید) که یک صندلی در پشت میز. یک صندلی است که می توان آنها را متمایز نهادی قدرت. همه بیش از حد اغلب این قدرت به پایان می رسد تا نوجوانی صدمه زدن به آسیب پذیر ترین افراد در درون جامعه است.

تبلیغات

در هفته گذشته چند زنان شروع به آمدن به جلو با داستان های وی از سوی مامورین که آنها می شده است وادار به روابط جنسی و یا در غیر این صورت صید توسط کمیک غول وارن الیس. حتی اگر الیس تنها آخرین در یک خط طولانی از مردم (اکثریت مردان) در صنعت کمیک به متهم جنسی بی مناسبتیصحبت در مورد اقدامات او منجر به بزرگتر بحث در مورد چگونه فرهنگ کمیک خود را در حال رفتن به مجبور به تغییر به منظور مقابله با نهادینه سوء استفاده.

تبلیغات

الیس’ حساب شروع با یک شرکت-توییتر حذف موضوع از نویسنده/ویرایشگر کتی غرب (قتل افق) که مفصل او ادعا تجربیات شخصی برخورد با الیس گفت: او می خواهم “انجام می شود برخی از تموم چیزهایی که به زنان جوان” با وجود اینکه یک علت خوب در صنعت اما که او می خواهم یک دوست “سربازان جوان هنری زنان که می خواهم همه استفاده شده و دور انداخته شده توسط او.” (افشای: من با کمک به غرب 2020 بهتر از IRL مجموعه ای از مقالات در مورد جوامع آنلاین.)

غرب به دنبال اولیه موضوع با ساخت این نکته مهم است که در حالی که او احساس نمی مانند تجربیات شخصی او با الیس و دیگر مردان مشغول به کار در کمیک بودند مطلقا سوء استفاده همه آنها گنجانده نوع سوء استفاده از قدرت است که شایع در صنعت—چیزی از او بخواهد تغییر خواهد کرد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

پس غرب اولیه توییتهایی بیشتر و بیشتر زنان از جمله هنرمند Zoetica جزرعکاس Jhayne هلمزو نوازنده مردیت Yayanos جلو آمد با داستان خود را که تمام گوشت از یک تصویر بزرگتر از الیس به طور معمول مربوط به خود را با زنان از درون قابل توجهی از جامعه از طرفداران ژانر که رشد او را در اطراف برای چند دهه.

تبلیغات

به طور خاص, جزر توصیف الیس رفتار به عنوان “جنسی coersion [sic] تحت پوشش آموزشی” در حالی که Yayanos گفت: “اگر شما صادقانه فکر می کنم که پایدار وسواس عاطفی و کلامی و یا سوء استفاده روانی نیست ‘واقعی’ سوء استفاده یا این که قدرتمند و معتبر مرد درخواست عکس از طرفداران نوجوان نیست سوء رفتار جنسی… شما صمیمانه خوش آمدید به خوردن ذرت به طور مستقیم از من گه.” همانطور که از جولای 19, هلمز توصیف یک گروه از افراد با هم به بحث در مورد تجارب خود را با الیس به عنوان “60 افراد قوی است.”

یک دلیل بزرگ چرا اتهامات علیه الیس تولید شده اند به اندازه کافی نور و گرما به منظور جلب توجه زیادی ناشی از این واقعیت است که به عنوان یک خالق او یک قدرت بازیکن که کار قبلی صحبت می کند به راه های که در آن او شده است فراهم کردن فرصت و با توجه به برجستگی توسط برخی از بزرگترین نام های تجاری در این بازی است. در گذشته الیس کرده دو بزرگ ناشران چندین بار اما شاید بهترین و شناخته شده برای خود اصلی کمیک Transmetropolitan و قرمزدومی از که توسعه یافته به دو ویژگی است. تا همین اواخر, نویسنده سرودن بتمن قبر برای کمیک DC و کار در Netflix بکشد کسلوانیا سری. نه سی و نه Netflix بکشد تا به اظهار نظر در مورد اتهامات در مورد الیس اما DC را بی سر و صدا جلو و دو صفحه داستان نوشته شده توسط الیس از آینده آن شب تاریک: Death Metal افسانه شوالیه تاریکی گلچین.

تبلیغات

هر چند جزئیات دقیق از هر اتهام تا کنون شده است تا حدودی متفاوت آنها در همه جا در عرض یک اتهام کلی الگوی الیس اولین یابی بسیار جوان تر از زنان قبل از هدفمند فرمان دوستی خود را به بیش جنسی خاک. در پاسخ به بودن اتهامات وارد شده به او توسط الیس در زمان خود را به عضویت در خبرنامه (که او را بسته و در پاسخ به ایسنا) و توییتر به ارسال بیانیه دو روز پس از این بحثها شروع شد. وی با بیان این که در حالی که او اذعان آنچه مردم می گویند که او (دفعات بازدید: استفاده از قدرت خود را به اجبار قدرتمند کمتر زنان به تعامل با او را از نظر جنسی) او “هرگز آگاهانه مجبور دستکاری و یا آزار کسی و نه [او] تا کنون حمله به هر کسی.”

“من هرگز خودم در نظر گرفته معروف یا قدرتمند به نقطه ای که من ساخته شده بسیاری از جوک ها در مورد آن را برای بیست و فرد سال” الیس نوشت. “این واقعا هرگز به من رخ داده است که مردم دیگر نمی بینم آن را به همان شیوه—که من نه درگیر شدن به عنوان یک مساوی که با استعداد با, توجه, اما در عمل از موضع قدرت و امتیاز. من را که به حساب در تعدادی از تعاملات شخصی و این یک اشتباه بود و من خود آن است.”

تبلیغات

در حالی که الیس’ بیانیه ای نادر است که مرتب کردن بر اساس از یک متهم به سو استفاده کننده که در واقع صاحب به تخلف و ویژگی های واقعی عذرخواهی (هر چند بسیاری گرفته اند موضوع را با آن سازمان ملل متحد-الیس-مانند زبان) آن را بسیار دشوار است برای آشتی دادن آن با واقعیت است که الیس نوع کمیک ثابت که برجستگی است که غیر ممکن است به انکار. یکی از تنها نیاز به نگاه در وجود وارن الیس فروماولیه aughts فروم که در آن کمیک حرفه ای مشتاق سازندگان و طرفداران همه جمع به رسمیت شناختن موقعیت اقتدار او لذت می برد.

تبلیغات

فراتر از الیس’ اعمال شخصی, مکان, مانند وارن الیس فروم بودند کتاب درسی نمونه از نوع سمی فرهنگ وجود دارد که در تقریبا تمام کمیک فضاهایآنها در داخل ناشر دفاتر در کنوانسیون طبقه و یا در تعداد بی شماری از احزاب که پایه صنعت حوادث که در آن شرکت کنندگان را تشویق به معاشرت به عنوان بخشی از به طور کلی شبکه های طبیعت از کنوانسیون.

این همان فرهنگ که در بخش های ساخته شده این امکان را برای Batgirl نویسنده و موتور له co-creator کامرون استوارت به گفته داماد جوان مردم (در استوارت مورد گفته حداقل یک underaged دختر) با قصد پیگیری آنها را از لحاظ جنسی. استوارت قفل شده است و تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی, و او هنوز برای اظهار نظر در مورد اتهامات. (ما رسیده به استوارت به طور مستقیم اما شنیده ام و نه به عقب.) این همان فرهنگ است که این امکان را برای چارلز Brownstein به کار راه خود را تا به صفوف برای تبدیل شدن به مدیر اجرایی کتاب های کمیک صندوق دفاع حقوقی با وجود این به طور گسترده ای شناخته شده و گزارش شده داستان خود را به اتهام اذیت و آزار جنسی و آزار یک زن در سال 2005. در آن زمان Brownstein با صدور بیانیه ای به tاو مجله کمیک که در آن او عذرخواهی خود را برای “بی احتیاطی” اما محروم داشتن sexually assaulted خود را مدعی.

تبلیغات

اما زمان گفتگو در مورد استوارت و الیس منجر به تجدید رسانه های اجتماعی علاقه اتهامات علیه Brownstein و دوشنبه شب در کتاب های کمیک صندوق دفاع حقوقی هیئت مدیره اعلام کرد که Brownstein بود استعفا از سمت خود در این سازمان بلافاصله. در حال حاضر هیئت مدیره توضیح داد که در بیانیه های عمومی خود را تمرکز بر روی پیدا کردن یک جایگزین که خود را مظهر آرمان.

“سازمان ما وجود دارد برای خدمت به کمیک جامعه و متمم اول قانون اساسی است و ما نمی تواند انجام دهد که بدون باز و صادقانه گفتمان کردند.” “ما اعتقاد داریم که ما سازمان مدیریت و کارکنان باید نماینده و پاسخگو به جامعه خدمت می کنند. همانطور که ما حرکت رو به جلو آن خواهد شد با یک تجدید تمرکز بر پاسخگویی و شفافیت است.”

تبلیغات

در حالی که درجات مختلفی از چه الیس Brownstein و استوارت متهم شده اند از همه سزاوار سرزنش و به عنوان مهم به عنوان آن است که همه آنها باید پاسخگو اعمال خود بسیار بزرگتر مسئله در دست است آنچه در آن است در مورد کمیک فرهنگ است که باعث می شود اقدامات خود را ممکن است و همه بیش از حد معمول در فضای. آسانی به عنوان آن است که به تنها فردی بد بازیگران برای رفتار خود در نهایت آنها را تنها تا پایان بودن جایگزین (اگر آنها حتی سرنگون در وهله اول) توسط دیگران که تشویق به حفظ چرخه رفتن گفت: اگر چرخه نیست مختل مناسب بررسی و پیاده سازی فعلی ساختارهای قدرت.

تعهد می افتد نه تنها در این ناشران که مسئولیت و توانایی گوش دادن به مردم زمانی که آنها صحبت کردن در مورد سوء استفاده در هر شرکت خاص, اما آن را نیز می افتد و هر کسی که شمارش خود را به عنوان بخشی از کمیک جامعه بود آنها یک فن یا یک خالق. شکارچیان نیست فقط پاپ از اتر در خلاء—آنها دوستان ما و خانواده و گاهی اوقات خودمان است که همه بیشتر به همین دلیل مردمی باید بیش از احساس راحت تماس خود رفتار توهین آمیز اگر و زمانی که آنها آن را تشخیص دهد.

تبلیغات

io9 نیز رسیده به DC و Frederator استودیو (که کسلوانیا) و به روز رسانی خواهد شد اگر ما به عقب.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر