تسلا ارتقاء کالیفرنیا ساخته شده مدل 3 با یک پد شارژ بی سیم USB-C پورت

تسلا مدل 3 وسایل نقلیه الکتریکی نورد کردن, Fremont, California, کارخانه شده است به روز رسانی شامل یک پد شارژ

توسط DOSTEMANSALAM در 26 خرداد 1399

تسلا مدل 3 وسایل نقلیه الکتریکی نورد کردن, Fremont, California, کارخانه شده است به روز رسانی شامل یک پد شارژ بی سیم و USB-C پورت.

ویژگی های که برای اولین بار معرفی شد در تسلا مدل Y فروخته شد به عنوان aftermarket ارتقاء به مدل 3. اما ماه گذشته آنها اضافه شده به مدل استاندارد 3 واحد است که در حال تولید در چین است.

در آن زمان Electrek این باورند که چی تلفن بی سیم شارژر و USB-C بنادر خواهد بود اضافه شده به مدل 3 وسایل نقلیه ساخته شده در فریمانت کارخانه که بسته بود در آن زمان با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. Electrek تایید کرد که در واقع مورد گزارش آن است که نادر مشتری رو ارتقا سخت افزار برای مدل 3 که عرضه در سال 2017.

تسلا است به احتمال زیاد به دنبال افزایش فروش آن وسایل نقلیه و ویژگی های اضافی برای مدل 3 ممکن است کمک کند با این هدف است. روندهای دیجیتال رسیده به ماشین های الکتریکی تولید کننده برای هر ارتقاء برنامه ریزی شده برای آن مدل های مختلف و ما به روز رسانی خواهد شد این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

Fremont, جنجال

تسلا کارخانه در فریمانت یک سایت از جنجال در ماه مه به عنوان مدیر عامل Elon Musk تصمیم به راه اندازی مجدد از تسهیلات "در برابر آالمدا کانتی قوانین" و جرأت مقامات او را دستگیر کنند. مقامات تا به حال تلقی کارخانه به عنوان غیر ضروری که باعث مشک به نظر در حال حرکت تسهیلات به تگزاس و نوادا است.

تسلا همچنین طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی برای اصرار دارد که این کارخانه نباید از سرگیری عملیات به عنوان آن را تمدید اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. طرح دعوی در دادگاه شده است کاهش یافته است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب