ثبت نام رای دهندگان گروههای هدف Black Lives Matter معترضان داده های مکان

تصویر: گتیما می دانیم که پلیس نظارت ما در اعتراض به همین دلیل است که شما به طور کلی باید با احتیاط در مورد ارس

توسط DOSTEMANSALAM در 27 خرداد 1399
Illustration for article titled Voter Registration Groups Targeted Black Lives Matter Protesters Location Data
تصویر: گتی

ما می دانیم که پلیس نظارت ما در اعتراض به همین دلیل است که شما به طور کلی باید با احتیاط در مورد ارسال , جمعیت, تصاویر و دریافت سوز. در حال حاضر وال استریت ژورنال گزارشدموکراتیک رای دهندگان ثبت نام گروه ها شروع به پریدن کرد بر روی پل نظارت ارابه موسیقی همکاری با شرکت فنی به منظور شناسایی معترضان مکان (یا مکانی آنها) و بعد از آن در خدمت تبلیغات با ثبت نام رای دهندگان لینک کلیک کنید. آنها زیر جمهوریخواهان و پلیس پایین شیب لغزنده: به جهنم.

تبلیغات

این مجله گزارش داد که VoteMAPیک "روابط دولت" محل جمع آوری و خدمات است که جمع آوری داده ها از کاربران محل سکونت پیگیری برنامه کمک کرده است هوور داده ها به صورت جمعی PACیک گروه است که با هدف انتخاب بیشتر آمریکایی آفریقایی نمایندگان. با توجه به مجله VoteMAP هدفمند کاربران حرکات در کلمبوس, میلواکی, مینیاپولیس, و, واشنگتن, d. C.; جمعی سپس در خدمت تبلیغات تلفن همراه به بیش از 14000 دستگاه با اولین اسلاید خواندن: "اجازه دهید نگه داشتن همان انرژی در ماه نوامبر است." به طور مشابه, آنها, گزارش, دموکراتیک رای دهندگان ثبت نام گروه زمینه تیم 6 شده است و با استفاده از Facebook ad ابزار به کاربران هدف در اعتراض مکان.

جمع آوری داده ها در سیاسی مکان های جدید نیست, برای دموکرات ها و یا جمهوری خواهان. نیویورک تایمز اخیرا گزارش داد که دموکراتیک و مترقی گروه همچنین با استفاده از geofencing در پنسیلوانیا حوزه های رأی گیری در انتخابات مقدماتی حزب, خدمت آنها, تبلیغات در نحوه رای گیری از طریق پست در ماه نوامبر. وال استریت ژورنال است که قبلا گزارش شده است که در سال 2018 بتو o'rourke کمپین جمع تجمع کنندگان' تماس با ما و اضافه شدن آنها به لیست ایمیل.

تبلیغات

رقبای جمهوری خواه شناخته شده اند کامل استراتژی با استفاده از geofencing به پیگیری شرکت کنندگان در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و کلیساها. در ماه نوامبر سال 2020 رای کاتولیک—استیو Bannon کوهورتبستریو افتخار خود را "بزرگترین کاتولیک بسیج رای دهندگان برنامه همیشه" یک geofencing کمپین که آنها به شرح بدین:

ما در حال حاضر شناسایی 199,241 کاتولیک ها در ویسکانسین ایم که به کلیسا حداقل 3 بار در آخرین 90 روز. به طوری که آنها "فعال" کاتولیک ها. ایمان است و بدیهی است که اولویت برای آنها — و مهمتر از همه وجدان خود فعال است و روح القدس است که در محل کار! اما در اینجا بسیار مهم ترین چیزی که ما کشف شده است. بیش از نیمی از این افراد — 91,373 توده-حضور کاتولیک — حتی ثبت نام برای رای دادن!

آنها اضافه شده البته که آنها با هدف دفع دموکراتیک 2020 نامزد. در یک پست جداگانه از اکتبر سال 2020 رای کاتولیک جمهور برایان برچ نوشت که این گروه استفاده کرده geofencing به منظور بگویید "کاتولیک ها در میسوری حقیقت در مورد آن زمان سناتور Claire McCaskill" (یعنی او پشتیبانی از سقط جنین).

محل هدف قرار دادن سرخی کردن طیف ایدئولوژیک. در ماه ژانویه کاتولیک خبرنگار ملی هشدار داده خوانندگان به خاموش کردن تلفن های خود را در کلیسا و یا دیگری در معرض خطر و هدفمند توسط GOP عمل سیاسی کمیته. اما سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان باید بیشتر به از دست دادن از نظارت دولت است. شرکت Geofeedia است که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای نظارت بر مردم حضور معترضان با پلیس از قتل فردی, خاکستری, دارای bragged در مورد کمک به پلیس برای شناسایی و دور کردن معترضان با نامربوط حکم برجسته. ما فقط می دانیم که در مورد این مورد چون آیتالله سیستانی به دست آمده از آن fortuitously از نامربوط ثبت درخواست به کالیفرنیا سازمان های اجرای قانون آن را تقریبا غیر ممکن است بدانید که نظارت سوابق به درخواست به دلیل نظارت ذاتا مخفی. رای گیری دموکراتیک سازمان bobbing در سطح تیره دریا جمع آوری اطلاعات است که ما فقط شروع به درک. VoteMAP ادعا می کند به مردم "این فرصت را به بهتر مطلع انتخاب در نتیجه تقویت دموکراسی ما"; انکار رای دهندگان رضایت آگاهانه را تضعیف می کند که ماموریت.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب