وودافون در منحنی یک ردیاب GPS برای کمک به پیدا کردن آیتم های از دست رفته

An image of Vodafone's new tracking device, Curve, on a keyring.

وودافون

وودافون در حال حاضر خود ردیاب شناخته شده به عنوان منحنی به منظور کمک به شما پیگیری از آیتم های شخصی مانند کلید های همراه و حتی حیوانات خانگی این شرکت امروز اعلام کرد. تلفن همراه حامل به نظر می رسد به تقلید کاشی با آن ارائه بلوتوث دستگاه ردیابی, اما طول می کشد تا محصول چند قدم بیشتر با هم به آن, GPS, WiFi و تلفن همراه قابلیت های.

فرد به طور متوسط از دست می دهد و چهار مورد در هر ماه بیشتر کلید با توجه به بیانیه ای از وودافون. منحنی است که به منظور کمک به شما در پیگیری به طور منظم نابجا آیتم نمایش مورد محل و ارسال هشدار به تلفن خود را بر اساس آیتم های جنبش.

در حالی که آن را کوچک دشنه مانند کاشی ارائه می دهد منحنی کوچک مدور دستگاه مورد 16.4 میلی متر قد و 42.1 mm می آید که با حلقه های کلیدی. هنگامی که منحنی متصل به آیتم شما می خواهید برای پیگیری باز, Vodafone Smart App برای دیدن آیتم محل بر روی نقشه. شما می توانید با استفاده از این برنامه به نقشه “مناطق” و مجموعه هشدار برای زمانی که منحنی دستگاه وارد و یا برگ یک منطقه.

بر خلاف کاشی دستگاه های منحنی شامل یک Vodafone Smart سیم فراهم می کند که اتصال و رومینگ — که می آید بدون هیچ هزینه اضافی اگر شما مشترک به سیم اتصال برنامه است. وودافون می گوید منحنی چهار های مختلف فن آوری ردیابی کمک به نگه داشتن مسیر بهتر از اقلام است. برای صاحبان حیوان خانگی که می خواهند یک جایگزین ارزانتر برای انتقالها مانند سوت را کشف کنید و از ذهن نیست یک عمر کوتاه باتری منحنی می تواند یک گزینه است.

شما می توانید منحنی برای £20 به علاوه £2 ماهانه برای حداقل 24 ماه یا 3 پوند ماهانه برای حداقل 12 ماه. منحنی است که فقط برای اولین بار در یک آینده خط smart tech products, Vodafone گفت. اگر شما یک کاربر آیفون, اگر, اپل نیز انتظار می رود که خط خود را از ردیاب برچسب ها به زودی.

در این مقاله: Vodafone, ردیابی GPS, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>