بریتانیا ممکن است پرداخت رانندگان به جای احتراق اتومبیل با EVs

حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ بازار خودرو بریتانیا گرفته شده کبودی با توجه به COVID-19 مانند ب

توسط DOSTEMANSALAM در 19 خرداد 1399
LONDON, UNITED KINGDOM - SEPTEMBER 05: (EMBARGOED FOR PUBLICATION IN UK NEWSPAPERS UNTIL 24 HOURS AFTER CREATE DATE AND TIME) Prince Charles, Prince of Wales gets into his new chauffeur driven Jaguar I-PACE fully electric car following a visit to the newly refurbished 'Maiden' Yacht at HMS President on September 5, 2018 in London, England. The 'Maiden' Yacht was used by the first all-female crew to sail in the 1990 Whitbread Round the World Race in which they finished second. (Photo by Max Mumby/Indigo/Getty Images)
حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

بازار خودرو بریتانیا گرفته شده کبودی با توجه به COVID-19 مانند بسیاری از اروپا اما نخست وزیر بوریس جانسون ممکن است در شمارش وسایل نقلیه الکتریکی آن را به عقب. تلگراف منابع (از طریق رادیو فردا) درک کنند که جانسون تیم در حال تهیه پیش نویس برنامه ای است که به رانندگان به £6,000 یا در مورد $7,627 اگر آنها ارز خود را به موتور احتراق خودرو به صورت EV. نخست وزیر خواهد آزمایشی این اعلام در جولای 6th به عنوان بخشی از یک گسترده تر برنامه ریزی برای کمک به اقتصاد بریتانیا بازیابی به عنوان مستند اقدامات سهولت.

این امر می تواند یک حرکت عملی اگر دقیق است. آن را به لحاظ نظری را افزایش کلی اقتصاد بریتانیا خواهد بود و به خصوص مفید برای جگوار مینی و مارک های دیگر که تولید حداقل برخی از آنها EVs در داخل کشور. مبادله انگیزه حتی ممکن است لازم برای تحقق اهداف بلند مدت است. انگلستان می خواهد به ممنوعیت فروش جدید احتراق اتومبیل ها در 2035 و که ممکن است به چالش کشیدن اگر وجود ندارد یک پر رونق EV بازار توسط آن نقطه است. یک پاداش برای فرار دیزل و بنزین می تواند سرعت بخشیدن به که تصویب و به خصوص در میان هزینه آگاهانه خریداران که ممکن است مانند هزینه های پایین تر از EVs اما نمی تواند توجیه بالاتر-مقابل قیمت.

وجود دارد می تواند چالش برای اجرای چنین طرح. در حالی که شارژ زیرساخت در حال رشد است و روشن نیست که به اندازه کافی وجود دارد ایستگاه های (و یا به اندازه کافی آماده شبکه برق) برای رسیدگی به افزایش تقاضا است. که همچنین با فرض اینکه مردم در خلق و خوی برای خرید اتومبیل در زمانی که COVID-19 باقی می ماند طولانی تهدید. اگر انگلستان پیش می رود با این ایده هر چند آن استراتژی می تواند به عنوان یک الگو برای کشورهای دیگر که می خواهند برای کمک به محیط زیست در حالی که اتومبیل خود را در بازارهای جستن به عقب.

در این مقاله: انگلستان الکتریکی خودرو برقی, خودرو, اتومبیل, سبز, محیط زیست, Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب