مجازی پیش نویس به ارمغان می آورد و انسان سمت NFL

این سوال که آیا شما می توانید به مرحله پیش نویس NFL از راجر Goodell زیرزمین پاسخ داده شد بسیار به رضایت همه را

توسط DOSTEMANSALAM در 5 اردیبهشت 1399

این سوال که آیا شما می توانید به مرحله پیش نویس NFL از راجر Goodell زیرزمین پاسخ داده شد بسیار به رضایت همه را در روز پنج شنبه.

ترک آن را به لیگ ملی فوتبال به جهانی همه گیر خراب سالانه خود را از ورزش بیش از حد — این یک مجموعه برای دیدنی ostentatiousness از لاس وگاس — و فقط آن را تبدیل به موفق ترین زوم تماس تمام وقت.

بازیکنان برداشت شد. معاملات ساخته شد. پخش تحویل داده شد. وجود دارد هیچ عمده مسائل و یا اشکالات. لایحه Belichick حتی یک پیش نویس تجارت روز فقط به ارائه آمریکا یک حس عادی در این بار تلاش.

هیچ کس مسلم است اگر مل Kiper شد پوشیدن شلوار و یا اگر Goodell بود یا نبود هدف قرار دادن خود انسان غار بوربن ذخایر بین اطلاعیه و یا چقدر بزرگ Mekhi Becton است اما وقتی که می آید برای سرگرمی آن را همیشه خوب به نگه داشتن مخاطب حدس زدن.

زنده از Goodell اقامت خوبی بود لمس قرنطینه و همه حتی اگر آن مورد نیاز سه یا پس از تکنسین های برای آن همه کار. آن را احتمالا امن تر شده است فقط به این فیلم شش فوت از هم جدا در کوره اتاق در Siwanoy باشگاه های کشور, اما که در حال بازسازی است و نه ممکن است ارائه بهترین اپتیک.

به جای کس مسن ایفا everyman چادری در یک ژاکت ساده و یقه باز و استقبال علاقه مندان به اشتباه او را در رسانه های اجتماعی و از طریق ویدئو کنفرانس. او ارسال شده تا در مقابل از سه تلویزیون و در یک نقطه آن را شبیه او شده بود وعده در بستنی.

NFL است که معمولا همه در مورد عینک, اما این یک خوش آمدید, تغییر یک بی بند unfussy انحراف.

آن شب برای تیم اصلی چون همه ریشه برای تیم اصلی.

این یک پیش نویس در مورد خانواده فقط به عنوان بسیاری از ما با ازدحام با خود ما است. بازیکن خانواده. مربی خانواده. مدیر کل خانواده.

همیشه وجود دارد خانواده ها برای بازیکنان اما overdressed و پر در اطراف سبز-اتاق ضیافت جدول آگاهانه از دوربین گیر کرده در چهره خود به ندرت احساس می کند معتبر است. همین کار را برای بیش از حد بسته بندی شده پیش نویس احزاب در خانه.

LSU quarterback Joe Burrow, in The Plains, Ohio, puts on a Cincinnati Bengals cap after being selected first overall by the team during the NFL football draft, Thursday, April 23, 2020. (NFL via AP)
LSU کارفرمایی جو نقب زدن در دشت اوهایو قرار می دهد در یک Cincinnati Bengals کلاه پس از انتخاب ابتدا به طور کلی توسط این تیم در فوتبال NFL draft, دوشنبه, مارس 23 سال 2020 است. (NFL طریق AP)

این متفاوت بود. کمتر مردم است. بیشتر احساسات است. رفته بودند تاسف مناسب و رژه از آغوش. به جای آن نزدیکترین و عزیزترین بر روی نیمکتها و در آشپزخانه و مانند آن هر weeknight. آنها اغلب چادری در t-پیراهن و اسلاید های امریکا به طور کلی تعهد به تاج و گاه به گاه. هنری Ruggs III حتی donned شیرین ادویه قدیمی حوله تن پوش.

جو نقب زدن به زندگی رویای بودن انتخاب در پیش نویس NFL و در عین حال به جای گرفتن جشن در وگاس او پارک شده بود بر پدر و مادر خود کوچ در مناطق روستایی اوهایو. هنوز هم سرد است اما ...

توا Tagovailoa عینک یک دست کت و شلوار به هر حال آماده برای کسب و کار. اردن عشق تا به حال از نظم در مقابل او. CeeDee بره تا به حال گوشی خود را ربوده دور توسط یک بانوی جوان (او به توییتر به آن می گویند نیست آنچه همه فکر می کردند). جری Jeudy یک کلبه پیتزا سفارش بر روی میز است. D'Andre سویفت دیوار اتاق نشیمن ویژگی های یک نقاشی از سوپرمن بتمن و زن.

آن را خوب زندگی واقعی است. واقعی, اشک, لبخند واقعی, واقعی, احساسات واقعی همه چیز.

قطعا هیچ یک از دست رفته به اصطلاح "اتاق جنگ" که در آن بد میدارد هستند در سال ساخته شده است. آن را خیلی بهتر بود برای دیدن NFL مربیان و به طور کلی مدیران در صفحه اصلی نادرترین از حد یک نگاه اجمالی از خود واقعی زندگی می کند.

آنها احاطه شده توسط بچه ها و حیوانات خانگی و انواع می گوید که آنها واقعا هستند.

وجود دارد دنور جان Elway در اتاق نشیمن خود را با سه لومباردی غنائم ایستاده برجسته در پایان جدول. وجود دارد فیلادلفیا GM Howie Roseman را با شدت منصوب با تصاویر و یادگاری.

وجود تام Telesco در یک میز شام, احاطه شده توسط بچه ها و پر گوزن شمالی در لس آنجلس شارژر نیوجرسی. وجود دارد سوتا مایک زیمر در مقابل آتش خروشان — Parc!

وجود دارد نیواورلئان' شان Payton تازه خود را COVID-19 نبرد کار با گوشی های نارنجی له قوطی و بولینگ کیسه در مقابل او. وجود دارد تنسی مایک Vrabel که در آن کسی ممکن است یا نه ممکن است با استفاده از حمام در پشت شات.

وجود New York Giants GM دیوید Gettleman ساخت خود را انتخاب کنید در یک اتاق با صفر دکوراسیون قبل از لغزش بر روی یک ماسک نشانه ای از دنیای واقعی خطرات حتی در خانه خود را برای یک زن 69 ساله که رفت و از طریق شیمی درمانی چند سال به عقب.

Bill Belichick flew solo at his kitchen table, while Sean Payton made draft day a family affair. (NFL via Getty Images)
لایحه Belichick پرواز انفرادی در آشپزخانه, جدول, در حالی که شان Payton ساخته شده پیش نویس روز امور خانواده است. (NFL طریق گتی ایماژ)

وجود دارد Auburn مربی گاس Malzahn از چه شبیه rec اتاق با دیوار دیواری که به عنوان خوانده شده" ، هیچ Huddle." وجود دارد Galaga ماشین در پس زمینه. البته.

وجود دارد آریزونا Kliff Kingsbury سامانه با کفش اما بدون جوراب در تمام سفید کوچ در دقیقا همان نوع از Scottsdale لیسانس پد شما می خواهم انتظار — در پس زمینه بود کوه مشاهده یک گودال آتش و ... و چهار-ارسال تاج, عمومی, تخت است که به نظر نمی رسد طراحی شده برای اجتماعی فاصله.

وجود دارد Belichick در هیچ زواید (اگر بیش از اندازه) میز آشپزخانه در نانتاکت سه لپ تاپ گذاشته و در مقابل او.

در نهایت وجود دارد, نهایی فلکس ... جری جونز نشستن در یک اتاق زندگی می کنند در خود 357 پا, 15 -, کابین, $250 میلیون قایق بادبانی, کامل با, کامل, بدنسازی, اتاق بخار, شیرجه, استخر, دوش باران و دو helipads (دو?!?).

وجود دارد مقدار زیادی از NFL خانواده های بیش از حد. شما کار ساعت های طولانی را به مربی یا دیده بانی و یا اجرا این تیم است. سرگرم کننده است. خواستار فراتر از باور است. چیزی به من بدهید و هر کس در این لیگ تلاش — به عنوان بسیاری از آمریکایی ها — با تعادل کار و زندگی.

در حالی که مربیان و مدیران موجودات عادت که عقب کشیدم در این اختلال از زندگی خود را کار آن را خوب است برای دیدن مثبت — برخی از سطح از زمان با بچه های خود را. این یکی از معدود نکات مثبت کل این بیماری همه گیر.

و بنابراین در اینجا بود تجسمی پسران و دختران, جایگاه پدر به عنوان آنها ساخته شده را انتخاب کنید آنهایی که جوان تندرست در اطراف برای دوربین tweens و نوجوانان تلاش برای آن بازی سرد در cameos.

که هیچ یک از آنها فیلم برداری یک Tik Tok در پس زمینه است که در مورد تنها تعجب از شب.

واقعا کامل بود. تصاویری. سادگی. سرگرمی. غیر منتظره جزئیات. نقاشی. سرگرم کننده است.

بنابراین پیچ لعنت coronavirus. در این حکم آمده است. آن را نمی تواند در راه پیش نویس NFL.

هر کس از آن بود که خواب بزرگ, مراحل و قرمز فرش و اتش نمایش نیاز به اخراج می شود.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب