شیر برگزار خواهد شد یکی دیگر از بازی های Steam جشنواره هند در این تابستان

شیر بخار بازی جشنواره خواهد بود در این تابستان به درخشش یک نور افکن در آینده بازی های indie

توسط DOSTEMANSALAM در 26 فروردین 1399
Steam Game Festival
شیر

بخار بازی جشنواره خواهد بود در این تابستان به درخشش یک نور افکن در آینده بازی های indie در. شیر را آغاز کرده است در نظر گرفتن برنامه های کاربردی از توسعه دهندگان علاقه مند به شرکت دادن آنها را تا آوریل 24th, ثبت نام برای این رویداد. بازیکن قادر خواهد بود به سعی کنید کوتاه دموی و تجربه از بازی های انتخاب شده را به عنوان بخشی از جشنواره و در برخی موارد قادر به ارتباط با توسعه دهندگان خود را.

شیر برگزار شد افتتاحیه بازی های Steam جشنواره در ماه دسامبر برجسته 14 بازی بیش از 48 ساعت است. سپس آن را به میزبانی بهار Edition رویداد در ماه مارس و برجسته هند که بوده ام در GDC اگر این کنفرانس بودند لغو شد. هنگامی که رویداد بهار اعلام شد این شرکت همچنین متعهد به میزبانی بیشتر جشنواره ها در آینده به برجسته استودیو indie در و بازی های خود را. امید است که با قرار دادن بازی های که لازم نیست AAA-سطح بودجه های جلو و مرکز بیشتر مردم خواهد شد آگاه از وجود خود و اضافه کردن آنها به لیست علاقه مندیهای خود را.

بخار جشنواره بازی نسخه تابستان اجرا خواهد شد از ماه ژوئن 9th طریق ژوئن 14. بازیکنان که نمی خواهید به دست این رویداد می توانید راه اندازی یک یادآوری از طریق پورتال رسمی.

در این مقاله: بازی بخار, جشنواره, Steam, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن